Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Vác körüliek ide!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
921 hozzászólás a témában

#901
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Ja az jó kis letörés:D Nekem is nemrég mutatták, de beugrottam.

#902
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.877 hozzászólás
na mit láttam tegnap?! élelmes kölykök a gombási úton, a körforgalom elõtt lévõ "csatornába" akkora katlant gyártottak, hogy ihajj! majd lehet tolok képet, ha lesz idõm.

este láttam az egyik kölköt bedroppolni. hát nem volt semmi.

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#903
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Tényleg pinkbikeon láttam váci képeekt, amin elég nagy north shore volt!! Azok merre találhatóak?

#904
Norb

Norb

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Jaja Naszály tényleg jó hely!! Birom azt az elhegyatott érzést:D Én is itt lakok a közelben Gödön..

#905
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.877 hozzászólás

na majd egyszer megyek az emberem helyett postázni, viszek bringát , aztán szólok hogy vezess....:)


Oksa, akkor ezt meg is beszéltük. :cool2:

#906
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.259 hozzászólás

Elég halott ez a topic.... Ami nagy kár, mert a Naszály tényleg jó hely....

]

Vagy lehet, hogy mindenki kint teker, és csak én netezek? ? ?

na majd egyszer megyek az emberem helyett postázni, viszek bringát , aztán szólok hogy vezess....:)
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#907
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.877 hozzászólás
Elég halott ez a topic.... Ami nagy kár, mert a Naszály tényleg jó hely....

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Feltöltött kép

Vagy lehet, hogy mindenki kint teker, és csak én netezek? ? ?

#908
Cleinor

Cleinor

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Csaó!

Én is váci vagyok, s nemsoká lesz egy komolyabb biciklim(Merida Matt Miami), s szeretném magam belevetni az XCbe... Valaki tudna segíteni ha alattam van a bicaj?

Üdv Máté
May the downforce be with us!

#909
Fory

Fory

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás

Már néztem, hogy az ott jó móka lenne. De nem tudtam, hogy oda szabad a bejárás. Az nem ÜZEMI TERÜLET? Milyen hosszú az?


Nem hiszem, h üzemi terület, legalábbis nincs elkerítve és még tábla sincs, h tilos a bejárás! Sõt, van olyan hétvégi ház, amihez csak arról az útról lehet megkeresni!
A sejcei lakótelep után van egy kis emelkedés, annak a tetején van egy kutya, ami majd eltépi a láncot, ha bringást!
(Szerencsére, eddig még nem sikerült neki!:))
Az szervízút közepénél van egy felüljáró féleség a szalag fölött, ha ráérsz és jó a féked érdemes megállni és felmászni rá, én mindig odamegyek, ha vmi "lelki" bajom, q***ra megnyugtat!
Ja és azért néha nézz elõre is, mert én XCzek és arra is járok edzeni, csak én felfelé megyek! :)
A hazád ott van, ahol nem kell magyarázkodnod.

#910
Harrap

Harrap

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Új north shore-ocska* épült Kismaroson, érdemes megnézni.

*letöréses

#911
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Aki itt jót akar bringázni az keresse a Wilkerben az Attilát(szerelõ) vagy a Majkó Gyurit(deákvár-szerelõ).Õk igazán sokat járnak a Naszályban,sokat voltam velük rombolni amig tekertem ;D

#912
Harrap

Harrap

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Már néztem, hogy az ott jó móka lenne. De nem tudtam, hogy oda szabad a bejárás. Az nem ÜZEMI TERÜLET? Milyen hosszú az?

#913
Raki

Raki

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Nem ugrato ugyan de a Dh-hoz van koze . Probald meg a futoszalag mellett lefele . Nagy elmeny lesz ;) Ha van merszed akkor lehet joval 80 felett is menni . :P



#914
Harrap

Harrap

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Ugratók pontos helyét várom! Aki tud irjon!
kössz.

#915
Harrap

Harrap

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Az erdõben, benn a sürüben...

#916
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
és hol is vannak azok az ugratók?kimennénk meglesni! :D neked milyen bicajod van?

#917
Harrap

Harrap

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Mi is építgetünk (Kismaroson) az erdõben, de ezek csak ugratók. Most döntöttük el ,hogy tavasszal mi is epítünk egy north shore pályát.
Csak nem tudjuk érdemes-e neki kezdeni. Mivel eddig az összes ugratónkat szétrugdosták a kedves emberek. Igaz mi mindig ujraépítjük...

#918
matyex

matyex

    újonc

  • fórumtag
  • 1 hozzászólás
Én is vác körüli vagyok. ( váci ). A naszályban vannak atomzsír helyek csak meg kell õket találni!!!!!!!!!! Most szombaton (okt 9 ) kezdjük el építeni a north shore pályát, ha minden igaz! ha gondolod gyere el!
tel: 06202241545

#919
Harrap

Harrap

    újonc

  • fórumtag
  • 8 hozzászólás
Mán én is nézegettem ott magamnak csak nekem mindenki azt mondta, hogy ott nincs semmi.
Milyen jellegû pálya? Mlyen hosszú? Pontosan hol?

#920
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
én vagyok! ;D vác körüli!dh pálya?naszály :P