ma voltunk Zebegényben (ezt a lentit a nagyobb gyerek építette*/**), a parti lángososnál faltunk visszaindulás előtt. pont mikor végeztünk, befutott három országútis, ők is beneveztek lángosra. félórával később (közben lementünk a partra bóklászni egy kicsit) Verőcén láttuk őket ismét. megint épp rendeltek valamit. :D :D :D lehet, mégiscsak újra meg kellene próbálnom... :P
pichost.org/images/2018/10/23/IMG_20181023_125739.jpg
*a kisebbik meg kettő perccel később az egészet bedobolta a vízbe, kérdéses volt, hogy a nagyobbik nem dobja-e utána, mikor meglátta hogy mit csinál...
** @blash, rájöttem, miért jók ezek a tornyok: addig is lefoglalja magát a gyerek, amíg elkészül. illetve mégiscsak jobb, mint egy graffiti...
Ó, akkor az egyik nagy rejtélyre fényderült (:
ez meg az Acsa és Csővár közti új aszfalt. már csak egy rövidke részen van 1 db jelzőlámpa.
foto.testbike.hu/media/pics/galleries/14862/675_7787.jpg
Már csak Csővárig kéne kezdeni valamit az úttal. Pár napja mentem arra autóval, de még mindig jó szar.
három nap alatt sikerült sarat is találni... :D
farm8.staticflickr.com/7802/32698455568_be4827ba36_h.jpg
ripsz-ropsz, tiszta is lett :)
farm5.staticflickr.com/4851/44754207380_9ddd442b31_h.jpg
Ez a sárvédő mostani újítás? Nem rémlik korábbról.

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére


























