



Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm
D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm
Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A



Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm
D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm
Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A
![]()
NhBD (new handlebar day)! after using On-One OG for like 3yrs, the Bend seems a logical step. only gripe that the lower profile of these bars (~25mm which is a lot, I can't compensate that with headset spacers since only 5mm of steerer tube left) will force me to look for a stem with much rise (and a bit plus length). their are a lovely pair of bars, though. maybe the levers will be moved a bit higher, closer to the bend.
(...and yes, I am aware of the saying that a pair of these bars causes happiness two times: once you buy them and once you sold them. But I like funky looking bars! )
![]()
![]()
Kisherceg módosította - 2026. április 25. - 17:02
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
no pic, only 32kms today which felt like 22... ![]()
...és rövid termékteszt. vettem ezt a cipőt pár hete, ami egy ~16 ezer forintos deichmannos csoda. meglepően jól tapad, egész kényelmes is, egyetlen baja, hogy kicsit meleg, mivel műbőr és nem ehhez vagyok szokva . egyébként ennyiért szerinte korrekt.
![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
53 km, nejjel ketten. a bringaút tele hüJékkel, félelmetes.
![]()
![]()
![]()
ja, hátnemtom', lehet, hogy ez a koskormányos-dolog mégsem nekemvaló... :/ ![]()
![]()
Kisherceg módosította - 2026. április 18. - 15:16
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Kisnémeride YT csatorna ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
25 km, családilag (minusz nagylány), inkább csak amolyan gurulgatás, nézelődés, bambulás, kavicsdobálás, kávé/süti/fagyi és a szükségesnél egyel kevesebb rétegnek hála enyhe fázás.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"