Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zalaegerszegi bringások összetartása

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#121
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
zsola, SuB!

mennyit mentetek du? merre?
én köszöntem a zrínyin szembõl.

balcsikarcsi 19-én!

#122
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.234 hozzászólás
  • LocationSvájc
Hehe :D
Az sux....
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#123
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
szeva Sala!

a szokásos. bár most igen elszaporodtak a kétkerekûek. a baj csak az, h igen hangosak.
motros tali. oh jeah.

#124
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

nem 6-kor??


NEM!!! csak hogy válaszoljak magamnak.
balatonkör: vasárnap 7:00-kor a dísz térrõl!

#125
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.234 hozzászólás
  • LocationSvájc
Mizu otthon Zegen?
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#126
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
nem 6-kor??
akkor balatonra jössz, nem lendvára?

#127
zsola_

zsola_

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Sorry Moser alig emlékszek a nevekre.
3szor ha voltam ezen a kollektív tekerés dolgon.
vasárnap 7-kor van indulás a dísztérrõl

Tegnap majdnem megaláztak otthon Sárváron.
Elmentem Sitkére még gyorsan mielõtt a nap lemegy.
Odafelé szembeszél volt, ennek ellenére 30-35-el toltam.
Sitkei lejtõ elõtt megfordulok közbe látom ám hogy szembe elkezdett full erõbõl lószolni valami átlagos tanyabájk-montis fazon.
Na mondom hiába lószolsz, megelõzlek gecó :)
Lejtõ: 40-45-50-55.. nem bírom behozni.
A hegyközségi körforgalom elõtti emelkedõn aztán "Armstrongi" sebességre kapcsoltam és kielõztem. Még egy ideig próbált felzárkózni.
Az biztos hogy versenyszimulációnak jó volt, és rendesen kifáradtam tõle.
Csak az nem értem hogy tud valaki 55-re gyorsítani montival ???
Normál áttéttel 40-ig ha tudok

#128
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
jobbulást!

tegnap örömködve mondta egy vészmadár a tv-ben, h most nem kell izgulniuk a vitorlásoknak a balcsinál, mert szél az lesz. nekem ez nem annyira jó hír. :( lehet majd vicsorogni.

#129
SuB

SuB

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás

remélem komoly sérülés egyikõtökön sincs!


na persze azt elhiszem, h lenne arra dolgod, ilyen jó idõben. csak arra vigyázz, h a gyékény meg a türci ki ne lógjon a mez alól, mert lebux! :-)))


Üdv!

Egy kormány, egy stucni, na meg a bandázs törött kulacstartóval fûszerezve... lett a baja. Nekem csak a "csíkos" oldalam!:)

Hááát bízom benne, hogy vasárnap azért szebb idõ lesz, mint amit ma láttam a met-en! Persze akár egy jó kis fürdés is beleférne a vasárnapba:)
Amíg Pécsett voltam folyamatosan ezt a lendvai túrát kérdezték tõlem: én egy kissé tájékozatlan voltam pedig csak 30 kilcsi tõlünk! Tegnap Kanizsán invitáltak erre is!
MIvel reggel óta bringát szerelek és lassan elkészül lehet kigurulok a nap folyamán a szlovénekhez és megnézem magamnak az útvonalat. Aztán fohászkodhatunk az égiekhez jó idõért!:)
Van valaki aki vasárnap úgy gurulna ki bringával Lendvára??? (arra az esetre, ha nagyon lehûlne a Balaton és nem lenne benne öröm fürdeni...:))

#130
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Üdv!

Nos a vasárnapi túrán én is gondolkodom, bár a hétvégén volt egy bukásom és most szegény bike-omat kellene rendbe szednem!:( Végülis már csak az összerakás van hátra és menetkész!

Pinye! Hátitatyóval igaz, de oútival voltam Kõszegen.

Apropó vasárnap! Lehet csak egy szakaszon tartanék a társasággal. Igaz nem tudom mi a pontos irány (mármint milyen irányból lesz megkerülve), de lenne dolgom a Balaton parton! Majd eldõl!

Üdv: SuB


remélem komoly sérülés egyikõtökön sincs!

a balaton kör a déli parton megy, és az É-in jön. lellén van a reggeli, majd kenesén az ebéd, és az uccsó pihenõ, ami 1 óra szokott lenni, az badacsonyon. és persze a végén sörözés a pikeszbe. ;-)

na persze azt elhiszem, h lenne arra dolgod, ilyen jó idõben. csak arra vigyázz, h a gyékény meg a türci ki ne lógjon a mez alól, mert lebux! :-)))

#131
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás

Te vagy a kecskés-badázsos biciklis srác ?


nem tudom mire gondolsz, de épp ezért valszeg nem. én vagyok "moser" (gondolj a kajálásra! :-)), ha még beugrik.

Tegnap beszéltem dranduffal, jól hangzik ez a maraton. talán majd a szeptemberire.

#132
SuB

SuB

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Üdv!

Nos a vasárnapi túrán én is gondolkodom, bár a hétvégén volt egy bukásom és most szegény bike-omat kellene rendbe szednem!:( Végülis már csak az összerakás van hátra és menetkész!

Pinye! Hátitatyóval igaz, de oútival voltam Kõszegen.

Apropó vasárnap! Lehet csak egy szakaszon tartanék a társasággal. Igaz nem tudom mi a pontos irány (mármint milyen irányból lesz megkerülve), de lenne dolgom a Balaton parton! Majd eldõl!

Üdv: SuB

#133
zsola_

zsola_

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Hi
Húúú nem tudom mi a rendes neved.
Te vagy a kecskés-badázsos biciklis srác ?
Lehet inkább lendvára megyünk maratonra Korpics A.-val.
ide
http://www.dokonca.c..._konca-hun.html

kep.tar.hu/zsolaaa -ra majd felrakom a 2004-es güssingi képeket

#134
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
bizony, bizony.
igazi nyálcsorgatós darab. most van még1 a városba. egy citromsárga. na az se pite.

#135
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv Pinye!
Sanyibacsit lattam 3 napja. Nagyon tetszetos karbon giant,nem? :lick:

#136
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Ranger! Mikor lesznek meg a képek?

#137
Pinye

Pinye

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
üdv topik!

most olvastam végig a topikot, gondoltam bejelentkezem.

zsola, SuB!
én is voltam kõszegi túrán. a legjobb rész az ebéd volt a poén hegyekkel. na ott majd meg haltam.:D
zsola, te veled 2003-as güssingi túrán is mentem, ha minden igaz.

SuB! nem te voltál háti tatyóval, montval?

közben volt itt egy félreértés, amirõl nem tudom, h megoldódott-e, de majd most:
a Horváth Sanyi, az nem az a Sanyi!
az úszómester, aki ezeket szervezi az Tóth Sanyi (Sásáka). a balcsi karcsi is az õ nevéhez fûzõdik.
most vasárnap lesz, ha az idõ is engedi. reggel 6-kor a dísz téren!!
én most 7végén egy bp oda-visszával készültem, egy nap "szünettel". már ha a HHH 2x-i megmászása szünetnek nevezhetõ. remélem vasárnapig sikerül teljesen regerenálódnom.

#138
SuB

SuB

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Pedig igyekeztem és amikor már kezdett csúszni a programom akkor úgy módosítottam, hogy Sárvárig kocsival és onnan a tekerés! De hát ennél többet késtem....
NEM, nem Sopronban tanulok hanem Pécsett, de néha Sopronba is "felugrom"! Pécsett sem vagyok sokat, csak ilyenkor vizsgaidõszakban, mert levelezõn tanulok.
Háááát most nagyon úgy néz ki, hogy a hétvégéim foglaltak legalább június közepéig... De igyekszem szabaddá tenni õket. Hétköznap addig jobban ráérek (szinte minden nap) és ezt igyekszem kihasználni.
Üdv

#139
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jól van Ranger, gyertek csak, de akkor szóljatok idõben...

#140
zsola_

zsola_

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Semmi gond.
Úgy készültem hogy nem jössz, gondoltam nem érsz le olyan hamar, még ha hátszél is volt.
Mentem egy jó idõfutamot tegnap.

Legközelebbi megmozdulás 5-én lesz a balatonkerülés zebrõl ill június 16? Pápán a bakonyerdõ kupa.

Nem is tudtam hogy Sopronban tanulsz.