Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zalaegerszegi bringások összetartása

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#501
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
sala nálunk szhelyen is van pár freeride srác, gyere át a szombathelyi riderek topicba, a srácok jól nyomják, és tudnak sok szuper helyet ugrálni, meg ilyesmik....
szal szvsz össze lehetne ismerkedni, meg együtt nyomni, iylesmik.... :)

#502
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Hé sala olvassál má mélt vagy valami :) küldtem 1et sõt többet is de semmi válasz... :P

#503
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
Nem enged be ez a buzeráns
Na szóval DH szekció jelentkezik :D
Bringásból van elég csakhát köszönni luxus meghát mindenki rohan.
Azért van egy két freeride arc.:D Fõleg esténként megy az ugra bugr meg videjózás.
Pl.:

nD(fekete kona), giant acidos, ktm dirt, én(vega),stb...
inkább fogjuk a rossz idõre a kevés bringást nyáron D:


#504
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Udv zegiek!
Nemreg talaltam ezt a topicot. Most van is idom irni. En is nagyjabol csak annyit tudok monndani mint az elottemszolok. 0 bringas, 0 osszetartas. Persze akadnak kivetelek is. Ha esetleg terveztek valamit, akkor azt hiszem teljes mertekig benne vagyok. Gondolok itt zegi bringasok felkutatasara, befuzesere, esetleg palyakereses...
Diak letemre sajnos ev kozben nem nagyon tudok turazgatni, de neha megesik. Altalaban en is maganyosan tekero "farkas" vagyok. Most asszem ennyi. Ha tudok valami erdekeset, akkor majd irok. Bye

#505
Horacio

Horacio

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Hello bringások!!!

Remélem ma aki tudta kihasználta az év - lehet - utolsó nyárias napját és igyekezett minél több kilométert tekerni!!! Én így tettem: mentem jópár kilométert tûzdelve dombokkal. De holnaptól az elõrejelzések szerint már cudar ídõ lesz az ország ezen részén. :-\ De azért talán még lesz alkalmas idõ bringázásra és az esetleges ütközésre!! :)

Üdv: Horacio

#506
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
Szombathelyen sincs nagyon összefogás, szal ne aggódjatok, kemény harc megy "az ország azon része ahol semmi összefogás??" címért.... ;D

rengeteg jó hely van, akár mountizni, akár ou-ni akar az ember, közel van Ausztria is, ott meg rengeteg sirály hely (hegy) van....
csak rider nincs nagyon....


#507
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Vahh.. voltam Cinki pályálán... tiszta gaz meg a pálya nyomvonalát se lehet kivenni... Sala tervezi tavasszal h építenek/ünk 1 4x pályát (remélem lesz belõle valami)

#508
Horacio

Horacio

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Hali!!

Az elején már kezdtem feladni: azthittem meghal a topic! Most meg nem gyõzöm olvasni a hozzászólásokat!:)
A hosszú szünetnek hála Istennek semmi köze bukáshoz! Így alakult akaratomon kívül, de ez nem lényeges... Amúgy engem is az oútizás ejtett rabul.
Hááát versenyekrõl még egy ideig szó sem lehet: be kell hoznom egy-két év kihagyást, na meg lassan az idõ is feladja... 1,5 hete jutottam a nagyon várt bringámhoz: azóta azon vagyok, hogy minél többet tekerjek!! ;D

Talán a végére nem Zeg lesz az ország azon része ahol semmi összefogás??

Üdv: Horacio

#509
h259351

h259351

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
A panorámától nem messze vannak szerintem nagyon jó helyek.
A cinkit meg én is remélem, hogy megtalálod, bár nekem nem ment olyan könnyen, amikor én kerestem.

#510
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Cinki pálya: remnélem megtalálom :)
A panoráma utat meg tudom hol van :D Csak 1x mentem arra de akkor ami a felsõ sorompótól jön lefel azon zúztam végig majdnem firkáltam is de jó volt :D

#511
h259351

h259351

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Nem tudom, mennyire ismered zeget, de remélem, azért megtalálod õket.
Cinki pálya: a belvárosból elindulsz Keszthely felé a fõuton.A csácsi városrészen épp, hogy átérve a jobb oldalon van egy autokereskedés (vagyis remélem, még megvan), utána meg egy vendéglõ.Ha bemész a parkolójukba, ott látsz egy földes, kitaposott útat.Ha azon végigtekersz, akkor pont a pályán fogsz kilyukadni.
Alsóerdõ: a belvárosból most Gellénháza felé indulsz el.Az erdõt azért remélem felismered a sok fától. ;D
Ott, ha a "bicikliúton" tekersz, balra van egy napközis tábor.A tábor mögött (ha a bringaút felõl nézed) vannak jó helyek, de ha egy kicsit tovább haladsz ezen az úton, szintén balra látsz majd egy "kis" emelkedõt.Ha ezt megtaláltad, akkor már jó helyen jársz.Ha itt jobbra kanyarodsz, és sikerül átjutnod az úton, egy sorompóval lezárt utacskát találsz.Azon elkezdesz feltekerni, és valahol balra, vagy akár jobbra fordulva is találhatsz elég jó kis helyeket.
De talán arrafelé pár montisba is bele botlasz, ha szerencséd van.

Ha így sem sikerült megtalálnod ezeket a helyeket, akkor menj be az egyik bringaszervizbe, ott biztos elmagyarázzák jobban.Vagy ha szépen megkéred õket, akkor talán meg is mutatják.

#512
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Hmm mind a 3 érdekel :) Bár 1iket se tudom holvan ::) :-[ ;D

#513
h259351

h259351

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Hali!

Ismered a Cinki pályáját?Ha nem, szívesen elmagyarázom, merre van, de ha tudod, akkor nem írok annyit feleslegesen.
Vagy még az Alsóerdõn vannak jó helyek.Ott rendeztek valamiko OB-futamot is.Illetve szerintem a TV-torony felõli oldal szebb, meg nincs annyira kitaposva.
Vagy esetleg még egy motocross pályát tudok ajánlani, ahol nagyon ritkán vannak motorosok. :D

#514
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Zegen vagy környékén nem tudtok valahol montis pályát? Ha igen pls írjátok le pontosan merre van :)

#515
h259351

h259351

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás
Ok!Akkor majd összehozzuk, vagy legalábbis megpróbáljuk.
Szóval szeretettel várunk minden környékbeli bringást a leendõ talira.Aki olvassa, adja tovább.A hely és az idõpont még nincs meg, de ha vannak olyan bátrak, akik a télen is kimerészkednek, akkor a november elsõ hete nekem megfelel.
Ha vannak még idõpontfelvetések, szívesen várom, csak akkor lehet, hogy én nem leszek talin.De nem is az a lényeg, hanem az, hogy olyankor legyen, amikor a legtöbben el tudunk/tudtok jönni.
A túra útvonalára viszont tényleg kérek javaslatokat, mert ezt egyedül tényleg nem akarom eldönteni.Ha "sok" outis jö, akkor mindenképp aszfalton kellene menni, ha viszont csak "jelentéktelen" lesz a jelentkezõk száma, akkor akár terepre is mehetünk (csak akkor nekem is kell egy montit szereznem).

#516
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Én bennelennék!

#517
h259351

h259351

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás


Hali!


Ááááá, dehogy élem fel a bringáséletet.Ami nincs, azt nem lehet felélni...
Nekem egy kék PEUGEOT outim van, de mostanában nem láthatsz zegen, mert Szegeden vagyok.De azért majd nyáron lehetne egy kisebb Bikemagos talit is szervezni esetleg egy túra keretében.Van aki támogatná az ötletet?Mindenki hozza a barátját/barátnõjét, meg annak az összes ismerõsét, ...


#518
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Háhá

Csak nem feléled a zegi bringás élet? Tök szar h senkit nem ismerek és mindig muszáj egyedül tekernem :/
Jó lenne ha leírnátok h ki ki meg hogy milyen drótszamara van és talán ha az ilyen magányos farkasok mint én meglátom valamelyikõtöket akko nyugodtam rátok köszönhetek vagy valami :)
Gyakran elõfordulok fõleg a városban világos kék régi acél crater meg sárga Suntour M7600 ^^ Szegény cserére érett már de majd ha jön a télapó, meg a jézuska :> Amugy nekem is a street fele húz a szívem csakhát 20"os vázzal ^^

#519
h259351

h259351

    vendég

  • fórumtag
  • 13 hozzászólás


Sziasztok!


Nahhh, a végén még elég sok embert össze tudunk majd itt szedni, és együtt bringázni. :)
Mondjuk a 2 nem túl sok, de több mint a semmi, és mire jó idõ lesz, talán már össze lehet szedni egy igazi csapatot.
Zsola: szerintem is elég sportellenes a város, de pont ezért kellenének felvonulások, hogy az autósok és a város vezetõsége is lássa, hogy vannak, akik szeretnének sportolni.Persze ez sem jelentené, hogy jobban támogatnák a bringásokat, de legalább meg lehetne próbálni, nem?Viszont van pár olyan rész, ahol egész jó az út minõsége, de nem olyan sok autó jár arra.Pl. Kökényesmindszent környékén, vagy Gellénháza és Nova között.Neked is köszi a telszámot, meg az infot a szhelyi versenyrõl, de mostanában nem tudok hazamenni Szegedrõl. :-\


#520
zsola_

zsola_

    vendég

  • fórumtag
  • 206 hozzászólás
Ha jól tudom összvisz 3 kerékpárút van a városban.
Mostanában nem épült semmi.
Szerintem ezekbõl a tervekbõl semmi sem lett.

Zalalövõ felé a határig tervezik megépíteni a kerékpárutat a vasút nyomvonalán.