Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Zalaegerszegi bringások összetartása

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#461
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Freemail.... ;D

Nyomd fel ftp-re, vagy tarhelyre.
Adjak egy ftp címet ahova felrakhatod, vagy megoldod? Mert ha kell akkor szólj és privátba elküldöm!

#462
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
2mb? :o milyen gagyi szolgáltató az? ;D

akkor marad az hogy feltöltöd valami ingyenes tárhelyre.

#463
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
adsl-em van. A jobbik fajta. De mailben nem nagyon tudom elnyomni. Plane hogy max 2mb ; a csatolas. ;D

#464
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
yeah! végre hazaértem, és megvacsiztam. katasztrófa ez a máv..

a zeg-ride királyos volt! köszi srácok! csak azt tom mondani amit Maul. tuti megyünk még (parkba meg kell csinálnom a 180at ami nem jött ma össze:) és persze szeretettel várunk Titeket! jövõ hét ugyis szünet, gyertek!

ja és akkor a videókat majd linkeljétek pls :) Trueman, nem tom mien neted van, ha nem gond 60megás emailt küldeni akkor nyguodtan küldd el ide nekem: vmatt17(kukac)yahoo(pont)com

csáó

#465
Ranger^41

Ranger^41

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 953 hozzászólás
Majd segígítek atw-n regelsz tárhelyet és feltöltöd asszem ott 300 megát adnak

#466
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
"Udv!
Van 1 kis bibi. A mai cucc amit filmeztem, 60mb!!! Ez eleg borzasztoan hangzik. Hogy csokkentsem le? Vagy megprobaljam felrakni valami oldalra? Bye

U.I:a mai nap nagyon allat volt ;) "

#467
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Jó volt a tekerés! Biztosan menni fogunk még többször is, amikor csak tehetjük! DE ti is gyertek ám Szombathelyre! Köszönjük a vendéglátást és a meghívást! ;)

Ja és sala! Kössz a féket mégegyszr!!! Tökéletesen mûködik! ;)

Jó volt ez a nap! ;D

#468
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc
Jelentem az ég csillagos de mint tudjuk ez nem jelent semmit.

Ha mindenki kitolja a pofáját akkor kb 8an leszünk.

Jó utat!
Sala

#469
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
of korsz.
esõben nem buli :-\
de met.hu azt írja hogy csak borult idõ lesz és azér õk néha szoktak jó idõt is mondani. remélem hihetünk nekik most is.

#470
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
wait! esoben storno, vagy mi?

#471
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
persze, hogy gyere!
mi se vagyunk són dennik ) meg különbenis. az esésekrõl lehet a legjobb fényképeket csinálni ;D

na én asszem most L aludni, mer reggel még valahogy be kell keverednem szombathelyre az állomásra szal nekem még elõbb kell kelnem.
akkor holnap!
gudbály

#472
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
asszem tudok 1-2 egesz jo helyet. azokat a ligeteket meg szerintem felejtsd el :) kicsik, kavicsosak, kutyasetaltatosak... :)
Akkor mi legyen? Enis kimenjek szerencsetlenkedni az allomasra?

#473
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
én preferálnám, hogy maradjunk a városban sztrítûni :)

most nézem térképet, van ott béke liget meg május 1. liget meg dózsa liget meg platán sor meg ifjúsági park. csak akad vmi jó hely.
persze Ti jobban tudjátok majd merre érdemes menni, ha várostól nemmessze van vmi az is jó, kis tekerésbe nem halunk bele. mondjuk salára kíváncsi leszek a polarXen ;D majd jól kipróbálom milyen is egy kisbicó. )

azon meg fölösleges izélni ki mennyire tud. az "összetartás" lesz a lényeg nem h ki micsinál, nem? ;)

#474
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
Hanyan leszunk, hova megyunk, mi lesz, ki mennyire tud, ki mennyire birja...Gondoljatok olyan amotorokre is mint en :) vagy cask en leszek amator again? Mellesleg a zegieket sem ismerem...

#475
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
majd odamegyünk aztán ottleszünk :)
megmutatjátok hol van a sportcsarnok, (ugy emléxem az jó magas) Maul meg Kornél jól megnézi magának aztá leugrik a tetejérõl ;D
de ha nem is akkor is csak találunk valami jó kis teret, parkot vagy valamit ahol elleszünk.
ha jó idõ lesz akko minden frankó lesz aszondom )

#476
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.462 hozzászólás
Figyelj trueman, most milyen konkrétumokra gondolsz? A vonat amivel megyünk 8:27-kor van ott zegen, és az állomásra jön sala! Gyere te is el!

#477
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
tesco cool télleg, de csak akkor veszek ha szép fehér meg kék és pirossal van ráírva a felirat ;D



#478
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
ja, mad elfelejtettem. Ha kell olcso nyereg. Akkor tesco. tesco gazdasagos nyereg. De asszem ez magatol erthetodik ;D

#479
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.302 hozzászólás
igen, bico bolt van. Diablot ajanlom. Lanchalozatos. De van meg a storm, es a kerekvar is. En speciel diabloba szoktam. Jo a kiszolgalas meg minden...
Lassan nem kellene kitalalni valami konkretat a holnaprol? :)

#480
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
üdv!

holnap vszínû én is megyek. de én nem akarok délelõtt hazajönni! többet utazok akko' mint tekerek :-\ szal jó lenne ha valaki ráérne tovább is. fél négykor indul visszafele vonat, én avval jönnék sztem.
gyertek sokan zegiek )

valami bicobolt ugye van arra fele? ) kéne vennem óccsó nyerget ::)

byez
Matt