Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Manitou

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
3554 hozzászólás a témában

#1081
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
TPC-n mit nyomott a Gumi? Annak semmi baja.

#1082
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

az, hogy az spv-s használhatatlan.
de tényleg.
a tpc-s meg egy elég jó villa, megfelelõ karbantartással.


Köszi,akkor nem cserélem.Guminyom a TPC-sem ráadásul(már ha számít..)

#1083
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
az, hogy az spv-s használhatatlan.
de tényleg.
a tpc-s meg egy elég jó villa, megfelelõ karbantartással.

#1084
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Sherman Breakout Plus normál és SPV változat között mi az érezhetõ különbség?

#1085
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
nem is mondtam, hogy a ti hibátok. épp az a baj, hogy mi európaiak ennyire hátrányban vagyunk.

#1086
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

az azért jó, hogy a 2008as manitou villák már egy ideje forgalomban vannak, a nagykerek (a tengeren innen) meg nem is tudnak róluk.

nem hiszem, hogy a mi hibánk. nem megy zökkenõmentesen az integráció a hayes brakes performance systems international-nál, vagy mi a rák a cég neve pontosan.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1087
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

egy nagyobb rendelés beérkezése szerintem február körül várható.
amugy boltoknak azért sem tudunk semmi infot küldeni, mert mi sem kaptunk semmit. amig az európai központ fel nem állt, itt csak találgatások mentek. (januártól júliusig)


az azért jó, hogy a 2008as manitou villák már egy ideje forgalomban vannak, a nagykerek (a tengeren innen) meg nem is tudnak róluk.

#1088
koca

koca

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.107 hozzászólás

bár akkor meg a pumpán fog menni a harc :D


:rofl:

#1089
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.117 hozzászólás
inkább legyen minden villa levegõs...
bár akkor meg a pumpán fog menni a harc :D

illetv mi a helyzet a manitou szuper keménységállítójával? a valóságban is olyan jó mint a bikemag hasábjain?

#1090
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás

én szép nagy dobozban vettem, garival, mindennel..

ha meg nem is adnának minden rugóból egyet (bár tényleg nem hülyeség, nem hiszem hogy olyan rettenet költség lenne), akár lehetne választani hogy te kemény rugós telót kérsz, vagy puhát, stb.
táblázatból ki lehetne választani, milyen tömegû emberkének, milyen rugó kell, és hello.

jo persze, ez még nagyobb melo, mert külön kéne raktározni a többféle telóból.

én nemtudom mi lehetne a legjobb megoldás..


én is ezt támogatnám; nem kell mindenkinek 3 rugó, elég, ha azzal tudja venni az ember, ami neki kell, és itt jön be a kisker értelme, h a kedves vevõnek a neki megfelelõ rugóval szerelné a villát :)
OFF; közben találtam fékpofát... olyan érzésem volt a kupacot elnézve, mintha egy bolt felvásárolta volna az összeset... ügyes :x
ja, és grammozós pofa, ilyet se láttam még :)

#1091
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás

és mi lenne ha minden gyértó betenné a teló dobozába a 3 féle rugót ? :)

és persze a magyar user megvenné a dobozos telót


a fox beleteszi... sokkal drágábban (bár már nem sokkal drágább)


a magyar júzer gyakran, azért nem vesz dobozost mert nincs.
azért nincs, mert OEM van és az azért van, hogy olcsóbb legyen a júzernek, mert a dobozosra nincs pénze (lásd OEM szoftverek).... ja meg a kereskedõnek is nagyobb a haszna rajta :) pszt

#1092
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

én szép nagy dobozban vettem, garival, mindennel..

ha meg nem is adnának minden rugóból egyet (bár tényleg nem hülyeség, nem hiszem hogy olyan rettenet költség lenne), akár lehetne választani hogy te kemény rugós telót kérsz, vagy puhát, stb.
táblázatból ki lehetne választani, milyen tömegû emberkének, milyen rugó kell, és hello.

jo persze, ez még nagyobb melo, mert külön kéne raktározni a többféle telóból.

én nemtudom mi lehetne a legjobb megoldás..

nem utópia....van olyan cég aki a dobozos telóhoz adja a 3 féle rugót....
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1093
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás

és mi lenne ha minden gyértó betenné a teló dobozába a 3 féle rugót ? :)

és persze a magyar user megvenné a dobozos telót


én szép nagy dobozban vettem, garival, mindennel..

ha meg nem is adnának minden rugóból egyet (bár tényleg nem hülyeség, nem hiszem hogy olyan rettenet költség lenne), akár lehetne választani hogy te kemény rugós telót kérsz, vagy puhát, stb.
táblázatból ki lehetne választani, milyen tömegû emberkének, milyen rugó kell, és hello.

jo persze, ez még nagyobb melo, mert külön kéne raktározni a többféle telóból.

én nemtudom mi lehetne a legjobb megoldás..

#1094
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
nekem volt a travisehez normál meg firm :)
bár cserébe kevés olaj van benne :D

Egy Házam van, annak az Égbolt a teteje,padló a végtelen Föld, falak nincsenek.Apám a Nap, Hold Anyám, Csillagok a gyermekek,határtalan horgolják illatok a kertemet.Óceánkád, láng a lámpa, arcom tóban mosom,hegytetõ az irodám, ottan, józan gondolkozom..

BDPST melókeresés in progressz..ha tudsz valamit ne titkolózz! 


#1095
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

off
málna, és így hárítja tovább a nagyker a gyártóra, a gyártó jóistenre.. pedig valószínû, h nem volt mindig költözõben a gyártó, és akkor vehetett volna a nagyker, tõle a kisker, máskor verd be jobban a patkószöget, megérkeztünk.
és akkor már nem is a velósokat kéne szekálnunk, nekem a hajam hullik a bikertõl.. nem is az, hogy a világ végén vannak, hanem hogy soha nincs semmi... pedig egy fékbetét nem egy olyan nagy szám szerintem, és egyszer mindenkié elfogy, de ezért még nem szeretnék egy új féket venni >((

és mi lenne ha minden gyértó betenné a teló dobozába a 3 féle rugót ? :)

és persze a magyar user megvenné a dobozos telót
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#1096
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
off
málna, és így hárítja tovább a nagyker a gyártóra, a gyártó jóistenre.. pedig valószínû, h nem volt mindig költözõben a gyártó, és akkor vehetett volna a nagyker, tõle a kisker, máskor verd be jobban a patkószöget, megérkeztünk.
és akkor már nem is a velósokat kéne szekálnunk, nekem a hajam hullik a bikertõl.. nem is az, hogy a világ végén vannak, hanem hogy soha nincs semmi... pedig egy fékbetét nem egy olyan nagy szám szerintem, és egyszer mindenkié elfogy, de ezért még nem szeretnék egy új féket venni >((

#1097
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
oks. akkor februárig várok. bár jó lett volna egy olajcserével egybekötött rugó csere most télen..

#1098
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
egy nagyobb rendelés beérkezése szerintem február körül várható.
amugy boltoknak azért sem tudunk semmi infot küldeni, mert mi sem kaptunk semmit. amig az európai központ fel nem állt, itt csak találgatások mentek. (januártól júliusig)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#1099
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
igaz ami igaz, fogalmam nem volt, hogy miért nincs rugó. én csak annyit tettem, hogy júniusban megkértem a boltos srácot ahol vettem a telót, hogy szerezzen nekem egy puha rugót bele. Akkor nem volt, de elvileg az igértétek neki, hogy õszre lesz. Most õsszel is szóltam neki, hogy akkor legyen szives hozzon nekem egyet. Persze most sem volt. Jó tudom mostmár, a nagy költözés miatt. Bár fura hogy Manitouék nem gyártottak annyi rugót, hogy az esetleges igényeket rögtön ki lehessen szolgálni, azért néhány 1000db-ot félre rakhattak volna, hátha valakinek kell ez-az.

Amúgy mikorra valószinû hogy lesz gyári rugó? Mert ha már lecserélem, nyilván a gyárit preferálnám..

#1100
abcd2k5

abcd2k5

    vendég

  • fórumtag
  • 27 hozzászólás

hát ha gondolod gyere ki vethetek rá pár pillantást
kihivásokkal teli problematika ugy érzem


köszi, csak sajna most /pill suli miatt nincs idõm kiugrani B.kalászra :( vizsgák után lehet h. kiugrom. :oczko:

thx még1x.