Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

XIII. BMFTeam találkozó

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
299 hozzászólás a témában

#41
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Ahová én szoktam felpakolni a képeimet, az mennyire gyors nektek?
Ott van elég helyem, és ha jól tudom külföldrõl is elérhetõ.


#42
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hmm
azert van egy masik is amin mondhatni elõember modjara nezek ki.
uveggel a kezemben bamulok bele a bringakba.
itt ep lefekveshez keszulunk es bélával megkostoltuk a palyinkat. mert nem fogyott.
az arcomon pedig lathato milyen finom. :-)


lens: nemtom, hogy fw.hu mukszik-e usabol.
nagy valoszinuseggel nem mukodik kulfoldi ip-rol.
de kerdes mennyire van erre szukseg?
vagy akkor keresek vmi kulfoldi ingyenes szolgaltatot es oda nyomjuk fel az egeszet.
ennel konnyebben semmi sem elerheto.
csak a papir. ;-)

csak fw-rol van tapasztalatom, hogy fejlesztenek idonkent van ezert leallas mert uj szerver nagyobb halo vinyok csereje...
de ezt bejelentik elore!
es amugy meg mukodik rendesen
100Mb-s emil
...

#43
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

nem akarunk egy olyat ahol egyutt lenne minden bmft-s kep?
semmi csicsa csak kepek
ha kell megcsinalom csak kellenek hozza a kepek.
lehet kulon nev szerint kategorizalva is.


Lor, én támogatom. De csak akkor ha gyorsan megközelithetõ, ráadásul a világ bármely országából. (pl.a tar nem nézhetõ Usából)

#44
tomidny

tomidny

    maximus

  • fórumtag
  • 13.954 hozzászólás
Hajnali 3:21-kor. Kis pálinka kortyolgatás után...


#45
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
jó kis sár volt nektek, de ez mindent üt ;D :

egy igazi õszinte, spontán kép: ;)
http://d-eyes.pganet...ep=dscf7577.jpg

ez úgy dél körül lehetett lóri? ;D ;D

#46
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
azota mar fenn van a bmft.fw.hu -n
http://www.freeweb.h...x-13/index.html
;-)

#47
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Köszi lor!
Azért raktam csak FTP-re mert Para kérte, de amint lehet felteszem a galériába is.

#48
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
hehe

thommey csak az a gond, hogy kiengedted seti-t is.
ez nem volt szep! :-)


http://193.91.80.179/~lori/bmft
itt vannak egybol nezheto allapotban alex kepei
nem akartam oda vissza nyomni.
http://193.91.80.179...album_setup.exe
es ezzel csinaltam
/eloszor hozza kell adni a fotokat a photo menuben
majd file menuben generate album beallitasok ezrei celkonyvtar megadasa es mehet.../
de ez a cumo elerheto minden oldal jobb also oldalan lathato linken is
vagy keszitheto meg infranview-el is
csak ezt kiakartam probalni.

nem akarunk egy olyat ahol egyutt lenne minden bmft-s kep?
semmi csicsa csak kepek
ha kell megcsinalom csak kellenek hozza a kepek.
lehet kulon nev szerint kategorizalva is.
pl ugy nezne ki, hogy 13. bmft tali
azon belul kispista, janosvitez, ... kepei
es akkor minden meglenne egy helyen.
mert megmondom oszinten en ruhellem a tar.hu es tarsait foleg amikor felnyomjak a 3Mpix-es fotokat.
attol meg lehet egy link az eredeti fotokhoz is.
semmi nem mulik azon csak vegig lapozni kicsit gazos a fel megas kepeket
regeltem kozben egy bmft.fw.hu cimet

#49
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hát nekünk is nagyon jó volt ez a tali. Fõleg, hogy már pénteken reggel lehúztunk Skiri kollégával egyetemben. Így még a jóidõt kihasználva elmentünk egy rövidet tekerni, ami olyan 40km lett a végére jó nagy adag szintkülönbséggel. Mindenkitõl elnézést a sok mászásért, de azért nem volt olyan rossz ugye?:) A lefelék kárpótoltak mindenért. Bár mázli, hogy a Misináról lefelé fél percel késõbb jöttek a túristák ;D ;D
És megint csak nem sikerült világosban hazaérni:) A 66-os út elég drámai még nappal is a bringásnak...nem még sötétben össszesen két lámpával 5 emberre. A szombati tekerés is király volt, csak az esõ ne lett volna. De azért visszaérve Pix, Szam,Mellon, meg én még tudtunk gyakorolni a Magyarszéki 4x pályán. Este a fürcsi isteni volt, és jól esett szétfagyott tagjainknak....bár némi vízibirkózás by para után lett egy csöpnyi izomlázam, meg egy két kék foltom, de legalább nem fáztunk a vízben:)
Csak a szauna ne lett volna hideg:) Így nem kellett senkinek sem beszaunni a melegtõl..... ;D
Csak azt nem értem, hogy Setiéknek minek kellett egy hõsugárzó, meg EZER paplan, hogy ne fázzanak a faházban???? Nekünk az alatt az egy szál takaró alatt is melegünk volt :P
Setinek ezer köszönet már megint mindenért, fõleg a hazaút probléma, és MÁV mentes megoldásáért.
Lor-éknak a szombat reggeli tornaóráért: ugyanis csak az ablakon kimászva tudtam az ajtó, és a korlát közé beékelt padot kirángatni ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Asszem jövõre nem kérünk reggelit.....
Üdv:Ors&Thy

#50
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

ebren voltunk nappal is csak ti nem voltatok ott akkor.
de majd megprobaljuk vhogy legkozelebb.


Ámen ;D

#51
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
köcc lor total comanderrel jön lefele, de a linked az nemjó

#52
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
wincommanderbe kell beirni az ftp kapcsolatoknal.

alex: lehet a uw lefogja hajitani az oldalad mert sok helyet foglalsz de az nem elerheto kivulrol az oldaladrol pontosabban.

csinlaj neki egy kis galleriat a legtobb kepnezegeto tud iylet csinalni

kb egy fel ora mulva itt
lesz
azert aki nem tud ftp-zni
http://193.91.80.179/~lori/BMFT13.ZIP

kesobb meg majd vmit okoskodunk alex-al ;-)

#53
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
Igen Seti :-*

Alex: hogy tudom megnézni a képeid?
beírtam explorerbe, de hát.....

#54
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Hello mindenki ;D

Örülök hogy tetszett köszi a képeket már tervezem a jövõ évit. Szeptemberre és eggyet decemberre vagy februárra csak fanatikusoknak igazi jackass lesz meg minden ami kell... ;D.

#55
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nah hat enis hazertem.
:-)

nagyf@sza kiraly volt!
csaszar volt az egesz.
csak azok a hulye mokusok zavartak kicsit minket.
es meg uldoztek is.
ejszakai turazas rulez volt nagyon.
jart a szam, hogy bringara fel aztan menjunk lefele es majd kirepul a gumibol az a bigyo.
ugye ket ora lefele szenvedes is rulz.
/meg hogy a sz@r is gurul lefele/
csak kesobb jottem ra, hopgy nem tudnak oylan fokozatba valtani, hoyg megtudjak hajtani a bringat.
mindig mondtam, hogy a lancvaltas a multe
viszont visszaterve eszre kellett vennem, hogy megalkottam azt amire regota varok.
ugyanis keszen allt a
lor.inc g-boxx szerkezet. :-)
csak eppen tarstervezo voltam benne a mecsekkel es az idojaras felelossel egyutt.
no sebaj volt idonk dumalni sokat, jo sokat!

lassan a ruhak is ki vannak teregetve.
mar ki akartak maszni a zsakbol
tegnap du ota benn voltak.

hazafele baba volt ami vonatot kineztem elvira-val az nem is letezik.
majd a kisasszony a kerekpar jegy helyett ic potjegyett adott, egy vonatra amit en ki sem ejtettem a szamon.
ez a bakija 1000 kiralyi pengobe kerult feketen.
/allam bacsi cegenek hibaja miatt nem fizetek az allam bacsinak/


szombati ebresztes nem volt vmi kellemes
de utana meg durmoltunk vagy ket orat.
es khmm hat csak vissza adtuk pedig kinn az erdoben meg nem voltunk benne biztosak, hogy beerunk olyan koran.

cseng a telefon kozben es bazzeg latom fonok hiv mehetek melozni.
pfuj ez kellett nekem.

ebren voltunk nappal is csak ti nem voltatok ott akkor.
de majd megprobaljuk vhogy legkozelebb.
ma tok koran kelltunk bruderrel delben ki is masztunk az agybol.

hazafele uton levo meglepetes is jooo volt.
taliztunk a defenderes csapattal (nemtom ki volt vele).
palyinka nalam kovi talin uritjuk.

na pa

jah ma vagyok 2 eves a forumon

kozben meg mutti is olt ezerrel...

#56
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Király volt a tali, klassz túrákat csináltunk. Az éjszakai túráról kár hogy lemaradtunk. Nameg a pályát is szívesen megnéztem volna ha nem esik az esõ. :(
Setinek mégegyszer köszi a szervezésért!

Képek itt: host: ftp.uw.hu
user: cssandor
pass: cssandor

#57
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Tomidny!
Adósod maradtam pár doboz serrel!
2 választásod van:
1. kibírod a következõ BMFT taliig, ahol kompenzáljuk a dolgot... ;)
2. csapra vered a házipáleszt, és addig zálogban tartod az üveget (a pálesz elfogyaszthatod! ;D )
THX: Pigi

#58
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Béla, ha lehet, kicsit több nappali tevékenységet is kérnék a jövõben a részetekrõl! (Az is nagyon szórakoztató szokott lenni. ::) ;))

#59
Mervado Bela

Mervado Bela

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Zsír röfögés volt ;)
Így utólag nézve csak bele kellett volna fetrengeni abba a térdig érõ pocsolyába.
Legközelebb veletek ugyanitt tartalék váltófüllel, max 1.9" gumival, több kajával
;D

#60
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
meine version:

pénteken ~fél 1 kor elindultam rózsadombról a megbeszélt találkapontunkhoz, ami a Lapis volt. NAmost az én tájékozódási képességeim.. háááát ::) lényeg az hogy túl mentem rajta egy kicsivel. (mint utóbb kiderült közvetlen a Lapissal szemben kérdeztem meg egy autós, hogy nem-e tudja hol van?! hát nem tudta) megtalálni úgy sikerült, hogy Tom óbégatott én meg mentem a hang után vissza ;D
A tájékozódásomat elõsegítendõ, vittem magammal egy térképet, csak a megtömött táskámnak szétnyilott a zip-zárja és kiesett a térkép, más asszem nem :(
Aztán indulás sikonda felé. Eleinte döngölt földesutakon, majd kicsit rázósabb részek, de végig lefelé :). Ebben a lefelé menetben sikerült összehoznom a tudomásom szerinti egyetlen sérüléssel járó esést a talin :P
Megérkezés, elrendezõdés és egy rögtönzött túra (Tomidny, Gorgo, Pigi and én). Egy szántóföldön át vágtuk le a dombot, ahol Tom csak ordibálást, anyázást halott én meg a csaholó kutyákat is tisztán láttam :-\. Haladtak tovább én meg úgy döntöttem, hogy elég volt aznapra és inkább visszagurultam.
Este pizza-nyami boxmeccs ;D, meg Subaru vadászat. A két õrült szaki megérkezése után a faházunk( 13as és 13. tali ;)) átalakult egy egy nemistudom szerelõmûhellyé 8) majd esti alakulatként elindultak 4en. Másnap vagyis szombaton mentünk egy nagyobb túrát, amiben volt minden! szûk erdei ösvény, felfelé, lefelé, ködszita, majd esõ is, kaja. a csapat két részletre szakadt 4Xosok meg túrázós szekció.
[me=Lord_Leslie]az utóbbiba tartozott[/me]
ezután jöttek aszfaltos mászások, nagy legurulások, lósimogatás stb. De nehé ezt a sokmindent összefoglalni :)
voltak még fázós cicák is Vágottpusztán...
Szombat este esti fürdés nevetséges 300Ft-ért ;). valamint kiprobálhattam a szaunát, hát az se semmi :)
Vasárnap a NAGY bringapucolás következett az éjjeli vadászoktól, élmény volt nézni 8)
A nagy mosakodás nekem azonban még csak ezután jött mert aszfalton másztunk haza Tomidnyvel Pécsre. felfelé nemis zavart engem, de lefelé..........
sárvédõ nélkül szinte semmit sem láttam, meg vastagon végig ömlött rajtam a víz... Bent a városban az autósok centizgettek a kanyarban, ezt szintén nem díjaztam :(
Végül szétfagyva, szétázva de hazaértam, Tomira még várt egy pár kilcsi....
Eredmény? a polóim összefogták egymást :( (felül: ujjatlan poló, 2 poló, 1 garbó, 1 vastag pulcsi és 1 "melós dzseki volt az öltözékem)
A táskámban lévõ cuccok is vízesek lettek még jó, hogy a telefont zacsiba raktam ::)

Hazaérés után, forró fürdés, majd irány Bécs kedves bátyám miatt. Ennek csak az a hátránya, hogy egész éjjel vagy félórát aludtam, lassan meg mehetek suliba :-\
nah naggyából kimeséltem magam ;)

jah.. Szemét Mókusok