Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Filmajánló

* * * * * 1 votes

  • Please log in to reply
3989 replies to this topic

#121
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Green Lantern. Azt hiszem kinõttem a szuperhõsösdibõl, Blake Lively erõsen felhúzta a filmet, így 10/7

The 5th Quarter. Amerikai focis dráma. Nem tudom miért kapott olyan kevés pontot imdb-n, engem megfogott. 10/8
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#122
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,622 posts

IMDb - Azután (2010)

Megérte rááldozni azt a bõ két órát.


Matt Damon kapcsán az egyik legnagyobb csalódás volt nekem.

#123
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
IMDb - Azután (2010)

Megérte rááldozni azt a bõ két órát.

#124
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
9 - animációs film, szerintem nem gyerekeknek :) Az imdb 7 szerintem kicsit erõs rá, de nem rossz film.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#125
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Ez valóban egy nagyon jó film, nem vagyok dráma párti, de végig lekötött. És nem az a befejezés amit várni lehet, szerintem.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#126
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Ez viszont nagyon tetszett.

Welcome to the Rileys (2010) - IMDb

#127
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Szerintem jó film. Legalábbis nekem egyik kedvencem. Tipik Rambó stílus kicsit mackósabbra véve. A Soundtrack is nagyon jó.


Hereafter-rõl valakinek vélemény?

#128
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts
Azt hiszem mostantól fogva nem hagyatkozok az imdb pontozásra. 7.2? Hogy a bánatos f.szba?

IMDb - John Rambo (2008)

#129
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
Nekem nagyon tetszett, post-apocalyptic movie '75-bõl, elmebeteg befejezéssel :)
A fiú és a kutyája (1975) - IMDb
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.

#130
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,328 posts


#131
Lopakodó

Lopakodó

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 283 posts
Ma a Filmúzeumon az Ollókezû Edwárd lesz. Én még kisrác koromban láttam a pro7-en németül. A szövegbõl egy mukkot sem értettem, de a film feelingje nagyon át és bejött. Már várom h újra lássam de már magyarúl :)

A keréknél, csak a kerékpár nagyobb találmány  B)


#132
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
tegnap en ezt neztem

IMDb - Blitz (2011)

na ez mekkora egy F O S. en hulye majdnem a moziba is elmentem erte. szerencsere kimaradt, es a dvd-t is lakotarsam szerezte. Azt a 94percet viszont mar soha nem kapom vissza az eletembol amit elvett...
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#133
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts

Drive - én már a tényleg jót sem értem, többször voltam az abbahagyom és törlöm lehetõségnél. Nekem nagy csalódás.


egyetértek, ritka s..r film
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#134
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
az ismeretetoje alapjan siman azt mondtam, volna, hogy egy elcseszett b kategorias film, amire sose ulnek be.

Driver (Ryan Gosling) nappal autós kaszkadõrként égeti a gumit Hollywood-ban, de ez csak a második mûszak, fõállásban éjszakai rablásoknál segédkezik, mint a menekülési útvonalat biztosító sofõr. Nem hétköznapi szakmájában õ a legkeresettebb, köszönhetõen speciális tudásának: hajszálpontosan ismeri a város labirintusszerû utcáit, fejében van egész Los Angeles térképe. Melóit az ügynöke, Shannon (Bryan Cranston) hajtja fel, aki valójában a nagy áttörésre készül: építeni egy autót Drivernek, hogy profi versenyen indulhasson, rendes versenypályán. A buliba bevonja Bernie Rose-t (Albert Brooks), aki valamikor filmproducerként kezdte, azóta kispályás gengszter. Miután Bernie látta Drivert akció közben a pályán, ragaszkodik hozzá, hogy gyerekkori barátja, Nino (Ron Perlman) is beszálljon az üzletbe.



#135
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,821 posts

nekem olyan volt, mint egy profin megcsinalt nem tul jo film :) az elejen a szappanoperakat idezo hosszu hatasszuneteket nem igazan tudtam hova tenni, illetve a lezaras is kicsit olyan felemas lett (amelett jo, hogy nyitott).


Érdekes, én pont fordítva láttam. Nekem olyan érzésem volt, mintha egy jó filmet elrontottak volna egy rossz rendezõvel, rossz színészekkel (Ryan Gosling kivételével) és egy nem túl magas költségvetéssel.

#136
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
nekem olyan volt, mint egy profin megcsinalt nem tul jo film :) az elejen a szappanoperakat idezo hosszu hatasszuneteket nem igazan tudtam hova tenni, illetve a lezaras is kicsit olyan felemas lett (amelett jo, hogy nyitott).

#137
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Drive - én már a tényleg jót sem értem, többször voltam az abbahagyom és törlöm lehetõségnél. Nekem nagy csalódás.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#138
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts
Soroltatok nemrég pár "csajjalnézõs" filmet.
Ime még egy:

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#139
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,190 posts
már van felirat, hétvégén meglesem
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#140
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,283 posts
Drive - Gázt! (2011) - IMDb

tényleg jó, bár ezt az "év filmje" hypeot nem értem.