Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Trial2

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
642 replies to this topic

#61
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
A trial-üléshez kapcsolódva:
A karbon csöves télleg nem a legjobb, egy haveromé simán eltörött a csõ-ülõfelület illesztésnél (Zöld-pont, Csimpi-design)!
Szóval még ha vmi nagyon kicsivel is könnyebb, szerintem nem egy tartós megoldás. Az enyém (Atom-design) 2 csavarral van rögzítve a karbon felülethez, persze ez sem törhetetlen, de jóval masszívabb darab!

#62
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Hát már nekem se kell telló!!!Jobb merev villával!!!! Csak véleményt kértem!!!!úKöszi!

#63
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 posts
Hello Mindenkinek!!!!
Végre itthon! 8) Kb. 4 hete nem ültem a bicómon!
Greg: Én már próbáltam telóval, mondjuk nekem egy nagy trágya RST 381 tl-em volt (talán azért volt trágya, mert hamar szétkúrtam a triallal...)!
Szóval:
Elõször is KÕ nehéz!
Másodszor rugózik, ezért elveszik rengeteg energia.
Harmadszor szar érzés ha nagyon lent van az eleje a gépednek, amikor helyezkedni próbálsz és bemoccan lefelé 60-80 cm-t...
Negyedszer sokkal magasabb egy teló, mint egy sima villa, ezért ha magasabb akadályra akarod kitenni az elsõ kereked, könnyebben hanyatt dõlsz.
Ötödször egy teló drágább, mint egy sima villa (persze van kivétel, de általában...), és ha trialozol vele, nem sokáig tart...

Szóval nekem nem jött be!!

#64
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
Hát én amikor voltam pécsen, akkor a triálos banda felének volt teló a bicaján. Hát nem tudom most azért kell teló hogy ne fájjon a kis kezed, vagy mert nem elég nehéz a bicód ;D? Hát csak rajtad múlik!

#65
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Kérdées!:
Gondolkozom a Telóval való Triálon!
Kérnék errõl véleményeket, meg, hogy nem hülyéztek le emiatt, akkor, hogy milyen telót ajánlotok!!!


#66
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Karbon nyereg karbon csõvel jó nagy marhaság. 1. Nem tudod más méretûvé alakítani 2. NEM könnyebb, mert vastagabb mint az alu, ha vékony marad összeroppantja a bilincs.

#67
Yoshida

Yoshida

    vendég

  • fórumtag
  • 150 posts
Skacok, ezt azért magánba is lehetne nem?

Amúgy a karbon nyereg karbon csõvel a menõ :) -bár nemtom hogy könnyebb-e -

#68
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
FElni felköszörûlést vállalok!!!


#69
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
esetleg egy foto?ja sürg lenne mert most iszonyat laki a lánc vezetés

#70
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
várj megy még egy

#71
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
pedig nyomtam neked emilt a adatlapomon levõ cíímrõl

#72
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
TrialTom: Veszel egy Maxxis DH belsõt és garantáltan 10 centivel kisebbet fogsz ugrani...

#73
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Nem kaptam semmilyen képet. dhrbikes@hotmail.com ide írtad? Tudom milyen az MRP. Hasonló lenne csak rock ring nélkül. Garantáltan nem esik le a lánc úgy se!

#74
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
küldtem egy képet a láncvezetõröl

#75
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
na gg én ezt nem vágom ezt a karbonos cuccost de ha megtudod csinálni azt a mrp stylet akkor az kõne

mert ugye az két görgõ és a kis és nagytányér hején van két rockring de nekem nem kel l ojann kurvavastagbol meg karbonbol sem tehát valami olcsobb árat toljál nékemm

#76
TrialTom

TrialTom

    vendég

  • fórumtag
  • 236 posts
Hali!
Még mindig nincs meg a stucnim  B+ DH-ámhoz  >:( >:( >:(

Hátsó kerekem: 4cm széles Monty felni 20-as lukakkal furkálva (durvaaaa!) LX silent Sapim leader küllõk , Swhalbe Big Jim külsõk conti belsõ.

Most veszek Maxxis DH belsõt az ugye jó a 2,3 -as conti köpenybe???
Meg azt nem tom hogy a verticalt vegyem vagy survivalt ???

#77
VLB

VLB

    vendég

  • fórumtag
  • 163 posts
A RockRinget otthon simán föltudom tenni ???? ???, vagy valahogy meg kell furatni v mi a rák....

#78
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Ha belegondolok jó lenne lauból is, csak ez is nagyon kéne, mert ami most van az magas vékony vacak darab!!!!! Amit tervezetm az 1,5.cm széles fogazott, két darabból álló!!!!!


#79
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 posts
  • LocationBudapest
Talán igen, de kib***ott nehéz lesz. Aluból miért nem jó?

Ha már itt tartunk! Felénk is nagy divat volt pl. a Maxxis DH belsõ amíg nem mentünk a hazai elit résztvevõinek bringáin (Örs, Kaiser, BalázsP) Az õ bringáik 10-10,5 kg között vannak, az enyém 9,6 ( gyenge :( ) Javaslatok: Kevláros külsõ (El gato, elõre valami XC), kifúrt felni, elsõ keréknél 2-1,5-2 küllõ sugárirányú fûzéssel, Maxxis ultralight belsõ (e,h), karbon nyereg  :) egy átlag bringánál csak ez amit felsoroltam min 1,5 kg súlycsökkenés!

#80
Gregory

Gregory

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts
Kérdés RockRing-et Rozsdamenets acélból tudsz esztergál(tat)ni!!! Mert én terveztem egy elég brutális RR-et amit sehol nem tudok megcsináltatni!!!! Esetleg Te megtudnád???