Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Sport Sziget 2004

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
106 hozzászólás a témában

#61
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás
vasárnap lehet én is ott leszek valamerre :)

#62
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.233 hozzászólás
  • LocationSvájc


Jorus : esküszöm most nem hivogatlak :D


Emlékszem, hogy bent csöveztem az egyetemen és állattan szigorlatra tanultam, amikor Sala hívogatott _engem_ hogy nem-e vagyok kinn vagy nem-e tudom a Jorus számát ! ;D


Valami rémlik :D

Asszem most másokat hivogatok...

#63
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás
Mario, te sem figyelsz, mi? Ehh, mindegy. Valszeg dnl meg én biztosan, majd figyelünk, jó? :)

#64
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
csáõ
megyek én is soprtszigetelni,bringa nélkül,faterral...
ha valaki megismer,akkor szójón má oda!!pécsiek,jön valaki??engem onnan lehet megismerni hogy a Geri vázát vettem meg,csak a trek nem fog láccani!!

:-*

#65
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás

tépünk szét kecskét?


allat barat vagyok;)



#66
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
tépünk szét kecskét?
dupla lábdob rulz

#67
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
www.slipknot1.com

http://www.lyricspro...ist.php?id=0540


remelem elhozzak az egesz szerkot , nem egy kisszinpados cuccal nyomjak majd.
Igazandibol ha valaki nem ismeri akkor erdemes egy live clipet megnezni toluk nehogy Halasz Jutkara szamitson.. de ha masert nem is a dobszoloert(remelem lesz!) , es egyebkent a dobosert erdemes megnezni oket ..
#1

#68
Chili de Palmer

Chili de Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.806 hozzászólás

Chili: a bicókat gúlába szoktuk rakni a koncik idején, és körülöttük táncolunk, éneklünk, és gitározunk. Kicsit vúdsztokk.


Jahajjj, mennyire jóóó! :) Csak az a baj, hogy már voltam egy pár Kispál koncerten, és elég rendesen kellett küzdenem a testi épségem megtartásáért, persze, lehet, hogy nem az elsõ sorokban kellett volna lennem... na, mindegy, megkockáztatom a bicajjal való kimenetelt. Majd max távolról figyelek :)
Ha már felismerés és trend: a váz színével harmonizálós rövid, szürke nadrághoz, valószínüleg egy sötétebb pólót választok, mely nem emeli ki annyira a szemem színét, majd kiegészítõnek egy trendi bukósisakot..

#69
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Nyitnom kéne egy topicot... a nudisták jogaiért, megbeszülésükért... Tervezek egy felvonulást is budapest utcáin, csatlakozzatok! ;D

Na thez mûxik a géped? Akkor télleg jösz egy sörrel! ;D

#70
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
át kéne irnom a topikot...:)
trendek a sportszigeten!

#71
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Rajtad sem lesz semmi? Nemár, lopod az ötleteimet! ;D

#72
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Rajtam meg nem lesz ruha és marin vázas bicóm lesz:) senki se jöjjön oda köszönni mert aki merészel köszönni, azt lefejelem ;D viccet félretéve gyertek, legyünk együtt egy boldog család:)

#73
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
rajtam szürke boxXxer lesz (mármint nem teló,hanem)
ha valaki ezt látja,akkor az remélhetõleg nõ
:)

#74
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Rajtam szürke rudy project sapka lesz, errõl megismertek, ha valaki megismer szóljon oda! ;)

#75
KillerTom

KillerTom

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.570 hozzászólás
ok kiraly .. en napkozben kemenyen uzletszeruen , de amint lemenoben a nap eloveszem a M.zocchi fekete sapkam .. aki meg nem ismerne ..

varom nagyon..remelem sok uj arcot megismerek.. es jo buli lesz

#76
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás

Jorus : esküszöm most nem hivogatlak :D


Emlékszem, hogy bent csöveztem az egyetemen és állattan szigorlatra tanultam, amikor Sala hívogatott _engem_ hogy nem-e vagyok kinn vagy nem-e tudom a Jorus számát ! ;D

#77
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én is kint leszek, elõször bicóval! Én nem ismerek senkit, de hozzám odajöhettek: A "pönebike" felirat ott virít a vázon :)

#78
Juhi

Juhi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 735 hozzászólás
hát én megyek bicóval meg egy haver bicóval meg kb 5-6 haverom! ;D Ha láttok egy 03-as polar-x es srácot aminek a hátulja fehér az én vagyo! ;D Szerintem egy kisebb fórumtali is lehetne!Akit megismerek ahoz odamegyek! ;D Remélem ti is!
Lesz vasárnap Hõsök! ;D Slipknot! :o ;D

#79
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Sala: ;D Tavaly is fõként Zolléval beszéltél, mivel én nem hallottam semmit... Mondjuk õ sem, de legalább nem is találtuk meg egymást. ;D Hátbaváglak, ne aggódj! ;)

Chili: a bicókat gúlába szoktuk rakni a koncik idején, és körülöttük táncolunk, éneklünk, és gitározunk. Kicsit vúdsztokk.

#80
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Én is megyek, mint a zattom, ha nem esik nagyon. Vasárnap Kispál! :) Másnap nyelvvizsga....