Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kona találkozó 2004 KÕSZEG,KONA 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
298 hozzászólás a témában

#41
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
énisitt.

bocika: kék bullit az enyém. az volt az egyetlen bullit a környéken.

vélemény:

mivel csak szombaton mentünk, igy kimaradtunk a péntek esti mulatságból, ami fityisz szerint sz*r volt, és amúgy is csak fél egyig tartott (ebbõl következõen - vagy ebbõl okulva - többen szombaton már este hét felé részegedtek, nehogy végetérjen a buli mielõtt berugnak ;))
mire odaértünk és lepakoltunk, már mehettem is felfelé a felszállító autóval, mert feltolni egy rémálom volt. (dh)
mentünk egy keveset a pályán ("szakaszoltunk") de nem tudtam megbarátkozni az aljával, ez másnap ki is derült rendesen....
este party, jó volt a penge, de elõtte az a biginél hatkor: háááát, a dobos nulla, a többiek meg csak keresték a ritmust.
a korai örömön meg már aludtam.
másnap reggel kilenckor ment fel a felszállító, okés, éppen felfértem. aki nem, az tolhatta, mert 10-tõl ment az idõmérõ :-X
idõmérõn lementem (mivel 319-es volt a rajtszámom, igy kb 11-kor voltam lenn) és egy kicsit pihegtem, kajáltam, stb, mire kiderült: a felszállító elment fél tizenkettõkor, ahogy ki volt írva. igaz, hogy az egész csúszott a sok induló miatt, de a szervezõket ez e legkevésbbé sem izgatta, igy a fél hobbi mezõny valamint a teljes profi mezõny lemaradt a felszállításról (mondjuk a profik megoldották a csapatbuszokka, de akkor is....)
szóval tolhattam felfelé.... horror.
lefelé ez meg a kevés kaja megbosszulta magát, kétszer is estem az alján (amit nem is gyakoroltunk elõzõ nap :)) de igy is javítottam az idõmérõm idején. ennek ellenére sokadik lettem.
bezzeg vole második lett. gratula neki innen is.
aztán vonatozás, és 17:45-ös indulás után 0:15-kor már otthon is voltunk. (persze ehhez az is kellett, hogy a délibõl sprinttel mentünk át a nyugatiba, be is durrant a lábam rendesen)
mindenesetre megérte, de a versenyszervezés hagyott némi kívánnivalót maga után.
és a kaja is khmm.... nem kielégítõ volt egy idõszakban (amikor mindenki enni akart) a túl nagy igény miatt a húsokat csak kivül megégették, belül meg nyers volt. bezzeg egy órával késõbb már lehetett rendesen meggrillezett húst venni.....

#42
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
wik barátom :)

1.)
xc versenyt haver rendezte
2.)
xc verseny elit kategória eredményhírdetése biztos hogy nem késett amitt, hogy a határõrök nem engedték fel a felszállító kocsit, mivel xc-r NEM KELL felszállítás, nem kevered te it ta dolgokat egy igen - igen picikét össze haver? ???
3.)
csupán pár dologgal volt problémám, és NEM AZ EGÉSZ rendezvénnyel:
3.a.)
xc célbaérkezés
3.b.)
a dj gyerekkel
3.c.)
a 7 órás xc elit eredményhírdetés csúszással
3.d.)
ns-re csak annyi írtam, hogy furcsa volt, és még azt is odaírtam, hogy NEM ÉRTEK HOZZÁ, mivel xc-s vagyok...
4.)
a végén odaírtam, hogy GRATULA minden versenyzõnek és a szervezõknek...
5.)
írtam azt is, hogy a dh pálya sirály, ami annyit jelent, hogy szuper

szal ez most kapufa öcsééém ;D ;D ;D

egyébként tetszett a rendezvény, én jól éreztem magam, te meg ne ferdítsd el a szavam, okéé?

egyébként meg PEACEE pleasee :-*
eccerûen csak leírtam pár dolgot, ami zavart, és a végén pedig megdícsértem a rendezõket.....
nem értem, mi a bajod velem?
francnak kell beszólni....

#43
Wik

Wik

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás
Helló McClane!
Szerintem nagyon profin meg volt csinálva, közbejöhetnek mindenhol nehézségek....
Megnézném hogy tudtad volna lebonyolitani ilyen tömeget mozgositó rendezvényt 3-4 helyszinen?
Az eredmény hirdetés azért is késhetet mert a határörök nem akarták tovább engedni a felszállitó kocsit. A szervezõk 5p alatt ot voltak,és max 15p mulva ment minden tovább.
Ha a ns leugrást észreveted,akkor bizonyára feltünt a kerölû ut is...


Gratulálok az öszes szervezõnek, rendezõnek!

#44
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
akkor én is....
xc pálya egész jó volt, bár annyit lehetett volna még hozzátenni, hogy a célbaérkezõknek valamilyen módon tudtára adni, hogy teljesítette a távot....
xc elit eredményhírdetés 7 órát csúszott, szal ez nevetséges és szánalmas volt, megnéztem volna, ha a dh eredményhírdetés csúszik ennyit, akkor mi lett volna....
na meg a dj - nek titulált arc ez kritikán aluli volt, legközelebb ne ezt hozzatok pleasee....
amikor benyomta a slájgájhoz hasonló zenét, na akkor kialakult egy kisebb lincshangulat....
dh pálya szerintem sirály volt, bár az a ns ugrató furcsa volt, vagy direkt lett "technikás"? nem értek hozzá, cc-s vagyok :)
waterjump is ász volt, elismerés minden ugrónak..

gratula a szervezõknek és az összes versenyzõnek :D

#45
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Csá!

nagyon tuti volt a konatalálkozó!!!
gratula minden szervezõnek és versenyzõnek.
a DH pálya nagyon jó volt (csak 2 nagyot estem, na meg az apró 8) -az edzésnapon-), a kaja meg pia tök olcsó, ugyhogy fasza volt!!!
sok forumost láttam, Rob (ha kék a bullitod?) , vinnie,
xbike, de nem akartam tolakodóan barátkozni ;D


t

#46
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Atomjo buli buli volt!!!!! de a legjobb a vonaton visszafele volt ;D kepek lesznek majd!!

#47
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.036 hozzászólás
Jeee!!

Tényleg király volt, kár, hogy nem volt idõm egész nap ott lenni, és a versenyrõl is lemaradtam.. :-[
képek az oldalon, videók hamarosan!!
http://krankedzone.atw.hu

#48
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
képek

#49
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Sziasztok!

Nemrég értünk haza a Kõszegrõl, elég pöpec volt, bár nekem valahogy a tavalyi jobban bejött...
- az XC pálya nagyon gyilkos meredekkel indult, az 1. köves-medres résznél Binyó vad vágtája után 2-3 esést is bemutatott, utána jött egy kis település-menti tekergõ, amit furcsáltam, hogy egy kis lépcsõs átjárón kellett folytatni az utat... (lehet, csak nekem volt furi... ). Aztán jött a betonlépcsõs emelkedõ, hát mássza, akinek két anyja van!
Itt csodák csodájára összefutottunk pár orosházi ismerõsünkkel, akik itt vendégeskedtek egy (szintén) orosházáról elszármazott vendéglátójuknál...
Miután kölcsönösen megállapítottuk, hogy kicsi a világ, de mindenhol vannak orosháziak , folytattuk utunkat... Kis erdei tekergõzés után végre a hegytetõn találtuk magunkat, ahol egy elég fincsi lejtõn keresztül kegyetlen sebességgel száguldottunk le (én pl. még dobtam is egy hátast, mivel az árok (vagy egy kõ? ) kidobott a vége felé!
Ezek után a pályánk összeért a DH-sok ösvényével, melynek a végén egy nagyon meredek, és hosszú csapáson kellett volna lezúzni. Binyó bevállalta, de se én, se Niki nem gondoltuk azt, hogy ezt nekünk találták ki.... Minden elismerésem azé a (szervezõ)csajszié, aki elõttünk, szemünk láttára lement azon meredélyen... És ekkor tudatosult bennünk, hogy az XC verseny itt halad keresztül....

Minden elismerésem a versenyzõké!
Ja, és külön köszönet a rendezõknek, várjuk a többiek beszámolóját!

Felnyomtam a képeket, ide.

Üdv, Pigi


Ui.: azért remélem, hogy a tisztálkodást, retyót jövõre korrektebbül meg fogjátok oldani, mert az nagyon gáz volt...

JÖVÕRE VELENCE? ::)

#50
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
ki lehet kerülni minden ugratót... csakhát az idõ.. bár az útátugrásnál nem biztos hogy gyorsabb..

megvolt a filmvetítés. már vagyunk egy páran, de remélem azért holnap még jöttök ezren :)
eddig profi a buli )

#51
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
van chikenway is? vagy a hobbi pálya is ezen megy? akkor el sem indulok..... :P

#52
t@arpi

t@arpi

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Ámen testvér... 8)

#53
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Voltak akik felvetették, hogy egy környezõ országban legyen az idei DH OB (egy külföldi versennyel egybekötve).
Szerintem inkább örüljünk, hogy vannak itthon versenyek, szerencsére nem csak 1-2.

Aki megteheti jár külföldi versenyekre is a hazaiak mellett, de nem sokan tehetik ezt meg közüllünk.

#54
t@arpi

t@arpi

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás

Sajnos ahogy nezem magyarorszagon meg mindig az a kulonbseg a CC es a DH palya kozott, hogy a Dh palyaban vannak idiota ugratok... ::)



Igen sajnos ez jutott nekünk... Talán nekünk is azt kéne csinálni, mint a síszövetségnek. Szlovákiában kéne versenyeket rendezni... Csinálod az elsõt? :)

#55
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Sajnos ahogy nezem magyarorszagon meg mindig az a kulonbseg a CC es a DH palya kozott, hogy a Dh palyaban vannak idiota ugratok... ::)



#56
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
xc rajt: szombat 15:00
holnap kiszalagozzuk azt is meg lemérjük h milyen hosszu. profi felnõteknek 4 kör lesz. a meredek részt ahol írtottuk a bozótot, kijárta du. egy krosszmotoros 8) ugyhogy most már lazán le lehet jönni :)

a szervezõk meg futkároznak összevissza, szóval gondolom nem sok idejük van netezni.. még ezer dolog van amit meg kell csinálni.

megérkezett dj smash a helyszínre!
egy kamion full tele volt hangfalakkal :o azt néztük mikor fogy már el de még mindig csak pakolták ki ;D

ennyi jut most eszembe..



#57
maratonmenõ

maratonmenõ

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

írta: maratonmenõ    dátum: tegnap 07:18:04am    
Tud nekem valaki infot adni az xc-rõl?

pl:
szombati pályabejárás hány órától és hol?
vasárnapi verseny mikor?
kategóriák?

köszi


írta: McClane    dátum: ma 07:14:00am    

xc rajt állítólag szombat délután 2 ás 4 között?
de hallottam olyt is, hogy délelõtt 11, szal még semmi sem biztos....


írta: maratonmenõ    dátum: ma 09:46:52am    

Idézet:
xc rajt állítólag szombat délután 2 ás 4 között?
de hallottam olyt is, hogy délelõtt 11, szal még semmi sem biztos....
   

Van itt valaki a rendezõk közül???

Igy kicsit több infot plíz!!!


írta: Robifiu    dátum: ma 10:01:44am    
tenyleg jo lenne valami info xc rajttal kkapcsolatban, mert egyik haver szombaton akar jonni csak a verseny miatt....


Csak remélni tudom, hogy a rendezõk a szervezéssel vannak ennyire elfoglalva és nem a bringásokat sz..ják le ennyire! :-X :-\ :'(

#58
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Na most akkor a régi pályán lesz a DH verseny?
Nem úgy volt, hogy minden 1 helyen?

#59
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.649 hozzászólás
igen, a déhá pálya az andalgonál lesz.
az xc pálya meg télleg durvás :)
helyieknek: kálvária elsõ stációja>kicsittovább mésza betonos úton, itt már nincs szalagkorlát jobb oldalt> ott ki lett írtva a bozót jobb oldalt az út melett és itt kell lemenni a gyöngyös partra. jó kis meredek ) gyöngyösön majd egy hid fog átívelni és ugy tucc bemenni a célhoz a csótóra ;D

dh képek:
útátugrás
útátugrás2
"katlanba" beleugrás aztán jump
ugyanaz alulról
ezis

#60
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
tenyleg jo lenne valami info xc rajttal kkapcsolatban, mert egyik haver szombaton akar jonni csak a verseny miatt....