Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Kona találkozó 2004 KÕSZEG,KONA 2005

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
298 hozzászólás a témában

#261
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi, Mondjuk ha egy maratonon körbenézel elég sok magas versenyzõt látsz az eliteknél is, és nem láttam még náluk olyan hatalmas vázakat,,mint amik számításokkal kijöttek volna.. ::)

#262
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 hozzászólás
Hmm, Kõszeg, hát nem rossz hely, de megint világvége... Na mindegy, valószínüleg úgysem Konám lesz, hacsak Para bá meg nem gyõz a hétvégén valahogy.

Én 184cm vagyok és a 18.5 és a 20.5 (Giant NRS) közöt kéne (ha összejön) dönteni. Szerintem 18.5 lesz a nyerõ.
Most 18"as meridám van, mert a 20"as soknak tartottam korábban.

Viszont a 17" már nagyon pici tekerõs mûfajhoz, hacsak nincsenek rövid lábaid. Egy 400as nyeregcsõ teljesen kihuzva pont jó még.

Zúzáshoz a Kula nem tudom meddig lesz társ...
A hosszú stucni meredekebb lefeléken elég gázos tud lenni, különösen ha 0 fokos és egyenes kormány van a végiben ::) Egy 18"as Pyxis-en volt szerencsém kipróbálni ezt a kombót, és majdnem KTT lett a vége ::)

#263
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
hülyeség a 19-es bica ja te méretedre szvsz...

stucnival lehet korrigálni....

#264
KonaRider

KonaRider

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Meg azért is gondolkodóba estem, mert a májusi német bike magazinban pont van egy ilyen mekkora embernek mekkora váz cikk, és abban azt írják, hogy húú, de fontos, hogy passzoljanak a méretek meg minden, de az én 183 centimhez 19,9 collt írtak, ami megint hülyeség, mert nem országuti bicót akarok, hanem az erdõben zúzni. Szal gondoltam, veszek egy hosszú stüssznit, oszt majd meglátom. Vélemény? ??? ;D

#265
micike

micike

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 405 hozzászólás


én 176-al 15 colost tekerek. stinkyt.

#266
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
179 cm, 17-es váz
szvsz inkább kicsit kisebb legyen a váz, mint hogy nagy....a nyerget ki lehet húzni, esetleg a kormányon is lehet variálni, vagy letolod a nyerget, és jobban mész lefelé :)

#267
KonaRider

KonaRider

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Szesztek, megvan a Kulám... Csak kicsit elbizonytalanodtam, amikor megláttam élõben milyen csepp ez a váz. Szerintetek nagyon gáz 17"-os vázzál mászkálni 183 centisen? Csak mert direkt azért vettem ezt a méretet, mert a nekem "hivatalosan" megadott 19" nagynak bizonyult. Ti mekkora vázzal jártok, és milyen magasak vagytok? ??? ???

#268
arcsiba no.1

arcsiba no.1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 602 hozzászólás
megnéztem én is a színeket, fõleg a kuláét, de szerintem az idei sokkal szebb, bár tényleg csak élõben derül ki.
Ja, KonaRider már jelentkezett, de mindenki aki BAZ megye vagy közeli helyrõl indul neki a találkozónak szoljon mert szerintem vonattal kell mennem és az nagyon uncsi lesz egyedül, van valakinek jobb ötlete? nem lehetne esetleg Miskolcon a találkozó? ;D
Ákos

#269
egy kis freerideos

egy kis freerideos

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Hi!
Tavaly asszem 2k volt a beugró(sátorhely+kona dollárok+protest csomag+tombola+nyakbaakasztó ;D)SZÓVAL NAGGYON KORREKTEK VOLTAK.
WAter jumpoltam is,naggyon állat volt.Télleg Kona filling volt 1000el!idén 2haverral megyek.Egy 2002es Chute meg egy 2004es Stab émmeg a Pxxel.ha vki lát,az integessen:)
viszhall és jöjjön mindenki

#270
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Robifiu: ezek csak vázlatok, ahogy nézegettem õket.

Majd nézd meg õket,
- amikor az elsõ fotók megjelennek róluk :)
- amikor élõben látod õket ;)
- amikor valamelyik nyergében ülsz ;D

Nekem egy Hoss vázra épített paripám van. Amilyen ronda képen, annyira szép élõben! 8)

Üdv. Pigi

P.s.: szerintem a tavalyi Stinky is elég csúnyácska volt - de kinek mi a szép?! ::) ;D
Ellenben a 2003-as Stuff olajzöld színénél szebbet még nem láttam... hogy nem lehet már ilyet kapni... :-\ :P

#271
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
nah megneztem a dolgot.. a szineket is...
Hat a Caldera vazam nem fogom akkor iden kicserelni. az a szin inkabb buntetes mint orom a 2k4-hez kepest.. valamint a Stinky is igen csak ronda lesz
:-\

#272
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Köszi, tényleg ott van ;D

#273
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Konamano: nézd meg a fõoldalt is... ;D

http://www.xfactornet.hu/xfactor.html

Szerintem Para tájékozottabb ezügyben (is) ;)

Üdv: Pigi

#274
konamano

konamano

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Hurrá! Megyünk, kösz az infót Para, de szerintem nem jól van a neten... ugyanis ott ez volt ::) :
HaHó!
"Friss információ a KONA TALÁLKOZÓ-ra vágyóknak. Elõreláthatólag 2004.június 11-12-13-án rendezzük a IV. NEMZETKÖZI KONATALÁLKOZÓT.




#275
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;) www.xfactornet.hu


nem csak a taliról, hanem a 2005ös KONA MODELLEK színei is fenn vannak! 8) nyammm...

#276
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.017 hozzászólás
Hi, akkor lesz, én helyi vagyok, és ma kérdeztem...de sajna nem tudok rá menni,,, :'( :'( tisztavatás lesz...egyszer majd talán összejön hogy el tudok menni,, Mit hagyok ki??

#277
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;) elsõkézbõl kaptátok... most megy fel a NETre... 8)

#278
Robifiu

Robifiu

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
akkor az augusztusi datum az tuti???
mert volt szo juniusi idorol is...

#279
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
[glow=red,2,300]ÉLJEN-ÉLJEN-ÉLJEN![/glow]

#280
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
NA AKKOR...

IV.KONA TALÁLKOZÓ-KÕSZEG
2004 AUGUSZTUS 13-14-15.


8) lehet bevésni a naptárakba, és csomagolni... ;)