Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24 órás verseny, Budapest szept.18-19.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
254 hozzászólás a témában

#41
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Aham!!!
Köszi hogy szoltatok!!!
Ezek szerint, akkor több embert is zavar!
Na akkor szerteném mégeccer tisztázni a dolgokat: Ha TI eddig ezeket a dolgokat igy fogjátok fel akkor ugy kell nektek, és nem értelek benneteket. Az mér baj hogy ha én verseny után, leirom a véleményemet a versenyrõl és azt is oda irom hogy hányadik lettem, akkor ezek szerintv aki leírja hogy hányadik lett az nagypofájúú vagy mii, vagy csak az aki 1. lett?????? Míért kell ezt így felfogni, ere lehet hoyg nem az a megoldás hogy nagyképû vagyok(MERT NEM VAGYOK AZ), hanem az a bizonyos MAGYAR FÉLTÉKENYSÉG és IRIGYSÉG hogy a másik jobb volt nálam, meg jobb bármilyei is akkor maá nagyképû, és köcsög,meg f*sz,kokszos stb.!!!!
MEg megnézheted az összes írásomat, biztos hogy egyiknél se írtam azt hogy TI rohadt szar lámák yol lenyomtam mindenkit és én vagyok az isten.
VAgy lehet hogy bennem van a hiba, hogy kis köcsög elit versenyzõként feljövök a topikokra és leirom a véleményemet, mint TI.
Na ez egy kicsit sok lett!
ÜDV: Gulyás Ádám,a kis nagypojájû köcsög elit cross max sl kerekekkel,ha így jobban teccik GGX, KGADAM sporttársaknak.
Csocsi

#42
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Végülis igazat írt:
a CSL tényleg jó és a Mátrát is megnyerte, szal.... ;D

A stílus meg hát, leírja az embert. Kinek mekkora arca van, akkorát fog pofára esni egyszer. Engem nem idegesít, ha valaki magát magasztalja és ettõl jobban érzi magát.
Egyszerûen nem foglalkozok vele.

#43
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Csatlakozom kedves csapattárs! Én kommentálom is: ez bizony tahóság, de minimum nagypofájúság!
Szerencsére azért nem ez az általános. Félreértés ne essék, nekem nem az a bajom, hogy vki mavic kerekekkel megy és még meg is nyer egy versenyt, hanem a stílus. És ugye mindenki ismeri a "Stilus maga az ember" gondolatot. Ezt viszont meg már tényleg nem kell kommentálnom.

#44
ggx

ggx

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.613 hozzászólás
na ez jó hír.....
xcracer-nek pedig még annyit, hogy attól, hogy csak egy ember tette szóvá, több embert is zavar a stílusod, köztük engem is.....

amikor benézel egy topikba, és csak annyit irsz, hogy pl:
"császtok, nagyon királyak a crossmax sl kerekeim, és meg is nyertem a mátra-maratont...."

no comment... :-X

#45
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Sziasztok!

Rákérdeztem az eredményekre, és az a hír, hogy holnaptól (09.24) fenn lesznek az eredmények a www.sportaktiv.hu-n.
Hétfõtõl (09.27) pedig képek is lesznek fenn, és rendelhetõ a DVD ami a versenyen készült.



#46
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
KRIX ha jól emléxem a tavalyinak sem kerültek fel a netre az eredményei >:(, remélem idén változik a helyzet. Leghamarabb a Bringa ujságban volt benne a teljes eredménylista.

#47
atee

atee

    vendég

  • fórumtag
  • 43 hozzászólás
Nem akarok akadékoskodni, de ha rajongói klubbra gondoltok akkor azt fan club-nak kell írni.

#48
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Köszi LENSVER!!!! Én is igy gondolom az egészet, és az hiszem amit leírt Lensver azokból egyiket sem írtam be ide a fórumba nagyképûségbõl. Ugyhogy McClane légyszi ne keverd a sz*rt, egyébként a csapatunk(HUN Power) nevében nagyon várjuk a minél jobb csapatokat.
Addigis az ERÕ legyen mindenkivel!
TÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓDNEKI
üdv.: Gulyás Ádám

#49
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
McClane, légyszi hagyjátok abba a kakaskodást. A 24 óráson aki indul mind nyertes,komoly versenynek pedig egyáltalán nem nevezhetõ szerintem, úgyhogy annyira nem nagy teljesitmény, ha valaki itt elsõ lesz, hisz jórészt hobbisták alkotják a mezõnyt. Õket meg nem nagy ügy lenyomni, ezért az olyan mondatok, hogy "jól megmutatjuk nekik" meg "jól lealázunk mindenkit" értelmüket vesztik. Max. azt a pár másik elitet nyomhatod le és érezheted magad ettõl királynak.

Szerintem a 24 órás verseny lényege (legalábbis kis országunkban) a poénkodás, a csapat összetartásban való fejlõdés és saját határaink megismerése. Úgyhogy PEACE MEN! :P

#50
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
OK Robi, már alig várom!!!!! 8) nyomunk egy yot jövöre.
McClane:
Ha ezzel most azt akartad mondani hogy nagy a pofám, akkor szerintem tévedsz, és rosszul érteted ezt az egészet, nem nagyképûségbõl irtam, hanem arra hogy mi is megyünk jövöre címvédésre. De felõlem azt értesz amit akarsz, eddig rajtad kívül senki másnak nem volt problémája, nem lehet ezt poénból felfogni vagy mi???????
csocsiiiiiiiii

#51
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
;D ;D
Canyon - Ráció SE rlz! :-*
Szalay Petiék is meglepõdtek anno, meg a Corratecnek is okoztunk fejfájást, tõletek sem ijedünk meg....
csak jó nagy sátrat vigyél xcracer, hogy beférjen az arcod ;D :-*

#52
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Azért abba nekünk is lesz egy kis beleszólásunk ám...!!!!! ;)

#53
XCracer

XCracer

    vendég

  • fórumtag
  • 99 hozzászólás
Na csocsi!!!!!!
Nyugodtan lehet alapítani egy HUN Power funn klubbot hiszen jövöre is megyünk címvédésre!!!!!!!
Nagyon készülünk rá még szervezettebben, és megint NYERNI megyünk.
Csocsi

#54
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nyissatok hun"power" fun topicot ;D
na majd jövõre talán ismét összeállunk


#55
KRIX

KRIX

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok! Lehet én vagyok a béna,de mondja már meg valaki,hogy az eredményeket és az indulok névsorát hol tudom megnézni? köxi
Sportaktiv az felejtõs!

#56
Sidi Rider

Sidi Rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Mert nem vagyok Photoshopban még annyira profi, nem sikerült a függõleges színátmenet, nem úgy nézett ki mint kellett volna, és ez jobban is néz ki, kicsit olaszos, de a szándék a fontos!! Majd fél év múlva jobb lesz ;)
A jövõ évi 24 órásra jó logót csinálok

#57
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Nem rezervátum, de közel van hozzá!!

#58
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Ez az!! :)


De a csíkok miért nem vízszintesen vannak? ::)

#59
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

Bizony, bizony! Itt van nem is olyan messze tõlünk!
Bélapátfalva és Borsodnádasd között. Na erre inkább nem mennék, ismerve a helyi lakosság összeállítását... :-\


Tán csak nem rezervátum? ;D ;D ;D

#60
Sidi Rider

Sidi Rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Feltöltött kép

Ez az!! :)