Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

24 órás verseny, Budapest szept.18-19.

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
254 hozzászólás a témában

#21
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
este Nestával kimentünk, nagyon jó volt újra látni titeket, öröm volt hallani Bádámot megint:)

egyszer már indulni is szeretnék rajta :-)

gratulálok mindenkinek az végiggyûrte!

#22
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
jó jó hogy nem verseny, de amikor a vége felé mész egy olyan kört ami azt hiszed hogy a fizika határát súrolja akkor azért kíváncsi lennél hogy mi lett vele.


#23
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, a Harang személyesen mondta nekem, hogy lesz. Csak még azon gondolkodik, hogy valahogyan be kéne szerezniük egy sajátot, hogy ne kelljen méregdrága pénzeken bérelni.
De mondja, hogy jövõre a chip nélkül már nem tudja elképzelni a versenyt, és még jobb lesz mint idén.

#24
krilin

krilin

    vendég

  • fórumtag
  • 32 hozzászólás

....
Jövõre pedig a chip miatt már ugye emiatt sem kell, hogy fájjon a fejünk.


sziasztok

jövõre már chipes lesz a buli? ez hivatalos infó?

#25
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
Hali,
Az, hogy náluk ilyen körátlag jött ki csak papíron létezik, azok a reszeredmények nagyon pontatlanok!
Nekünk is elszámolták rendesen a köreinket! Már a a második óra elteltével 3 körünket BIZTOSAN nem számolták; de annak ellenére, hogy frusztrált, nem foglalkoztunk vele, mert ez egy egy buli verseny volt. Tavaly meg gázabb volt a körszámolás.
Jövõre pedig a chip miatt már ugye emiatt sem kell, hogy fájjon a fejünk.

Marci


#26
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Találtam még egy bosszantó dolgot. >:( Én 10:30 körül mentem ki tekerni, és kisakkoztam magamban, hogy a Bencével ketten fejezzük be az utolsó másfél órát. Így fejenként jut 45 perc, ami kb 5-5 kör. Én le is tekertem, viszont a Bence csak 3-at, mert azt még végig tudja sprintelni. Ezért a Józsi leváltotta 3 kör után, aki még bejött 12:00 elõtt a 2. körbõl, vagyis megcsinálhatta a 3. körét.

Ezzel szemben az eredményekbõl az tûnik ki, hogy a 10:31 kor volt 141 körünk(Papírkutya), végeredménykor pedig 149. Tehát 3 kör hiányzik, másfél óra alatt. Ez azért már nagyon bosszantó. >:(

Ha jól emléxem tavaly sem volt az igazi a körök nyilvántartása.

#27
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Az eredmények alapján számolgattam egy kicsit. A Jóczaki BóHU nevû csapat h1 kategóriában 4:15 és 5:55 között az eredménylista alapján 5 perces körátlagokat ment, a Tótányok akik megnyerték, egyszer értek el 6:45 körátlagot. ::)

Ebben az idõszakban a Jóczaki BóHU 20 kört ment ::) ami érdekes mert az átlagaik alapján éppen dupla annyi idõ kellett nekik 1 kör teljesítéséhez. A 4:15ös eredményen még a nyolcadikak, az 5:15ösön meg már harmadikak a h1 kategóriában. Szép ugrás, de hihetetlen.

Azt hiszem ezen a versenyen valóban indokolt lenne a chipes idõmérés.

#28
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest

jeee

a papír kutya race elite bike team kecskemét a mindentelsöprõ 30. helyet zsákolta be!!!! éjjjen!

fúú csucsu a megmondhatója mit mûveltünk a végén... és csak 42 kört kaptunk az elsõtõl!!!!

zsírmalac


Mit is mûveltünk? ;D ;D

#29
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
jeee

a papír kutya race elite bike team kecskemét a mindentelsöprõ 30. helyet zsákolta be!!!! éjjjen!

fúú csucsu a megmondhatója mit mûveltünk a végén... és csak 42 kört kaptunk az elsõtõl!!!!

zsírmalac

#30
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
A francba megelõztek :(, de moszt már azért szem törlöm.

#31
Csucsu

Csucsu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 780 hozzászólás
  • LocationBudapest
Skaccok fönn vannak az eredmények a sportaktiv.hu-n, ráadásul még a 2 órákénti részidõk is benne vannak egy letölthetõ excel táblában. ;D

#32
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Az eredmények fenn vannak!
(www.sportaktiv.hu)

Hétfõtõl (09.27) pedig képek is lesznek fenn, és rendelhetõ a DVD ami a versenyen készült.



#33
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
mmm
egész jól eldiskurálgatunk a plya szépségeirõl a rendezés milyenségérõl, a rednyulas cajokról...
amúgy nem értem min veszexetek...

a dvd-rõl tud vk vm-t???

#34
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Ezért jön mindenki utánnam....Szélárnyék:)

#35
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nyugika mindenkinek.....
Vegyük észre két fülünk van. ;)
egyiken be-másikon ki.. ;D
a többit privátban vagy személyesen jövõre a 24 órással összekötött K1 meccsen le lehet játszani...
egyébként Thommey arca a legnagyobb, nehéz lesz utolérni bárkinek ;D

#36
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás

Akkor Mclane beszólása mi volt? hogy jön a canyon ráció, és majd küzdhetünk velük... már bocs.. de Melts Andris féle emberek lesznek nálatok vagy mi? Nem hinném... nagyon kiváncsi leszek, hogy jövõre a 24 óra elteltével is olyan szövegelések lesznek-e...

Na nekem inkább ez tûnik nem annyira szerény megszólalásnak. Csak azok küzdhetnek, akik Melts félék? Vagy más meg se merjen próbálni legyõzni titeket?

Ja tényleg... azért mi vagyunk a nagypofájú elit bunkók.... és ezt azok mondják nekünk, akik még azt sem tudják mi az hogy "versenyezni".... mert ha egy komoly versenyzõ mondaná akkor azt mondom hogy okéé....

És arra nem godolsz,hogy nem is akarnak komoly versenyzõk lenni?

Sztem inkább peace,oszt mindenki menjen tekerni:)
Üdv:Thy

#37
Sidi Rider

Sidi Rider

    vendég

  • fórumtag
  • 33 hozzászólás
Hát ez kicsit elszomorító dolog, hogy megy egymás kifikázása... Még hogy Xcracer-nek nagy a pofája? ;D ;D ne nevettesetek.. nem is ismeritek.

Akkor Mclane beszólása mi volt? hogy jön a canyon ráció, és majd küzdhetünk velük... már bocs.. de Melts Andris féle emberek lesznek nálatok vagy mi? Nem hinném... nagyon kiváncsi leszek, hogy jövõre a 24 óra elteltével is olyan szövegelések lesznek-e... Mi nem hirdettük, hogy a Hunpower milyen erõs meg hu... de a Canyon Ráció SE ;D ;D cseppet reklám szaga volt...
Ja tényleg... azért mi vagyunk a nagypofájú elit bunkók.... és ezt azok mondják nekünk, akik még azt sem tudják mi az hogy "versenyezni".... mert ha egy komoly versenyzõ mondaná akkor azt mondom hogy okéé.... Mi bunkó elitek sem vagyunk nagymenõk, mert szarok vagyunk még erõteljesen de mi nem oltjuk le a hobbistákat hogy hu de láma, milyen béna......
no comment
Kemecsei Zsolt, a másik bunkó elit, akinek könnyebb fûzött kereke van mint a cross max

#38
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
ok, sajnálom, hogy ilyen durvára sikeredett, elnézést kérek a nyilvánosság elõtt XCracertõl, bocsánat.


PEACE pleasee

McClane

#39
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör

Na csocsi!!!!!!
Nyugodtan lehet alapítani egy HUN Power funn klubbot hiszen jövöre is megyünk címvédésre!!!!!!!
Nagyon készülünk rá még szervezettebben, és megint NYERNI megyünk.
Csocsi


Nekem ezzel a hozzászólással semmi bajom nem volt! Szerintem tök normális hogy az ember jövõre mégjobban készül és megint nyerni akar!






;D ;D
Canyon - Ráció SE rlz! :-*
Szalay Petiék is meglepõdtek anno, meg a Corratecnek is okoztunk fejfájást, tõletek sem ijedünk meg....
csak jó nagy sátrat vigyél xcracer, hogy beférjen az arcod ;D :-*


Ez viszont már zavarta a "szemeimet"! szerintem ez a "beleférjen az arcod" kicsit ... sõõt nagyon durva beszólásra sikeredett!




Aham!!!
Köszi hogy szoltatok!!!
Ezek szerint, akkor több embert is zavar!
Na akkor szerteném mégeccer tisztázni a dolgokat: Ha TI eddig ezeket a dolgokat igy fogjátok fel akkor ugy kell nektek, és nem értelek benneteket. Az mér baj hogy ha én verseny után, leirom a véleményemet a versenyrõl és azt is oda irom hogy hányadik lettem, akkor ezek szerintv aki leírja hogy hányadik lett az nagypofájúú vagy mii, vagy csak az aki 1. lett?????? Míért kell ezt így felfogni, ere lehet hoyg nem az a megoldás hogy nagyképû vagyok(MERT NEM VAGYOK AZ), hanem az a bizonyos MAGYAR FÉLTÉKENYSÉG és IRIGYSÉG hogy a másik jobb volt nálam, meg jobb bármilyei is akkor maá nagyképû, és köcsög,meg f*sz,kokszos stb.!!!!
MEg megnézheted az összes írásomat, biztos hogy egyiknél se írtam azt hogy TI rohadt szar lámák yol lenyomtam mindenkit és én vagyok az isten.
VAgy lehet hogy bennem van a hiba, hogy kis köcsög elit versenyzõként feljövök a topikokra és leirom a véleményemet, mint TI.
Na ez egy kicsit sok lett!
ÜDV: Gulyás Ádám,a kis nagypojájû köcsög elit cross max sl kerekekkel,ha így jobban teccik GGX, KGADAM sporttársaknak.
Csocsi


XCracer! ezt az uccsó beszólásodat meg szerintem töröld ki, mert még idiótának néznek!


písz ...

#40
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Nekem meg az a véleményem, hogy mindenki ngyon örül a maga helyezésének!És tök mindeggy,hogy kiket nyomott le! Én mikor 9.lettem a Kõszeg maratonon, akkor nem az érdekelt, hogy pl a legnagyobb nevek nem is voltak ott,hanem hogy én hanyadik helyen értem célba.
Lehet,hogy egoista lennék, de minden esetre mindenkinek kell egy ki önbizalom. Amúgy meg mér lenne jó a CSL kerék, mikor nehéz ;DNekem a fûzött kerekeim könnybbek:)
Üdv:thy