Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Rákóczi TT, Sárospatak jun.19-20

- - - - -

  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#81
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Era!

Sajnálom, de akkor én se megyek egy hétre, ha senki se akar.
Akkor foglalok helyeket péntek-szombat-vasárnapra, azaz péntek éjjel és szombat éjjelre. De Era, nem akarsz pancsolni vasárnap a strandon, és hétfõn hazajönni? Nekem nagyon tetszett tavaly!

A Zemplén marci kicsit máshol, Szerencshez közel lesz, Mádon. Ott is foglalok szállást, csak megint nem tudom, hány fõre is kéne!

#82
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
:'( :'( :'(
Nem tudok a teljes hétre ott maradni. :'( :'( :'(
A kolléganõm éppen azon a héten vizsgázik, elõtte tanulmányi szabira megy. Hát ilyen az én szerencsém. :'( :'( :'(
Lensver nekem a szállást légyszíves úgy foglald, hogy péntek-szombat-vasárnap este hazajövök, és megyek a következõ hétvégén ujra hozzátok (péntek-szombat-vasárnap), amit persze nem tudom hogy hol lesz, hol lis van a Maraton rajtja?

#83
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Nincs elírás Mellon!
A 120 km a kiírás szerint 116,3 km, szint 2840 m.
A 110 km 110,2 km, szint 2880 m
(Itt egy kicsit bizonytalan vagyok, lehet, hogy fölcserélték a kettõt, mert a 110-es távnál van egy kitérõ Komlóska után Pusztavár felé, ami szerintem plusz táv és szint.)
A 75 km táv: 77,3 km, Szint 2210 m
Az 50-es táv: 37,9 km, Szint 890 m
A 25 km-es táv: 27,3 km, szint 550 m.

#84
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 posts
Nati: szerintem Te a maratonról beszélsz!

A TT csak szombaton lehet, mert a gyalogok csak hajnalban érnek be, az meg hétfõn nem lenne szerencsés.
A vidéki maratonok viszont vasárnap szoktak lenni.

Szállás és egy hetes részvételrõl írtam Neked.

A szállást péntek estétõl kéne foglalni, hogy szombaton korán nekivághassunk a távnak.

Látom a Don szerzett kiírást :)
Szomorúan olvastam viszont, hogy megfordították az útvonalat :( Illetve, hogy idén nem szemben megyünk a rövid távokkal ), és szinte a tavalyi 110en haladunk fordított irányban, így a Milic kimarad.
Az 50es útvonala a tavalyival egyezõ,
de a Tengerszemet nem írták bele, és csak 37.9km-t írt Gabi ??? ez nem elírás? Létezik, hogy a bicajosok számára túl nehéznek találták volna a Tengerszemet a rövid távon?
Sajnos a júniusi kiírások még nincsenek fent a neten.

Don, biztos nem keveredet össze a gyalogos és a bringás hosszútáv a kiírásodban?

És persze hogy megyek én a hosszú távra? Idén eddig 395km-t tekertem :-[
(hogy is lesz az új 75ös táv?)


#85
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Gabi, hát szerintem vasárnap, de lehet, hogy idén szombaton lesz. Próbáltam megszerezni valami telefonszámot amit lehetne hivni, de még nem találtam.

A másik: a maraton Mádról indul, igy Sárospatakról majd oda fogunk/fogok átköltözni!

#86
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Nati kedves!
Én csak a TT napjára megyek le, jön a nagydarab Zoli barátom is.
Most szombaton, vagy vasárnap van indulás a 120 km-en?
(a szombat jobb lenne!) ;)

#87
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Kéne azoknak a listája is, akik csak a tt hétvégéjére jönnek le!

Eddig tehát:
L-boy
Phil
Don Lovas Gabi
Ano
Era (talán egy hét?)
Ors ???

A szállás megközelitõleg 2000ft per kopf.
Akiket kihagytam, jelezzék május végéig! Köszi.

#88
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Beszéltem a tavalyi szállás tulajával és lefoglaltam 4 ember részére 19-27-ig szállást. Ezt még természetesen kell majd pontositani, igy az érintettek kezdjenek el gondolkodni, hogyan is szeretnék!

A május már lassan a közepébe megy át, és mindjárt itt van a június!

Május végén teszem meg a végleges foglalást, onnantól kezdve sajnos már minden egyéb szálláshely bizonytalan lesz, mert ez egy kedvelt szálláshely!

#89
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
Azt hiszem én is ezt választom a TM helyett!
A teljes hét nem valószínû h. összelyön, mert 25.-én felvételim van Kaposváron. De a TT és a Maraton mindenképpen fix!
Szóval érdekelne szállás a 2 hétvégére!

#90
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Nem vizsgázok 19.-én ;D ;D ;D
illetve uv.-m van (Szervezet- és munkaszociológiából brrr. :-\), de majd biztosra megyek a vizsgán.
Jelenlétemre lehet számítani.

#91
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
kicsit kétségessé vált a részvételem a TT-n, ugyanis 19-én lesz a Tortúra is (gyalogos - számomra). Azt hiszem az lesz, hogy Tortúra után majd vhogy vmikor átmegyek hozzátok:) A maratonon mindenképp szeretnék indulni!

#92
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Segítség képpen a kiírás alapján az útvonalak:
(nekem már van kiírásom!)


120 km. (csak kerékpárral teljesíthetõ!)

Sárospatak-Sárospataki vár-Pogány kút-Komlóska-Erdõhorváti-Király kút- Regéci vár-Solyom kõ-Telkibánya-Hollóháza-Fûzér- Bózsva-Nagyhuta-Vágáshuta-Rákóczi fa-Tengerszem- Sárospatak.
Szint: 2840 m
Táv: 116,3 km
Szintidõ: 16 óra.
Nevezési díj: 1000 Ft

75 km:
Sárospatak-Sárospataki vár-Pogány kút-Komlóska- Pusztavár- Erdõhorváti-Király kút- - Rákóczi kõ- Kerek kõ-Eszkála-Makkoshotyka-Rákóczi fa- Tengerszem-Sárospatak
Táv: 77,3 km
Szint: 2210 m
Szintidõ: 20 óra (gyalogosokra vonatkozik, de bicajjal is teljesíthetõ)
Nevezési díj: 600,-Ft

50 km:
Sárospatak- Sárospataki vár- Pogány kút- Komlóska- Újhuta- Kerek kõ- Eszkála- Makkoshotyka- Rákóczi fa- Sárospatak.
Táv: 37,9 km, Szint 890 m
Szintidõ: 12 óra (gyalogosokra vonatkozik, bicajjal is teljesíthetõ)
Nevezési díj: 400,-Ft.

Kötelezõ felszerelés:
Minden távon íróeszköz, Zemplén észak és dél térkép

A vastag betûsek frissítõ állomások.

#93
Mellon

Mellon

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 697 posts
A Rákoczi 75 eddig Füzérrõl indult, így biciklivel kb +30 km-t kellet hozzászámolni, ha Sárospatakról indultál.

Viszont tavaly ezt írták: Utolsó rendezés ezen az útvonalon!
Tehát idén már más lesz, de kiírás híján ezt még nem tudjuk pontosan, de talán nem Füzérrõl indul majd.

#94
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Az 50-es nekem egésznapos elfoglaltság. ;D

A 75 pedig nem kört ír le, Füzérrõl lmegy Sárospatakra. :-*

#95
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,533 posts
én errefelé még csak óutival jártam.... az 50 és 75 között olyan nagy a különbség?? ?? már azon kívül, hogy 25 km ;)

#96
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,725 posts
Lesz TEAM bõven!!
Úgy látom, ez a TT valahogy szívhez szólóbb, mint a Tisza maraton.

Szóval szombat reggel??? OK!

#97
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Ha addigra nem leszek Lance, akkor indulok veled az ötvenesen, ha senki, akkor szenvedek a 120on.Majd csapódok valamelyik teamhez.

#98
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Na, akkor én még mindig csak az 50-nél tartok. Jön velem valaki, ne egyedül bóklásszak a rekettyésben?

#99
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Kiirás: http://ttt.tr.hu/nap...ura.php?id=1146

A montis info legalul van!

Ja, de mivel ez tavalyi, az idõpont idén: 19-20 Ez azt jelenti, hogy szombaton reggel indul. Az útvonal és etetõpontok viszont ugyanazok.

#100
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,653 posts
  • LocationCsömör
Én csak annyit szeretnék most még megtudni ... hogy pontosan mi is a túra útvonala .. és melyik nap lesz pontosan ... 19 vagy 20 ??

Szal info kellene róla ... hol lehet ilyet találni? :)