Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#1441
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 posts

Szia. Én meg tudlak várni. Pesti vagy? üdv.


Hali!nem, de tesóm intézné,de nekem sajna nincs paypalom...ugyhogy utalnám a zs-t valakinek akinek van és tesóm elhozná tõle pesten.kicsit körülményes, de sajna máshogy nem megy...

#1442
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts

Nekem lenne egy 65fontos tétel, de csak 21-én lesz in stock ugyhogy ha megvártok hozzátokdobnám, ha nem majd legközeleb rendelek.



Szia. Én meg tudlak várni. Pesti vagy? üdv.
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1443
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Urak!

Ha nem lettem volna korábban egyértelmû (a kapott privát üzenetekre reagálva), nem postázok és csak in stock terméket rendelek (mivel a számomra rendelt cuccokat mostanában használnám is).
CRC-rõl eleve jobb kevesebb tételt rendelni, mert hajlamosak ezt-azt kihagyni a dobozból :D

Megértésüket köszönöm.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1444
zsolesz777

zsolesz777

    vendég

  • fórumtag
  • 137 posts

Össze kellene szedni a CRC-s rendelést. Mindenki írja le mennyivel szállna be. idézettel és akkor látjuk a listát.

dpe8 - 19$


Nekem lenne egy 65fontos tétel, de csak 21-én lesz in stock ugyhogy ha megvártok hozzátokdobnám, ha nem majd legközeleb rendelek.

#1445
dpe8

dpe8

    vendég

  • fórumtag
  • 56 posts
Akkor Gabe84nél lehet érdeklõdni :)

#1446
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts

Össze kellene szedni a CRC-s rendelést. Mindenki írja le mennyivel szállna be. idézettel és akkor látjuk a listát.

dpe8 - 19$


Mókus: 56 font 99 penny
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1447
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Valószínûleg még a héten rendelek crc-rõl. Sopronból. Összegre úgy néz ki meg lesz az ingyen posta. Csatlakozni lehet, viszont postázást nem, esetleges Bp-re feljuttatást csak nagyon képlékeny határidõvel tudok vállalni. És csak in stock dolog játszik.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1448
dpe8

dpe8

    vendég

  • fórumtag
  • 56 posts
tiszta amerika :)
Azért írtam dollárt mert nálam dollárra van állítva a pénznem. :)

Az angoloknál nem Font van? :)



#1449
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Össze kellene szedni a CRC-s rendelést. Mindenki írja le mennyivel szállna be. idézettel és akkor látjuk a listát.

dpe8 - 19$


Az angoloknál nem Font van? :)


A sebesség mindent megold.

 


#1450
dpe8

dpe8

    vendég

  • fórumtag
  • 56 posts
Össze kellene szedni a CRC-s rendelést. Mindenki írja le mennyivel szállna be. idézettel és akkor látjuk a listát.

dpe8 - 19$

#1451
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Tudom, de itt most vásárlási szituációról és banki átutalás vs. paypal-ról volt szó.


vasarlasnal is akkor elonyosebb, ha atvallalja az elado :) ha nem, akkor lehet tobbet fizetsz. amugy en is a paypalt szeretem, mert altalaban atvallaljak.

#1452
Boros_Mókus

Boros_Mókus

    vendég

  • fórumtag
  • 217 posts

Alakul adolog.


Sziasztok! Összejött a píz, én is beszállnék crc-be kb. 60Fonttal.
Az az igazi legény, aki a tizenkilencre lapot kér!

#1453
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis

dehogy nincs - magasabb, mint a bankkartyas fizetes. csak jo esetben benyeli az elado. valahol atharitjak.


Tudom, de itt most vásárlási szituációról és banki átutalás vs. paypal-ról volt szó.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1454
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Akkor azt majd a futárnak fizetem? PP-n is levonhatta volna.
Igen, Gyõrbe jön. Bocs, hogy nem szóltam, utólag gondolom már késõ hozzáadni valamit.


szerintem benne van az arban, amit kifizettel, csak szerencsetlenul irtak ki. ilyen kellett volna (de ugy latom amugy sincs raktaron):
Shimano M755 Bleed Nipple Cap | Buy Online | ChainReactionCycles.com

#1455
rain91

rain91

    vendég

  • fórumtag
  • 104 posts
Akkor azt majd a futárnak fizetem? PP-n is levonhatta volna.
Igen, Gyõrbe jön. Bocs, hogy nem szóltam, utólag gondolom már késõ hozzáadni valamit.

#1456
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs

Leadtam a rendelést.
Sum: 34.90€
+ freight cost: 7.95€
+VAT: +5.57€
Total amount: 42.85€

A VAT, az ÁFA lesz gondolom, de úgy tudtam, EU-n belül nincs ilyen. A total amounthoz sem adta hozzá, akkor hogy van ez? :)


mar hogyne lenne... :) akkor nincs, ha viszonteladokent veszed.
gyorbe rendeltel? fene, hogy errol is lemaradtam. kellett volna egyket aprosag (piros eloxalt bigyok, fektestre porvedo), pedig mennyit kerdezgettem, hogy nem rendel e vki gyorbe. az ilyen par fontos dolgokat mashogy nem eri meg.

PayPal. Biztonságosabb, villámgyors, nincs extra díj.


dehogy nincs - magasabb, mint a bankkartyas fizetes. csak jo esetben benyeli az elado. valahol atharitjak.

#1457
rain91

rain91

    vendég

  • fórumtag
  • 104 posts
Leadtam a rendelést.
Sum: 34.90€
+ freight cost: 7.95€
+VAT: +5.57€
Total amount: 42.85€

A VAT, az ÁFA lesz gondolom, de úgy tudtam, EU-n belül nincs ilyen. A total amounthoz sem adta hozzá, akkor hogy van ez? :)

#1458
imi72

imi72

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,541 posts
  • Locationa Pilis
PayPal. Biztonságosabb, villámgyors, nincs extra díj.

Trance
"Attól még, hogy egyesek szerint kevés idõnk van hátra, nem kéne szét....ni mindent magunk körül, lásd szemetelés, erdõirtások, és a tévé maci megszüntetése..."


#1459
rain91

rain91

    vendég

  • fórumtag
  • 104 posts
Még egy kérdés: hogy ajánljátok a fizetést? "Cash before delivery" (by bank transfer) - (ez pontosan mi, sima bank átutalás, még a megrendelésnél?
Vagy Paypal inkább?

#1460
Paul Vitti

Paul Vitti

    fróumfggüõ

  • fórumtag
  • 2,025 posts
House numberhez mehet az emelet-ajtó, utca meg mindegy, ha nem analfabéta a postás, akkor csak megoldja valahogy. (Ha nem enged mást beírni a háúznámbõrhö', akkor én az utcához írnék mindent.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó.