Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Please log in to reply
6016 replies to this topic

#1341
Bati95

Bati95

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts
Köszi köszi a megnyugtató-biztató hsz-eket.:D:D

#1342
Mew

Mew

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 392 posts
én rendelnék(a héten elvileg már lesz ami nekem kell),de nincs paypalom

#1343
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

Talán a legrendesebb kereskedõk akiket ismerek, nagyon segítõkészek.

csatlakozom...jófejek és pontosak
egyébként crc-rõl valaki?
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#1344
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts

Köszi,ez jó hír.A honlapjuk normális,ezért is reménykedtem ebben,h a bolt is az.És akkor az is.:D

Személyesen is jól ismerem õket. Nagyon kedvesek, rendesek. Rendelhetsz nyugodtan.
Marci

#1345
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts

Köszi,ez jó hír.A honlapjuk normális,ezért is reménykedtem ebben,h a bolt is az.És akkor az is.:D


Talán a legrendesebb kereskedõk akiket ismerek, nagyon segítõkészek.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1346
Bati95

Bati95

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts

nem volt velük még gondom. megrendeled aztán ha van nagykerben akkor egy-két nap alatt meg is van a cucc.




Köszi,ez jó hír.A honlapjuk normális,ezért is reménykedtem ebben,h a bolt is az.És akkor az is.:D

#1347
EPPTibi

EPPTibi

    vendég

  • fórumtag
  • 38 posts

Mit mondjak, nem sz@rral gurigáznak ott az Orczy téren!!!

Kicsivel több, mint egy hét tökölõdés után kaptam egy olyan levelet, amit fogalmazásból és nyelvtanból kettes alával díjaznának az általános iskola alsóbb osztályaiban. Több kollégával és családtaggal történõ egyeztetés után arra a következtetésre jutottam, hogy intézkedést várnak tõlem, de nem tudni, hogy konkrétan mit. Biztos ami biztos, elfaxoltam nekik a PayPal számlát és a webáruház visszaigazolását a vásárlásról, ami tartalmazott az égvilágon minden adatot.

Erre ma a következõ, nem túl bõ lére eresztett mailt kaptam (mindenféle megszólítás, mondatközi írásjelek, vagy egyéb sallangok nélkül): "Érdeklõdnék mi van a csomagban Manitou Drake mi?"

Hát a jóisten áldja meg õket, minek foglalkozik vámolással olyan, aki annyit képtelen lefordítani, hogy "suspension fork"? Vagy ha már erre a nyelvi bravúrra nem képes, miért nem irja be a gugliba, hogy Manitou Drake? És egyáltalán, ha már postás vagy mi a franc, miért nem tud egy két soros levelet tisztességesen megírni?

Mi lesz még ebbõl......:confused:


Ilyenkor célszerû elsõre mindent pontosan körülírni. Nem elég, ha például azt írod, hogy kerékpár alkatrész.
Például: Manitou Drake elsõ teleszkópos villa kerékpárhoz, értéke X.

A DHL-el játszottam annak idején egy hasonló játékot, 5-6 levélváltás után sikerült minden tételrõl megállapítaniuk, hogy melyik kategóriába tartoznak.
Ott sem volt elég a bolt számlája és a paypal számla, hanem le kellett fordítani minden tételt.

Hidd el, ez még a jobbik eset. Azt is megtehetik, hogy kinyitják a csomagot és valamelyik "szakértõ" állapítja meg az áru értékét, besorolását.

#1348
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
nem volt velük még gondom. megrendeled aztán ha van nagykerben akkor egy-két nap alatt meg is van a cucc.

#1349
Bati95

Bati95

    vendég

  • fórumtag
  • 84 posts
Sziasztok.
Úgy emlékeztem,h vagy egy erre a kérdésre jobban megfelelõ topik,de most azt nem találom,így megkérdezném itt:
A Bringa Butik webáruházzal (Bringa Butik Webáruház - Kerékpár, kerékpár alkatrész és kerékpár felszerelés webáruház) kapcsolatban mik a vélemények?Megbízhatók,"értelmesek",pontosak stb.?
Egy Sigma 1609-t vennék,mivel itt Miskolcon nem nagyon lehet kapni,és a pesti boltok közül talán itt a legolcsóbb-legmegfelelõbb.
Köszi.

#1350
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts
Az EU-ban nincs vám. Standard szállítási szolgáltatásnál 150 font felett nincs semmilyen költség (kivétel komplett bringáknál), 150 alatt pedig 5-10-15 font szállítási költség van, csomag súlyától/méretétõl függõen, kártya/paypal használatért nem számolnak fel pluszt. Buktató nem nagyon van sztem (Paypal tud olyat, hogy dispute-olni tudsz, ha valami nem érkezett meg és nem akarja CRC újra elküldeni - bár ilyennel én még nem találkoztam eddig, volt hogy Saint hajtás nem volt a dobozban. Írtam nekik, hogy wtf van. Kérték, hogy fényképezzem le a számlát és a dobozt, majd pedig küldték a hajtást sûrû elnézések közepedte). Max arra kell figyelni, hogy mikor megjön a csomag nézd meg, hogy nem sérült-e, plusz nem árt képeket csinálni kicsomagolás közben, biztos ami biztos.

Valaki le tudná írni, hogy pontosan milyen költségekre lehet számítani egy rendelésnél a crc-nél, és esetleg mik a buktatók (kártyás fizetés esetén)? Gondolom vámköltség az itt sincs.



#1351
kotovics

kotovics

    vendég

  • fórumtag
  • 178 posts

Remélem nem off. Hogyan is mennek a dolgok CRC-éknél: Chain Reaction Cycles ? how do they do it? // Mountain Biking Videos


Valaki le tudná írni, hogy pontosan milyen költségekre lehet számítani egy rendelésnél a crc-nél, és esetleg mik a buktatók (kártyás fizetés esetén)? Gondolom vámköltség az itt sincs.

#1352
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 posts
Remélem nem off. Hogyan is mennek a dolgok CRC-éknél: Chain Reaction Cycles ? how do they do it? // Mountain Biking Videos

#1353
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
A helyedben megnézném mi a hivatal vezetõjének az elérhetõsége és feltárnám neki az ügyintézõ kommunikációs képességeirõl tanúskodó levelet. Szerintem lenne foganatja.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1354
Jankó

Jankó

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,030 posts
Mit mondjak, nem sz@rral gurigáznak ott az Orczy téren!!!

Kicsivel több, mint egy hét tökölõdés után kaptam egy olyan levelet, amit fogalmazásból és nyelvtanból kettes alával díjaznának az általános iskola alsóbb osztályaiban. Több kollégával és családtaggal történõ egyeztetés után arra a következtetésre jutottam, hogy intézkedést várnak tõlem, de nem tudni, hogy konkrétan mit. Biztos ami biztos, elfaxoltam nekik a PayPal számlát és a webáruház visszaigazolását a vásárlásról, ami tartalmazott az égvilágon minden adatot.

Erre ma a következõ, nem túl bõ lére eresztett mailt kaptam (mindenféle megszólítás, mondatközi írásjelek, vagy egyéb sallangok nélkül): "Érdeklõdnék mi van a csomagban Manitou Drake mi?"

Hát a jóisten áldja meg õket, minek foglalkozik vámolással olyan, aki annyit képtelen lefordítani, hogy "suspension fork"? Vagy ha már erre a nyelvi bravúrra nem képes, miért nem irja be a gugliba, hogy Manitou Drake? És egyáltalán, ha már postás vagy mi a franc, miért nem tud egy két soros levelet tisztességesen megírni?

Mi lesz még ebbõl......:confused:

#1355
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4,248 posts
Tapasztalataim alapján a CRC a legolcsóbb, meg ugye ott a legnagyobb a választék. Persze 1-2 dologban a németek olcsóbbak.
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1356
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Hát mostanában kerestem egy két shimi és sram cuccot szinte kivétel nélkül a crc volt a nyerõ, de elõször én is a németeket néztem. Meg is lepõdtem.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1357
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7,205 posts
  • LocationBécs
altalaban a nemet webshopok szerintem olcsobbak (foleg, ha vmi nemet gyartmany) - de angol cuccot meg angliabol erdemes (mily meglepo).

#1358
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,654 posts
Akkor az 37 angol webshop lehetett. Úgy láttam, a németek olcsóbbak. Bár, angol gyártmányú cucc náluk lehet olcsóbb.
Viszont a CRC-nél óriási a választék.
Marci

#1359
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Van itt a fórumon egy egyén aki akart alkudni egy angol Webshopból nagyon készségesek voltak küldtek egy levelet amiben 37 darab link volt, a következõ mondattal.
Itt küldjük azoknak a vásárlási lehetõségek (nem teljes listáját :( ) ahol lehetõséget látunk az ár csökkentésére azonban az árak sajnálatunkra magasabbak mint nálunk.
Tisztelettel XY sales menager.

Pontos adatokat nem közlök :)
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1360
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts
A magyarok miért nem tudják megérteni hogy valaminek ára van???Nem,ha lehet kapni kedvezménnyel,abba még bele kell alkudni mindenképp:P