Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#1321
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

epp egy szlovak oldalt neztem :D

Milyen márkájú kerékpár kíván vásárolni 2011-ben

A Gang
Szerzõ
Cannondale
Ctm
Szellem
Óriás
GT
Indiai menyét
Schwinn
Specializált
Vándorlás
Más


itt a megfejtes :)

A Gang
Author
Cannondale
Ctm
Ghost
Giant
GT
Mongoose
Schwinn
Specialized
Trek

#1322
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 7.995 hozzászólás
lektorál

...pusztán jószándékból. ;)

"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#1323
Gabe84

Gabe84

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.248 hozzászólás
Nem jöttem volna rá, de a google fordító kidobta, hogy Mongoose :D
"A fordulóig nyélen, utána ing, gatya"

#1324
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

Sziasztok!

Zóni Zsolt vagyok, a kérdéses oldal tulajdonosa...eddig sajnos nem tudtam aktívan részt venni a fórum életében, ezen szeretnék változtatni és ezen a fórumon is válaszolni a felmerülõ kérdésekre.
A konkrét megjegyzésre reagálva: az oldalon még sok a hiba...ezt tudom, ki is van írva a hírrovatba. 3 hónapig kerestem fordítócéget, aki végül elvállalta minõsíthetetlen munkát végzett. Jómagam 2 héten át reggeltõl estig rektoráltam, ami észrevettem kijavítottam, nem végeztem tökéletes munkát. Most is rektorál egy végre hozzáértõ fordító, kb 1 hónap múlva leszünk kész. Aki valamit nem ért, kérdez. Ez természetesen nem mentség a félrefordítások miatt, azonban úgy gondoltam inkább legyen bent hibákkal, mint ne jelenjen meg egyáltalán. Megjegyezném, hogy jelenleg 10.000termék van a shopban, ez elég nagy adatmennyiség. A honlap elkészítése pedig-ha a 3 hónap fordítást leszámítjuk-2 napnál pindurkát tovább tartott:)
Sajnálom, ha egyeseknek nem szimpatikus, egyelõre azt látom a megrendelésekbõl, hogy a többségnek az. A fordítási hibákat illetõen a hírrovatban udvariasan megkértem minden látogatót, hogy jelezze nekem, ha hibát talál, a jószándékúakat itt is erre kérném!
Elõre is köszönöm, és várom itt is akár a kérdéseket, építõ szándékú kritikákat!


ezesetben elnézést kérek, nem voltam körültekintõ..

Indiai menyét

bszki.. félrenyeltem a retket és most az orromban van:D

#1325
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

gyááá, hogy miért kell google fordítóval megoldani a magyarítást..


epp egy szlovak oldalt neztem :D

Milyen márkájú kerékpár kíván vásárolni 2011-ben

A Gang
Szerzõ
Cannondale
Ctm
Szellem
Óriás
GT
Indiai menyét
Schwinn
Specializált
Vándorlás
Más

#1326
pumukli2

pumukli2

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

nem méltatlan ez egy picit az anyaoldal szintjéhez..?

más.. lenne egy 33$-os rendelésem crc-rõl, de ha nincs mostanság(2, maximum 3hét) rendelés, inkább veszek errõl a mókaoldalról.


Azt gondolom a szerkezet, kezelhetõség, termékkör nem méltatlan semmiképp, a fordítás igen, egyelõre. Picit nehezebb azért a dolgunk, õ szimplán kicopyzza a forgalmazótól kapott file-ból szó szerint a termékleírást, nekem mindent fordítanom kell. Neki 30.000 terméke van, kb.20 ember csinálja csak az online-t és lekezel kb 150 megrendelést naponta. Nálunk ezek természetesen nagyságrendekkel kisebbek, de hosszú távon szeretnék felérni az õ szintjükre.

Évekig én is CRC-rõl rendeltem magamnak, nagyon komoly hátterû shop, részben õk adták az ötletet. Bizonyos termékeknél nem tudunk velük versenyezni, talán nem is akarunk, de van jópár olyan termék, ahol nem lesz már érdemes tõlük rendelni.

#1327
pumukli2

pumukli2

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

kíváncsi lennék mondjuk, hogy milyen konstrukcióval oldották meg a kapcsolatot.
bizományosi értékesítés, adásvétel vagy egybõl kintrõl számláznak...

egy termék feltöltésével kb. 5 percig el lehet mojolni... nagy munka manuálisan átírni egy ekkora készletet...


Külön cég vagyunk, feleségemmel közös családi vállalkozás(egy Subaru kereskedés melletti hobby tulajdonképp). Én számlázok a magyar ügyfeleknek, és az osztrák cégtõl veszem. Elég nagy munka, aki nem csinált még ilyet valószínûleg nem tudja elképzelni...

#1328
pumukli2

pumukli2

    vendég

  • fórumtag
  • 17 hozzászólás

gyááá, hogy miért kell google fordítóval megoldani a magyarítást..


Sziasztok!

Zóni Zsolt vagyok, a kérdéses oldal tulajdonosa...eddig sajnos nem tudtam aktívan részt venni a fórum életében, ezen szeretnék változtatni és ezen a fórumon is válaszolni a felmerülõ kérdésekre.
A konkrét megjegyzésre reagálva: az oldalon még sok a hiba...ezt tudom, ki is van írva a hírrovatba. 3 hónapig kerestem fordítócéget, aki végül elvállalta minõsíthetetlen munkát végzett. Jómagam 2 héten át reggeltõl estig lektoráltam, ami észrevettem kijavítottam, nem végeztem tökéletes munkát. Most is rektorál egy végre hozzáértõ fordító, kb 1 hónap múlva leszünk kész. Aki valamit nem ért, kérdez. Ez természetesen nem mentség a félrefordítások miatt, azonban úgy gondoltam inkább legyen bent hibákkal, mint ne jelenjen meg egyáltalán. Megjegyezném, hogy jelenleg 10.000termék van a shopban, ez elég nagy adatmennyiség. A honlap elkészítése pedig-ha a 3 hónap fordítást leszámítjuk-2 napnál pindurkát tovább tartott:)
Sajnálom, ha egyeseknek nem szimpatikus, egyelõre azt látom a megrendelésekbõl, hogy a többségnek az. A fordítási hibákat illetõen a hírrovatban udvariasan megkértem minden látogatót, hogy jelezze nekem, ha hibát talál, a jószándékúakat itt is erre kérném!
Elõre is köszönöm, és várom itt is akár a kérdéseket, építõ szándékú kritikákat!

#1329
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

nem méltatlan ez egy picit az anyaoldal szintjéhez..?

kíváncsi lennék mondjuk, hogy milyen konstrukcióval oldották meg a kapcsolatot.
bizományosi értékesítés, adásvétel vagy egybõl kintrõl számláznak...

egy termék feltöltésével kb. 5 percig el lehet mojolni... nagy munka manuálisan átírni egy ekkora készletet...

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1330
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

az oldal minõségébõl ítélve nem tartott tovább 2 napnál a létrehozása ;)

nem méltatlan ez egy picit az anyaoldal szintjéhez..?

más.. lenne egy 33$-os rendelésem crc-rõl, de ha nincs mostanság(2, maximum 3hét) rendelés, inkább veszek errõl a mókaoldalról.

#1331
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

gyááá, hogy miért kell google fordítóval megoldani a magyarítást..

az oldal minõségébõl ítélve nem tartott tovább 2 napnál a létrehozása ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#1332
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

BikeStore24.hu: magyar webáruház, osztrák árukészlettel! - interjú - Bikemag


gyááá, hogy miért kell google fordítóval megoldani a magyarítást..

Az átszerelõkészlet által QR 10 mm-re (csapszegekkel)' megvan a lehetõség, hogy a HK kerékagyat normál QR lemorzsolódásra csapszegekkel rögzítsük.



#1333
Bati95

Bati95

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás

BikeStore24.hu: magyar webáruház, osztrák árukészlettel! - interjú - Bikemag




Köszi.:D
A privik és ez alapján meg van a befutó.:')

#1334
balagedebr

balagedebr

    vendég

  • fórumtag
  • 243 hozzászólás
Ha ez segít, akkor én már többször rendeltem apróbb dolgokat CRC-rõl postával, és eddig mindig ideért.

(más: 05.11-én rendeltem cuccot USA-ból és ma hozta a postás, elég kemény átfutási idõ :D)

De a sima csomagnál nincs értékbiztosítás szerintem. CRCnél a sima 5 font a Parcel Force pedig 15, amiben van csomagkövetés.



#1335
Vadmeggy

Vadmeggy

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás

Elég a sima szállítás szerintem.

Egyébként Bike-componentsrõl most jött meg a csomag, értékbiztosítva. Na igen, 10 euró az 10 euró, ennyit kérnek a szállításért. De tök gyorsan itt volt meg minden.


De a sima csomagnál nincs értékbiztosítás szerintem. CRCnél a sima 5 font a Parcel Force pedig 15, amiben van csomagkövetés.

#1336
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Ti CRC-rõl milyen szállítással rendeltek általában? Én egy avid BB5öt szeretnék rendelni, ehhez elég a sima posta, vagy inkább válasszam a parcel force internationalt?
Nem tudom, hogy melyikre van biztosítás, illetve mennyi az esélye, hogy magyar postás barátaink elhagyják a csomagomat. Szerintetek melyiket érdemes?


Elég a sima szállítás szerintem.

Egyébként Bike-componentsrõl most jött meg a csomag, értékbiztosítva. Na igen, 10 euró az 10 euró, ennyit kérnek a szállításért. De tök gyorsan itt volt meg minden.

#1337
Vadmeggy

Vadmeggy

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Ti CRC-rõl milyen szállítással rendeltek általában? Én egy avid BB5öt szeretnék rendelni, ehhez elég a sima posta, vagy inkább válasszam a parcel force internationalt?
Nem tudom, hogy melyikre van biztosítás, illetve mennyi az esélye, hogy magyar postás barátaink elhagyják a csomagomat. Szerintetek melyiket érdemes?

#1338
Grande

Grande

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.328 hozzászólás

Bocs,h megint ide...
Egy nagyon segítõkész fórumtárs küldött nekem ma egy privit,amiben ennek a boltnak volt a linkje: -- BikeStore24.hu Magyarország legnagyobb választékú Onlineshopja A már ti általatok jónak mondott bringa butikból akartam rendelni az órát,de itt egy ezressel talán olcsóbbra jön ki.Szóval segítenétek ebben is,h milyen is ez a bolt?:D
Ez az ezres különbség nem olyan sok,h megérje nekem a felesleges idegeskedést meg a többit,így ha olyan hsz-ek lesznek...,maradok a butiknál.


BikeStore24.hu: magyar webáruház, osztrák árukészlettel! - interjú - Bikemag

#1339
Bati95

Bati95

    vendég

  • fórumtag
  • 84 hozzászólás
Bocs,h megint ide...
Egy nagyon segítõkész fórumtárs küldött nekem ma egy privit,amiben ennek a boltnak volt a linkje: -- BikeStore24.hu Magyarország legnagyobb választékú Onlineshopja A már ti általatok jónak mondott bringa butikból akartam rendelni az órát,de itt egy ezressel talán olcsóbbra jön ki.Szóval segítenétek ebben is,h milyen is ez a bolt?:D
Ez az ezres különbség nem olyan sok,h megérje nekem a felesleges idegeskedést meg a többit,így ha olyan hsz-ek lesznek...,maradok a butiknál.

#1340
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

én rendelnék(a héten elvileg már lesz ami nekem kell),de nincs paypalom

nekem lenne...de,hogy kerül hozzád a cucc?
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"