Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Online bringásboltot keresek!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
6016 hozzászólás a témában

#261
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee

Átütős Fox villa 26-os méretben, 250 EUR-ért? :) http://www.bike-disc...ed-white-407535



#262
Kánya

Kánya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 846 hozzászólás
  • LocationMecsek

.


Kánya módosította - 2015. január 24. - 21:06


#263
vyger

vyger

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás

Helló!

 

Ha valaki épp rendelni készül ROSE-tól akkor beszállnék egy kisebb tétellel.

Elsősorban Bp-i érdekel. 

 

Előre is köszi.



#264
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Elég jó kis bolt...ritka portékával. Hátha valaki talál valamit...

 

http://www.defietsenmaker.nl/



#265
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Öhh, most vettem észre, hogy ebayen kb. 15 rendelésnél (igen, megtalált egy nőismerősöm hogy vegyek egy rahedli bizsut, amit egyébként a szomszéd utcában levő távol-keleti boltban a polcról leemelhetne 15 ft-tal drágábban..) sikeresen elbarmoltam a címzést.

 

Konkrétan ország-város-utca-házszám-irányítószám-emelet-ajtó korrekt, de a "contact name" helyén csak egy keresztnév szerepel.

 

Elvileg nem lesz gond belőle, jól gondolom? :) 



#266
zsbacsi

zsbacsi

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 287 hozzászólás
Sziasztok!Crc-ről nem rendel mostanában valaki? Akár karácsony után? Egy 5 euros kis alkatrésszel beszállnék.

#267
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás
Sziasztok!

Nincs valaki aki németeknél lakik? Szeretnék venni valamit az ebay-ről, de nem akarja az ember elküldeni nekem. Ha valaki tud segíteni írjon nekem.

Köszi
  • Vejne kedveli ezt

#268
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21.267 hozzászólás

Sziasztok!

 

A Minoura-t ki forgalmazza itthon? A Bikert írja a honlapjuk, de a biker oldalán nem találtam. Tudja esetleg valaki?

 

Köszi

szerintem nincs magyar forgalmazó.


"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#269
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.064 hozzászólás

Sziasztok!

 

A Minoura-t ki forgalmazza itthon? A Bikert írja a honlapjuk, de a biker oldalán nem találtam. Tudja esetleg valaki?

 

Köszi



#270
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

http://www.rosebikes...rake/aid:706802

 

http://www.rosebikes...tion/aid:706778

 

hmm, mennyibe is kerül a legóccób 11s shimano kar?

 

http://apro.bikemag....05-l260741.html

 

lol.. ahogy ismerem őket, ha nem megy el azért, mert "kicsi a váz", akkor átpakolják a cuccokat egy nagyobb vázra és adják ue-ért..


Vejne módosította - 2014. november 13. - 19:08


#271
Tekergek

Tekergek

    🚲

  • fórumtag
  • 1.257 hozzászólás

Nem kell belépni, jobb oldalon az ár alatt be lehet állítani hogy Magyarországra jön és akkor rögtön kiszámolja a helyes árat (~7% plusz).



#272
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Specialized alkatrészt szerettem volna,ami nincs itthon.Jött a mail,hogy azt kivették a kosárból,nem küldik Németországon kívülre :P


  • Vejne kedveli ezt

#273
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Ugyanezt tettem én is, de az árak alig 1-2 euróval lettek magasabbak. Nem igazán értem. Arra számítottam, hogy rászámolja a magyar ÁFÁ-t.

A ő és a mi áfánk közötti különbséget számolja rá.


  • Sandman kedveli ezt

#274
Sandman

Sandman

    vendég

  • fórumtag
  • 431 hozzászólás

Bike24-en nézegettem mi kell,kiírtam.Regisztráltam,bejelentkeztem,az összes ár magasabb.

Ha kilépek és úgy nézem,akkor visszamegy.Nem értem.

Olyan rendszer létezhet,ami magasabb a áfával számol??

Ugyanezt tettem én is, de az árak alig 1-2 euróval lettek magasabbak. Nem igazán értem. Arra számítottam, hogy rászámolja a magyar ÁFÁ-t.



#275
mgy

mgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.091 hozzászólás

A franc akar német áfát fizetni, mikor van nekünk magyar is. Ehhez legalább tolmács se kell... :-D -D -D 

---

Fizetéstől számítva hét nap alatt megjött kínából egy (gyakorlatilag) ingyen postával feladott 15-ös átmenő tengelyem. Karáncsony előtt arra számítottam, lesz vagy két hónap, el vagyok képedve.

Ráadásul az ára ellenére nem valami gaggyer cucc, szépen, pontosan kimunkált, hibátlan darab. Öröm van...

 

Igen,ez lesz a megoldás.



#276
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Volt már szó bizonyos kvótáról ami fölött már nem német áfával számol hanem magyarral, nézd meg az eltérést százalékosan mennyi.

Igen,ez lesz a megoldás.



#277
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

Bike24-en nézegettem mi kell,kiírtam.Regisztráltam,bejelentkeztem,az összes ár magasabb.

Ha kilépek és úgy nézem,akkor visszamegy.Nem értem.

Olyan rendszer létezhet,ami magasabb a áfával számol??

Volt már szó bizonyos kvótáról ami fölött már nem német áfával számol hanem magyarral, nézd meg az eltérést százalékosan mennyi.



#278
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás

Bike24-en nézegettem mi kell,kiírtam.Regisztráltam,bejelentkeztem,az összes ár magasabb.

Ha kilépek és úgy nézem,akkor visszamegy.Nem értem.

Olyan rendszer létezhet,ami magasabb a áfával számol??


arpi07 módosította - 2014. november 13. - 10:18


#279
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Akiknek van PBK-s tapasztalatuk :)

 

sóval, van egy rendelésem, amiből vicc módon egy tételt kiszállított a DPD rendelés után 3 munkanap alatt, a többi cuccról azóta sincs hír. Még szerintem nem adták át a futárszolgálatnak, mert az előző tételről egyből kaptam vsszaigazolást és DPD csomagszámot, a többi cuccról meg még nem küldtek ilyesmit.

 

Kis képen:

 

eeweg_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
 
nem írok még nekik, mert azt írják, hogy 20 munkanap is lehet EU_n belül a kézbesítés, csak úgy gondoltam, a tapasztaltabbaktól kérdezem, mikorra várható, hogy beérkezik a csomag többi része? :) (nem magam miatt kérdezem.. :) )
 
üdv


#280
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4.309 hozzászólás

Jó hír! Én azért bíztam benne az elejétől fogva!

Haver most vett valami tuti átverésnek tűnő dolgot, eleve arra számítva, hogy visszakéri a zsét, ha nem lesz jó a cucc... :D

Viszont én neveznék egy rosebikes kuponra, ha valakinek van. :D Így jár az, aki kettőt is odaad. :) Vagy rendel valaki pesti-debreceni-miskolczi roseról?