Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Fékpofa, betét

- - - - -

  • Please log in to reply
677 replies to this topic

#501
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts
lánc katalógus 2006ból:

normál idõjáráshoz
nedves idõjáráshoz
extrém/sáros idõjáráshoz

#502
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Melyik szín mit tud a Ritchey fékpofák közül?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#503
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts

ennyi ;)


Köszi! Nem ismertem ezt az oldalt.

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#504
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,030 posts
ennyi ;)

#505
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,167 posts

ajánlanám inkább a zöld ebct, volétól

hétvégén kipróbáltam és fékerõben remek (hayes fékben legalábbis) a kopás meg majd kiderül, de mások szerint egész sokat bír
jobb mint a koolstop, goldfren vagy akár a gyári mag betét


Volénál mennyi a zöld ebc?

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#506
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts

ajánlanám inkább a zöld ebct, volétól

hétvégén kipróbáltam és fékerõben remek (hayes fékben legalábbis) a kopás meg majd kiderül, de mások szerint egész sokat bír
jobb mint a koolstop, goldfren vagy akár a gyári mag betét

köszi! akkor még filózok rajta egy kicsit
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#507
málna

málna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,117 posts
ajánlanám inkább a zöld ebct, volétól

hétvégén kipróbáltam és fékerõben remek (hayes fékben legalábbis) a kopás meg majd kiderül, de mások szerint egész sokat bír
jobb mint a koolstop, goldfren vagy akár a gyári mag betét

#508
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts
köszi a tippeket!valószínû megpróbálom a bbb t,aztán tesztelés után írok róla egy pár sort
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#509
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Azt hiszem vissza kell vonnom a kijelentésemet, vagyis kicsit módosítom. Nagyobb sebességnél én jobbat vártam a bbb-tõl. Lehet, hogy tényleg nagyon jó, (összehasonlítani nem tudom semmivel). Mindenesetre ennyit megér.

#510
abotika

abotika

    vendég

  • fórumtag
  • 120 posts
Gondoltam kool stop-ot teszek a V-re, mivel sok jót halottam róla. Szóval, amit nem értek, hogy van belõle néhány fajta és nem igazán vágom melyik milyen: dual compound, salmon és chromium, vagy az utolsó kettõ ugyanaz?
A ritcheyek olcsóbbak , mint ezek, és van aki szerint jobbak? Hát igen.

#511
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Akkor lehet hogy kipróbálom, úgyis csereérettek a betétek az Avidba....hogyér dobálják úgy kb?

#512
nkarcsi

nkarcsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,380 posts
Nekem is bbb van a hayesben, összehasonlítási alapom nincs, de az biztos, hogy radírozni tudok az elsõ gumival, amikor akarok.

#513
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13,648 posts
Pedig a multkor a BBB-ket nem nagyon dícsértétek....:D

#514
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10,884 posts
BBB és Gigapower betétek is nagyon jók és olcsóbbak!
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#515
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts

engem viszont az érdekelne,hogy hayes hfx9 be van állitolag olyan pofa ami jobb mint a gyári.
konkrétan a neve érdekelne,hát ha még valaki az árát is tudja sõt azt is hol lehet +venni annak aztán nagyon örülnék! elõre is köszike

Elviekben Hayes-hez a legjobb a gyári, de sokan, jó véleménnyel vannak az EBC-rõl is (hú de magyartalan).


#516
dave862

dave862

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 383 posts
a gyári LX hidrós tárcsafékben milyen betét van ? mûgyanta vagy fémes ? létezik hozzá jobb , mint ami gyárilag benne van ? mert tegnap voltam egy elég jó kis túrán, volt pár komoly lejtõ, ahol döngettem lefelé, és egyszer csak egy kidõlt fa volt az úton derékmagasságban... téptem a féket , de hát nem elmelegedett ?! pedig xt tárcsával használom. azért gondoltam , hátha egy betét cserével javítható a teljesítmény ...

#517
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts
engem viszont az érdekelne,hogy hayes hfx9 be van állitolag olyan pofa ami jobb mint a gyári.
konkrétan a neve érdekelne,hát ha még valaki az árát is tudja sõt azt is hol lehet +venni annak aztán nagyon örülnék! elõre is köszike
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#518
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 posts

engem is ez érdekelne...

Hali! szerintem ricsit vegyél. amig v fékem volt én is azt használtam kicsit puha volt de nagyon szépen fogott és a felnit sem zabálta meg
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#519
DaveRider

DaveRider

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,811 posts

Milyen V-fékpofát ajánlotok, ami nem eszi a felnit (nem baj, ha gyorsabban kopik), és jól fog vizesen is?


engem is ez érdekelne...

#520
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Milyen V-fékpofát ajánlotok, ami nem eszi a felnit (nem baj, ha gyorsabban kopik), és jól fog vizesen is?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.