Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Szöged a hírös város?!?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
486 hozzászólás a témában

#81
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

sejtettem, én sem megyek oda többet szinte semmi nem ment probléma mentessen ami nem volt épp náluk


és sajnos a stílussal is komoly gond volt. elõtte félórán keresztül ecsetelte az eladó, hogy tulajdonképpen milyen gyökerek a magyar vásárlók, mert külföldrõl rendelnek. és akkor ne csodálkozzunk, hogy ilyen magasak az árak, mert nincs kereslet. na most akkor melyik volt elõbb? a magas árak és mi ezért rendelünk kintrõl, vagy elkezdtünk csak úgy neten rendelgetni, mert bár tök olcsó itt is, meg van választék, meg fel is lehet próbálni, de én inkább a kalandot szeretem? lónak a fülét...

#82
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
sejtettem, én sem megyek oda többet szinte semmi nem ment probléma mentessen ami nem volt épp náluk
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#83
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
érdekes, egyik barátnõm is rendelt meg ruhát, meg is kapta rá nemsokkal.

#84
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás

Én is így jártam a csongrádi sgt.-i üzletben pedig még foglalót is adtam de 2 hét után sem lett sisakom, visszakértem a pénzt és megrendeltem Pestrõl.


szerinted a cannondale gatya sztori hol történhetett? :D

#85
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

múltkor megrendeltem egy másik üzletben egy cannondale gatyát. azt mondták szerdára meglesz. bemegyek szerdán, kérdem, hogy hozott-e gatyát. erre leugatott, hogy nem hozott, mert már nem egyszer járt úgy, hogy valaki rendelt valamit aztán nem jött érte, és rajtamaradt a cucc. (az elmúlt két hónapban kb 150ezret hagytam ott náluk erre-arra


Én is így jártam a csongrádi sgt.-i üzletben pedig még foglalót is adtam de 2 hét után sem lett sisakom, visszakértem a pénzt és megrendeltem Pestrõl.
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#86
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.513 hozzászólás
párbeszéd egy szegedi kerékpáros üzletben:



én: hali, telópumpát szeretnék!

boltos: kölcsönbe?

én: hát tulajdonképpen megvenném ha nem baj.

b: nem tartunk, elég drága dolog.

én: tudom, de kell.

b: jövõ szerdára tudok rendelni

én: mindegy, hétvégére kéne. téli kesztyûtök van?

b: ott melletted a dobozban

én: van olyan, ami gélbetétes?

b: olyan nincs, ezek téli kesztyûk.

én:?????????

én: mindegy. ezt a márkát nem ismerem. olasz cucc?

b: nem tudom.







no comment. hülyeségeket beszél, azután meg kiderül, hogy fogalma sincs mit árul...



múltkor megrendeltem egy másik üzletben egy cannondale gatyát. azt mondták szerdára meglesz. bemegyek szerdán, kérdem, hogy hozott-e gatyát. erre leugatott, hogy nem hozott, mert már nem egyszer járt úgy, hogy valaki rendelt valamit aztán nem jött érte, és rajtamaradt a cucc. (az elmúlt két hónapban kb 150ezret hagytam ott náluk erre-arra)



innentõl nem kérdés, hogy az összes téli cuccot megrendeltem angliából. ha nem lesz jó a méret majd visszaküldöm. inkább, minthogy ezeknél még egy forintot elköltsek. döbbenet.

#87
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
jövõ vasárnap:Hrek - SzKSC
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#88
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
egy olyan térkép engem is érdekelne, menj Mórahalom felé a homokon sokfelé el lehet menni :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#89
Tûzvirág

Tûzvirág

    vendég

  • fórumtag
  • 39 hozzászólás
Nincs véletlenül valakinek térképe régi Tiszamarci útvonalakról? Arra gondolok, amikor az útvonal még Sándorfalva illetve Dóc környékét is érintette. Bármilyen régi, kézzel rajzolt vagy macskakapart dolog érdekelne, mert szeretnénk a jövõben kicsit felfedezni ezt a környéket is részletesebben, Röszke meg Gyálarét vidéke már kicsit unalmas XD.

Apropó jövõ hétvégén: Határmenti kerékpározás Reméljük szélcsendes idõben.

#90
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Szólok hátha valaki nem tudja: szept. 22. Dóm tér 18.00 Critical Mass
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#91
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Valaki tud esetleg Szegeden ismerõs révén albérletet? Nõvéremnek kéne. Hirdetéseket mi is találtunk, de gondoltam megpróbálom itt is, hátha. Max. 25.000Ft-ig.


Szoba kell vagy egész lakás? Húgom ingatlanosnál dolgozik megkérdezhetem.
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#92
nuca

nuca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 810 hozzászólás
nálunk kb 25, most talán még kevesebb is lesz, ha szerencsénk van, de épp teli vagyunk. no meg én vagyok a fõbérlõ, szóval nem egyszerû a helyzet :)

#93
superszabi

superszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

Valaki tud esetleg Szegeden ismerõs révén albérletet? Nõvéremnek kéne. Hirdetéseket mi is találtunk, de gondoltam megpróbálom itt is, hátha. Max. 25.000Ft-ig.


25 ezer alatt nekem is kéne! Én csak 30 ezerért láttam a legolcsóbbat

#94
labidani

labidani

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.124 hozzászólás
Valaki tud esetleg Szegeden ismerõs révén albérletet? Nõvéremnek kéne. Hirdetéseket mi is találtunk, de gondoltam megpróbálom itt is, hátha. Max. 25.000Ft-ig.

#95
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás

Mondjuk azt nem tudom, hogy a szegedi MTB-sek hol edzenek technikás terepen, mert azt nem láttam - mondjuk ezen nem is lepõdtem meg nagyon - de kíváncsi lennék rá!


van homokunk, meg jó kis traktornyomos rázatónk ill. szembeszelünk, ezt kell beosztani :)
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#96
superszabi

superszabi

    vendég

  • fórumtag
  • 53 hozzászólás

Köszi, a hõség a strandra vezényelt bennünket végül! Mondjuk azt nem tudom, hogy a szegedi MTB-sek hol edzenek technikás terepen, mert azt nem láttam - mondjuk ezen nem is lepõdtem meg nagyon - de kíváncsi lennék rá!


Gyere többet Szegedre! Hidd el van. Egyszer majd, elviszünk a föld alatti hegységünkbe. Legalábbis a 24órás után ezt mondták rólunk.

#97
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
Köszi, a hõség a strandra vezényelt bennünket végül! Mondjuk azt nem tudom, hogy a szegedi MTB-sek hol edzenek technikás terepen, mert azt nem láttam - mondjuk ezen nem is lepõdtem meg nagyon - de kíváncsi lennék rá!

#98
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
Sok lehetõség nincs ha gyerekekkel jöttök,jó játszótér a Roosevelt téren és a Mátyás téren van de alapból jó állapotban vannak a játszóterek. Ha bringázni szeretnétek inkább az árvízi töltéseket ajánlom, pl. Újszegedrõl ki lehet menni a magyarországi mélyponthoz szinte végig aszfalton de az ebben a melegben nem ajánlom gyerekkel.
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.

#99
kenguru

kenguru

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 472 hozzászólás
Sziasztok!
Szegedre megyünk le családilag jövõ héten, viszünk két bringát is. A belvároson kívül nem nagyon ismerem a pályát, merre érdemes még bicajozni? Két kisgyereket is viszünk, tehát ha játszótér esik útba az külön plusz! MAx egy órás tekerésre gondoltam, többet nem nagyon bírnak a törpék. Illetve hol van a legjobb játszótér a városban?

Köszi!

#100
blueshark

blueshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.190 hozzászólás
grat nekik, én meg puding voltam itthon maradtam
Team Heavy Pedal - Szeged

A tehetség az, amikor többet tudsz, mint amennyit tanultál.