Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Téli bicajozás!(öltözék,bicikli stb)

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
310 hozzászólás a témában

#41
Mistral89

Mistral89

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Nékem is Thermo Plus van:)Még valakinek?

#42
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hi

Gatyát szerintem Elasticot vegyél.Nekem nagyon bevált.Ilyen 0 fok körül nagyon jó szolgálatot tesz.

Az elastic thermo plus gatyó nekem is nagyon bejött. Térdnél plusz rétege van, ez nagyon kellemes, és elég jól véd. Természetes érzés hordani.
Amit el akarok mondani, h múlt héten, amikor még rendes hideg és hó volt, zúgtam eyget a jégen lefelé jövet, kb 6 métert csúsztam az oldalamon. Kéttenyérnyi zúzódás, féltenyérnyi vérzõ seb, és a nadrágnak SEMMI baja!
úgyhogy 14 rugót simán megért.
bye
Az éltes mester

#43
kölyök8

kölyök8

    maximus

  • fórumtag
  • 13.478 hozzászólás
Sztem más nem... :):):) De szarok az öltözetre... Soha nem görcsöltem a cucc miatt... Csak mentem!!!

A Kokkknak nem az életkora határozza meg az agymenéseit, hanem a tényleges tartózkodási helye és az általa felvett órák idején a sulja közti távolság által keltett feszültség nagysága. Meg, hogy hogy kelt. :D


#44
sztyopa

sztyopa

    vendég

  • fórumtag
  • 156 hozzászólás
Hella Minden Téli Bringásnak!

Ha az idôjárás engedi, ki szoktam merészkedni enyhén túlfütött lakásomból a szabadba.
Lábra alsó öltözetnek SubZero-t veszek fel, hosszú elastic belül bolyhos nacit.
Felül szintén SubZero, hosszú-ujjú mez, +(polár)pulcsi.
Kivül a hômérséklet függvényében szélálló bringásdzseki (Benger) vagy Sídzseki (ez egy régi darab "RaiSki"). Lehetôleg vagy a pulcsi vagy a dzseki fel ér az államig. A bukó alá próbáltam már maszkot, de hegyre fel nem kaptam benne levegôt. Most egy polár homlokmelegítôt probálok. Jó megoldás lehet a bukó szellôzô nyílásainak beragasztása. Esetleg belülrôl -- úgy nem olyan csúnya.
Kesztyünek MyBike szélálló lélegzôs nekem bejött szerencsére ajiba kaptam (nem hiszem, hogy vettem volna kb 8róka). RP kamáslit használok ha kell.
Mindezek 2-3 órára elegendô védelmet nyújtanak, természetesen száraz körülmények között. Ha esik... na az szívás. Van egy biciklis esôálló öltözetem(kabát nadrág), de ha azt felveszem belülrôl ázok szarrá mert nem lélegzik, olyan mint egy VV ruha -- már aki érti mire gondolok :).

Bocs ha hossú lett. Biztos a forralt bor teszi. Én szeretek hosszú postokat olvasni, remélem más is.

#45
Mistral89

Mistral89

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Gatyát szerintem Elasticot vegyél.Nekem nagyon bevált.Ilyen 0 fok körül nagyon jó szolgálatot tesz.A többi cuccról nem tudok mondani semmit, mert más téli bringás cumóm nincs.Ezt esetleg ha Miskolcon jársz a Marikoo-ban találod meg.

#46
Jupiter

Jupiter

    vendég

  • fórumtag
  • 76 hozzászólás
Kábé 5500 Ft! Én is néztem...

#47
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
esetleg, annak fuggvenyeben, hogy mire van szukseged, benezhetsz outdoor boltokba is.

www.mountex.hu
www.tengerszem.hu
www.alpin.hu
itt talalsz cimeket, telszamokat, stb.


visszaterve a kesztyure:
lattam a kerekvarban olyan cuccost, ami ilyen kamasli-szeru dolog a kezedre. rahuzhatod a kedvenc otujjas kesztyudre es maris vizhatlanna tetted az egeszet.
nem tudom mibe faj, elfelejtettem megnezni :(
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#48
csgy

csgy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 647 hozzászólás
Próbáld meg a Hunyadi sportboltot az Erzsébet királyné útján! De van boltjuk a várban is.

#49
watcher

watcher

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Újonc... hmmmmm..... :D

#50
watcher

watcher

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Hali! Nemsokára szeretnék egy nagybevásárlást téli bringás cuccokból. Megköszönném ha lenne néhány jó tippetek, mely boltokat érdemes meglátogatni Budapesten. Különös tekintettel a NORTHWAVE cuccokra. :) Mer'ugyaniss én vidéki gyerök vagyok. :) Kösszi! Mindenkinek Boldog Új Évet!

#51
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
aha...értem :)


#52
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hülyeség.
ez olyan, mint régen a BRAVO-ba, a lesz##tam a 12 éves barátom a 6/b bõl, lehet-e gyerekem...

#53
[pIFtA]

[pIFtA]

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 825 hozzászólás
nem tom, hogy hülyeség volt e múltkor kimenni egy pulcsiba bringázni a hóba? mellesleg estem is egy nagyot...
de nem is fáztam...


#54
küküllõ

küküllõ

    vendég

  • fórumtag
  • 101 hozzászólás

hangfelvétel-eccer, amikor a csajo...de ez titok.

:D:D:D
Egy órán át keresgéltem a Google-ben , mire ezt az avatarképet megtaláltam 100X100 képpontosban.

Angus rule!

#55
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ühüm.
semmi játék-van nálam beépítve ;-)
csak infra-sose használtam
hanghívás-sose használtam
hangfelvétel-eccer, amikor a csajo...de ez titok.

#56
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
semmi xpress on, semmi laserpointer ekszerboltok kirakatahoz?
ah, nem is vagy ember :)
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#57
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
no jah.
ugyhogy visszatértem a rééégi gyökér ultrafos,lejárt, gagyi, plázapinariasztós,nemfotós
motoroláh tájmport p7389hez...
t-e-l-e-f-o-n s ezt tuggya is..

#58
szinuhe

szinuhe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 911 hozzászólás
valami azt sugja, tapasztalaton nyugszik a kifakadasod :]
mostly harmless
toltesen tuliak tarsasaga - powered by patakmeder

#59
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
jaja.
meg aztán, cipõ az cipõ.
meg a telefon az telefon.
Lesz@rom, hogy mit tud, ha lefagy, gyakran kell tõtteni, recseg a ratyi müanyag, meg hetente kell visszavinni a bótba.
De menõ, mer fotóz meg blútót,infra, meg megszólaltatja nekem korda györgy legszebb slágereit, ha NEM MÛKÖDIK SOSE NORMÁÁÁLISAN!!! arrgghh...

#60
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Nem is veszek kínai cipõt, mert talán az van kitéve a legnagyobb igénybevételnek.

Aki másokat ismer, okos, aki magát ismeri, bölcs

Aki másokat legyõz, erõs, aki magát legyõzi, hõs

Lao-Ce