Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#1081
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
újpestre honnan megyünk??
tehát Dömösrõl vissza?


#1082
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Gondolom itt most a nem-pestiekre gondoltál...

#1083
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
akkor honnan megyünk vonattal?
mert én nem vagyok hivatalos Újpesti csak a havernál leszek elszállásolva, aki az izzo u.-ban lakik...

#1084
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Megoldjuk...! ;D

#1085
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
sok lúd disznót gyõz alapon is lehet.... ;)

#1086
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Ja, és ya£a!

Örülök majd a társaságnak! Legalább nem egyedül fogom leharapni a kaller fejét, ha dzsuva ellenére a közelünkbe merészkedik. ;D
Persze ha nincs nagy sár, akkor az egész tárgytalan!

#1087
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Phil!

Szvsz ha a bringa annyira sáros lesz, akkor mi sem fogunk jobban kinézni, ergo a közelünkbe sem mer majd jönni! ;D ;D ;D
...lehet, h. megússzuk hazafele jegy nélkül... ::) :P

#1088
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
én is kicsit sokalltam a 8 -órás szintidõt, de itt azért közel 1400m -es szintkülönbség lesz amit megkell mászni. Azért nekem min. 5-6 órába fog teleni. Szvsz... ;D

#1089
LustaTömzsi

LustaTömzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 153 hozzászólás

130 :o

Na jó, ekkorát még nem tekertem. ;D
Köszönöm, hogy egy kicsit észhez térítesz. Nagyon elszálltam. (Pláne, hogy Dobogókõn még sosem voltam bringával)
De ez a Téry túra nagyon csípi a csõröm. ::) :)

Üdv!
Ritkán adatik + tekergõzni 1edül, általában fiam tempója a mértékadó. Neki 12évesen:
NewPest-Dobogókõ-SztEndre-NewPest 60Km 4óra
30perc.
Ezzel nem aztat akarom mondani, hogy Dobogókõ
csak egy dombocska de Pszentkereszt felõl szerintem kevésbé kellemetlen.
Októberben mentem egy NewPest-Dobkõ-Ilonapihi-Dömös-Lepence-Skanzem-Newpesttet, talán 5 óra
90 km.
Most lehet nagyot mondtam , de vasárnapra úgyis terveztem valami hasonlót maj ezt megyem.
Még nem voltam TTn , ott inkább a hangulat a fontos? a zidõ meg a CCken?
TÉRY biztos remek
bocs:

#1090
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
nem azért ,de én amiótsa megtanulta biciklizni, kb 4-éves korom óta azóta nem igen szeretek gyalogolni ezt tudom. hogy elõtte szerettem -e v. nem arról nem igazán maradtak meg bennem maradandó emlékek...

de sok olyan emberkét ismerek aki nagyon szeret tt-zni gyalog és ebbõl kifolyólag kezdett el kerózni is.

#1091
bikezozo

bikezozo

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Jó dolog gyalogolni nem csak kerózni! Szerintem mindenki gyalogos ként kezdte, és nem úgy bringázott ki anyuci pocójából.
Nem kell legyalázni a gyalogos TT-seket, mert engem is elõsször az elsõ Telj.Túrára amire meghívtak gyalog mentem mert még akkor csak országútiztam. Nos ez a Mátrabérc TT volt. Ütõs a dolog! Ott láttam igazi MTB elõsször ami igazán tetszett, ez 2db HT-s volt és ha jól tudom a redezõké. Fogalmam sincs hogyan nyomták végig a távot, de tökösnek kell lenned! Ha jól emlékszem 56km-en 2900-as szintemelkedés.
Úgyhogy minden tiszteletem a gyalogosoké ill. a túrázóké. ;)

#1092
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
;D ;D ;D

#1093
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Charon: arra gondolsz, hogy tolom felfelé?

#1094
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég

Lesöpörjük a kóricáló gyalogos TT-seket. ;D


Nem is olyan rég még Te is gyalogos voltál.... :) :-*

#1095
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Bapu megmosta a fejem, hogy csak semmi állatkodás a gyalogosokkal, mert így is csak megtûrt személyek vagyunk bringákkal a túrákon, és igenis legyünk elõzékenyek ;D és udvariasak. Mintha nem ismerne. Szóval srácok az erdõ a gyalogos túristáké, csak óvatosan elõzgetni õket, nehogy aztán legközelebb ne engedjenek minket is indulni ilyen TT-ken.

A rajtnál találkozunk, aztán meglátjuk, hogy haladunk, ha van kedvetek bevárni, akkor én is csatlakoznék a hazafelé induló csapathoz (persze, ha az erõnlétem megengedi, egyébként vagy vonat, vagy HÉV) :-* Era voltam.

#1096
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
phil:
ez olyan. ;) de már meggyogyultam ,vagy csak átestem a második gyerekkorba. Teljesen sosem fogok megkomolyodni. (remélem).

Amúgy a ki a Téry Bödönrõl Újpest felé veszi az útját az szóljon, mert lesz két követõje. (hû errõl a Brájen élete jutott eszembe.... ;D)


#1097
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Örülök a pozitív változásodnak, én is átestem azon mint te (talp a mûbõrön), de lehet, hogy ez olyan, mint a kamaszkor ;D

#1098
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
akkor még nem tudtam ,hogy miaz amit illik és mi az amit nem. Azóta felnõttem. És én is fúrcsán nézek az olyaokra akik hasonlóképpen viselkednek, mint én akkor. HÁt igen. Idõvel megkomolyodik az ember.... de nem teljesen. 8)

#1099
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Pedig ezért megbüntethetett volna, mert nem vigyáztál a tisztaságra

#1100
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
különben az esztergom -budapesti szakaszon már volt kalandom a kallerokkal!

igaz ennek már több ,mint hat éve, de melékezetes maradt amikor a kaller elakart kérni tõlem 500 pízt mert felraktam a lábamat a mûbõrre. Hát had nem mondjam, hogy nem fizettem neki egy fillért se ,de legalább 10 percig ott ugatott....