Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#741
Fory

Fory

    vendég

  • fórumtag
  • 57 hozzászólás
Ma hajnalban már meg is érkezett a csapadékutánpótlás!
Én is gondolkodtam rajta, h kéne menni, de azért elég kemény lesz végignyomni ilyen utakon 120at. Ha meg elkezd olvadni, akkor mindenhol vízátfolyások lesznek, meg pár patak lehet, h kicsit nagyobb vízhozamot fog produkálni.
A hazád ott van, ahol nem kell magyarázkodnod.

#742
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Ma megnéztem a Kemence - Diósjenõ közötti szakaszt. Nem irigylem azokat, akik a jövõ héten lenyomják a Börzsöny kört. Diósjenõ felett, egészen Királyházáig tiszta hó az út, csak a két keréknyom van - néhol az sem -, Királyházától lefelé meg olvadás ezerrel. Amennyiben jövõ héten jönnek a kemény minuszok, plussz egy kis csapadékutánpótlás, akkor elég necces - korcsolyapálya - lesz ez a rész.


#743
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
hu, ez így elég széles kör... Mármint akivel ültem "egy asztalnál"... :-) Tulképp' végig egy asztalnál ültem.
A téli mátrán csak a lila ködöt láttam leginkább már magam elõtt, de ha iwiwen nyomsz egy fotót könnyebb dolgom lesz.

#744
Cykebona

Cykebona

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Üdv Savanyugabi!

Jól nyomtad a Téli Mátrát, gratula. A Vörsmartynál néztem is a lerakott gépedet. De csak most, hogy az iwiwen láttam a neved a "lehet hogy ismered" vagy milyen listán, szóval most jöttem rá, hogy eggyel felettem jártál Gyöngyösre. Csak látásból ismertük egymást, 1-2x ültünk egy asztalnál. Egyáltalán nem ismertelek meg. Ha neked esetleg ismerõs voltam, akkor bocs, de ezért nem köszöntem.
Lényegében csak ennyit akartam írni. De ha nem voltam ismerõs, hát annyi baj legyen...
Kerékaláteszlekvárosmajorrsövénynélküliliputcaseprõzsehordóanyókalács:lick:

#745
fer-K.O.

fer-K.O.

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Savanyúgabi! Kár, hogy nem láttalak a Pisztrángos-tó után felfelé kapaszkodni. A Barcika 65-ön mégy? Remélem még sok hó leesik addig. Én inkább a gyaloglást/futást választom. Egyébként gratulálok. :)
Guruljunk tovább! :jogging:

#746
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Savanyúgabi,te igazi õrült vagy, de kellenek az ilyen õrültek a világba,egyébként egy dögunalmas hely lenne! :D Gratula a teljesítményhez. Én a lefagyási képességeimet ismerve nem biztos, hogy végig tudnék csinálni egy ilyet.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#747
tom_mirra

tom_mirra

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.889 hozzászólás
apropó sífutás
akit érdekel feb. 18. Bükkszentkereszten sífutóverseny.
2010.09.22. CM

néha kerékpáros.


#748
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
http://ttt.tr.hu/nap...tura.php?id=643

esetleg Barcika...km?
EZ az igazi lefagy:
"MTSZ pontszám sífutóknak..."

Veszett jó környéken megy, kölyökkorom legszebb ösvényei!

#749
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás

Fõ gond elsõsorban a kerékpár ottléte :-))

Nem csodálom, hogy estél-keltél-kúsztál-másztál. Olyan jégfolyamok voltak, néhol nagyon majréztam gyalogosan is. Hát még egy csótánnyal :)

Remélem, Zemplénen találkozunk. Kár, hogy csak 50, be se melegedsz bicón.

Ez még képlékeny. Ha haza megyek az Õsökhöz, akkor megtisztelem a mezgmozdulást jelenlétemmel. Rákóczinak is vissza kéne vágni. Azér mégsem járja...

Lehet elmegyek a Lefagyszra. http://www.stud.u-sz...s/lef_index.htm
Beztos ütõs lesz. Bringát ide sem viszek.

#750
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
gabi ez nm lehetett semmi az a TT
le a kalappal!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#751
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
No azért azzal a "50,be se melegedsz bicón."-kijelentéssel vitába szállnék.
De majd találkozunk,aztán elválik.
;-)
Ezt meg csak úgy:
http://www.velo.hu/H...c30f3d4b.0.html

#752
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Hát biza' az élet kegyetlen. lenyomtam a 42-es távot bicóval, többen újból megkérdõjelzték elmebeli állapotom-joggal, bár a tortúrán nem láttak- fõként a kékes elõtti szakaszon azon a kis huplin, amin a gyalogok is úgy vonszolták fel magukat, mint Jézus a Golgotára. bár az elõbbi hasonlat inkább rám volt jellemzõ, a csótánnyal a hátamon. Nem volt rossz, 7:30-as csekkolást követõen oly 8:20 körül vettem a rajtban a kalapom-addig para Ferenc elvtársra vártam, de mint egy Vörösmarthy th-ból küldött/kapott smsbõl kiderült-elaludt erõssen. Így 9 óra 20 perc alatt teljesítettem a 42-t, ami egy gehedt, kivénhedt gyalogos túraidõ/se/.
Fõ gond elsõsorban a kerékpár ottléte :-)) több zavaró tényezõ nem is igen akadt. Lajosházáig vidám tekerhetõ játék volt, az igazán nagy sz**ások Galya után, s a Vörösmarthy th után adódtak, de akkor erõssen.
Ha százalékosan akarom a tekerhetõséget ecsetelni akkor olyan szûk 40% a többi háton vivés, tolás.
De ha így folytatom a téli biciklis dolgokat indulhatok az iditasporton alaszkában. :-)
Igen, rengetegen voltak, én félfüllel vmi 1500 népet hallottam. ami egy szempontból jó- sook taposás, másszempontból rossz:a nagyon rövid rajtidõ / 1 óra/-bõl adódó utolérések miatt nagyon sokat kellett "elnézést, bocsánat, köszike, hogy elengedsz" szövegelnem. Ami persze miatt nem is ágálok, hisz' ez egy gyalogos túra. Innen is köszönet a korrekt elengedõs gyalogoknak. Fõleg, lefelé a kékesrõl már...
Hogy azon a jeges lefeléken mennyit estem, nem számoltam, de itt-ot kék vagyok rendesen.
Remélem, Zemplénen találkozunk. Kár, hogy csak 50, be se melegedsz bicón.

#753
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Igen, én voltam :). Tavaly egy kicsit berágtam a Zemplénre, mert a félresikerült TT után a zemplén marcin meg leszedték a jeleket.... De már megbocsájtottam neki!
Na hogy sikerült a Téli Mátra bringával? Nem szakadt le a hátad?
Én ugyebár futva gyalogolva abszolváltam életem elsõ gyalogos teljesítmény túráját, nem volt kedvem még bringát is cipelni...(részben edzésnek szántam) Nagyon jó volt! Meglepett, mennyien voltak. Az idõ csodás, a befagyott patakba pedig nem szakadtam bele, mint egyik évben a haverom...Cool. A futott idõ: elmegy... (Az elsõ helyezett 26km-en 2:30 uff).
A talpamról lejött a bõr, s úgy mozgok mint c3Po. Király!
Egyébként tettem bele még egy kis szintet, mert lusta voltam elõvenni a térképet egy elágazásnál, s kitartóan üldöztem az elõttem futó sporttárs fantomot. Persze õ helyesen a másik irányban nyargalt tovább. Furcsáltam is, hogy nem érem utól, mert elõtte mindig befogtam a kisebb lemaradások után...
aztán mikor megláttam jobb kézre tõlem a távolban a szanatóriumot, kezdtem sejteni, hogy ezt bizony nagyon benéztem.
Sanci

#754
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
@Hurka:
Az elvtárs az, akivel a Rákóczi 120 elején bizonytalankodtam, ugyi'?
remélem, a tavaszi zemplén 50 jobban sikerül! ;-)

#755
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
apró!!!
...a legrosszabb, ha a hülyeség szorgalommal párosul!!!

#756
Lemo

Lemo

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Van 8 évnyi német nyelvû kerékpáros ujságom.

Eladom vagy elcserélem. Tele van turalehetõségekkel mindegyik szám.

Lemo

#757
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Szevasz Gabi!
Haverokkal megyek én is! Igaz bringa nélkül... ahhoz ugyanis nyúl vagyok...
Sok sikert!
Sanci

#758
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
oks.
akkor találkozunk!
Ha nem érsz oda idõben, lenevezzelek?
Küld el rszü-ben a neved stb.: 06 70 2871658, ha gondolod.
szabadság

ja: nem lesz meleg... :-L

#759
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
gabi: lajosháza - mátraszentistván szakasz alsó, elsõ patak-átkelõs részéig ledózerolták az ösvényt még a nyáron, hogy szakadna rájuk egy zsák rohadt krumpli...
8ra megpróbálok ott lenni, bár Alex visszamondta :(

PARAFEREE.HU # bakancsos és kerékpáros túrák


#760
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
aszonygya:
reggel 6ig, árbájt, aztán zuhany, tolok vmi reggelit, felkarikázom Mátrafüredre...
~8 elõtt 3 perccel. :-))
Hagyni kell taposni a népeket elõttem, mer amúgy nagy sz***s az egész.
Sztem így is vinni kell rengeteget, de ez kiderül.
Arra emléxem a tavalyiból, hogy Lajosházától Felfelé tuti vivõs lesz bicóval./b@szom köves az egész.../
Nemtom, mennyire jártak a gyalogtúraösvények, ha mákunk van, a Mátra agyon lesz járkálva, ha nem...
:-P
Megyek, megnézem az idõjárás.hu-t, hány jégeralsót aggassak magamra.
:-)

óó, vidámság:NEM LESZ SZÉÉL!

http://www.idojaras.hu/ke.php