Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#661
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
http://www.kerekparostura.fw.hu/
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#662
klaresz

klaresz

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Jó lehet ez a gázló, de méééér a zempénmarcival egy hétvégére tettétek? :wtf: (most komolyan, a júliús nem sûrû maratonokban, igazán oda lehetett volna figyelni)


Hello!
Bár pier már válaszolt rá, de mint szervezõ, gondoltam én is megerõsítem a dolgot.
Évrõl évre rengeteget agyalunk azon, hogy az év melyik hétvégéje, illetve szombatja az, amikor éppen nincs másik TT, OX vagy MX. Hidd el, hogy ez év elején nem egyszerû feladat, mivel nincs még konkrét versenynaptár, és mikor már azt hisszük végleges, akkor tuti változik (lásd pl kõszeg). Egyébként ha figyelmesen végignézed július és augusztus is tele van... Tavaly pl aug. elején volt Gázló TT, de idén ütni a Bükk Marci, tehát sztornó... A többi "testvérsportot" pedig már egyszerûen képtelenek vagyunk figyelembe venni, tehát a futó, triatlon és balaton átúszások simán lehet, hogy évrõl évre ütközni fognak, sorry... mindegy, picit már túlragoztam, bocs

A lényeg, hogy van választék, mindenki megtalálhatja a neki tetszõ és kedvére való idõtöltést. Hál' istennek évrõl évre sokan választják a Gázlót, és elégedetten érnek célba. Nekünk ez elég ahhoz, hogy a kövbetkezõ évben is megrendezzük, és a lehetõ legtöbbet tegyük azért, hogy Ti egy jó hangulatú TT-n vehessetek részt!

Kedvcsinálónak a Gázló topikban belinkeltem az elõzõ évek filmjeit, és az idei pünkösdi bejárásról is néhány fotót, pl: http://azso.cjb.hu/2...os/photo49.html

Már csak 1 hét a Gázlóig, mindenkit szeretettel várunk!!!

#663
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én nagyon szívesen mennék, de "sajna" nyaralunk akkor épp. Nektek jó Gázlózást kívánok. :)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#664
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
én menek
tervezi még vki keleti blokkbó?
Egerbõl mennék, valszeg péntek du vmikor...

#665
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár

Jó lehet ez a gázló, de méééér a zempénmarcival egy hétvégére tettétek? :wtf: (most komolyan, a júliús nem sûrû maratonokban, igazán oda lehetett volna figyelni)

Én a gázlóra megyek, közelebb is van meg nagyobb kihívás végigmenni a hosszabb távon, mint versenyezni.


A sebesség mindent megold.

 


#666
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég

Jó lehet ez a gázló, de méééér a zempénmarcival egy hétvégére tettétek? :wtf: (most komolyan, a júliús nem sûrû maratonokban, igazán oda lehetett volna figyelni)

Nem én tettem:)
A HBSE mint szervezõ lehetõség szerint a legjobb idõpontot választja , és mind a nyilvános levlísta tagja , tudom milyen sokat agyaltak a JÚLI.22-õn.

#667
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Jó lehet ez a gázló, de méééér a zempénmarcival egy hétvégére tettétek? :wtf: (most komolyan, a júliús nem sûrû maratonokban, igazán oda lehetett volna figyelni)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#668
vendég_pier_*

vendég_pier_*
  • vendég

ez a gázló játék miféle?

Ez valami olyan ami a MONTIZÁSRÓL szól és nem a bringa cipelésérõl.

#669
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
gabi!

itt van némi infó:
http://www.happybiketeam.hu/gazlo/

"Milyen állat, aki bennem él?
Aki helyettem élvez, helyettem fél
Aki helyettem fázik, ha hideg a tél"


#670
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
ez a gázló játék miféle?

#671
apx

apx

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Hali!
A GÁzló még eldõl, mivel akkor van a balcsi-átúszás..és hát azt is nagyon meg kellene már csinálni...
Egyébként mi talkoztunk Zánkán...velem beszélt Tibi...

#672
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Mi voltunk, bringával. Külön engedéllyel Zánkáról indultunk, nem Aigáról. Amúgy a rendes irányban tekertük le. 6:20kor rajt, 8:40 Aliga, ahol megkaptuk a pecsételõs papírt. Ezután jött a neheze, az iszonyat meleg, és a déli part kerékpárútja. Frissítõpont 0, magunk pecsételtettünk mindenhol- erre csak lehetett volna embert szerezni, mondjuk Keszthelyre.
25-30-al szépen becsorogtunk, a gyorslábúak elõrementek. KEszhelyen a Pinyo büfében rántott csirke, +2 lángos kombóval frissítettem. Keszthely, és Tapolca között volt a mélypont, semmi árnyék, 31-33 fok (aszfalt volt 200 is), forgalmas fõúton. Tapolcán bevásároltunk Teszkóban, az utána következõ laza hullámvasút egyik kedvenc edzõköröm szakasza. És 18:10-re értünk be Zánkára. A nettó idõ kb. 9 óra. Átlagpulzus 120 körül, de ebben a dögmelegben nem nagyon bírtam volna jobban hajtani.
Nem mellékesen szobatársam is lenyomta, eddigi 50 km-es rekordját javította meg. Elsõ komolyabb túráját csont nélkül teljesítette.


GÁzlón találkozunk?
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#673
apx

apx

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Emberek! Balaton Körön volt valaki? Milyen volt?

#674
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Hurka, akkor majd jövõre! :) Mindig mindenhol nem lehet ott lenni!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#675
Hurka

Hurka

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 279 hozzászólás
Sziasztok!
Gratulálok minden teljesítõnek, jól nyomáztátok!
Hát igen, a tavalyi emlékek megint elõjöttek a beszámolók alapján, bizony ez egy nehéz TT bringával. Nekem tavaly az embermagasságú gallyazásos átemeléses balhén csattant ki a biztosíték. Sajna lámpát én sem vittem tavaly, optimistán áltam a rajthoz, így át kellett értékelnem a lehetõségeket.
Szerettem volna visszavágni idén, de sajna nem jött ki a lépés.

#676
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

A csalós dumát meg hagyjuk, mi is aszfalton nyomtuk le a túra egy szakaszát /lásd fentebb/


Ott a pont!!! Ez nem verseny, mindenki úgy megy, ahogy akar. Maximum magunkhoz képest tudunk egy-egy TT-n fejlõdni!

Savanyugabesz, ja ott történt, amikor felszisszentem. Te épp akkor mentél el mellettem.
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#677
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
iggen, mi voltunk a Zoli komával.
:-))
Épp' azon gondolkodtam, ki kéne fújni a kaját, ami bennem volt. Megbeszéltük, hogy itt döglõdünk/én bekûttem egy sört/ meg mindkettõnknek ragasztani kellett.Valóban, télleg nem vérbeli XC gépekkel nyomtuk, fõleg ami engem illet,de ez nem is XC/MX verseny bár, nyomott már le egy szlovák arc az apache maratonon felfelé 18 sebességes acélvázas, felsõváltókaros montival...De ide a Zemplénbe inkább egy össztelósat választanék, ha a zsebem engedné. De látnád a fejlámpám, akkor csodálkoznál igazán. :-))
Szal, nekem inkább a KONDI hiányzott, mint egy sid, pl.
Teljesen ki voltam dõlve. A Zolinak meg gondolom a lefelék nem mennek annyira, pedig az az elsõgenerációs NRS azé' nem olyan gáz ól terrájnkodni...
De elõttetek le a kalappal, nagyon erõsek lehettek. Szépek az a corratecek nagyon!
A csalós dumát meg hagyjuk, mi is aszfalton nyomtuk le a túra egy szakaszát /lásd fentebb/, valahogy a fenének sem volt kedve a tökig érõ csalánban lebotladozni Bózsváig a régi vasúton, ezt meg a gyalogok tehetnék nekünk szóvá. Ez TT, nem másodpercháború, legalább is nekem.Az ember pislog erre-arra, megállt nekünk egy percre Zoli lámpájának köszöhetõen úgy 6-7mre egy õz úr, illetve a lámpámmal egy sün elvtársat is sikerült Rákóczi fa elõtt becserkelnem!
@lensver:
Húú, az a tetkó akkor keletkezett, amikor mondtad hogy nyeregemelés közben
a hátsótárcsa hozzáért??
durva.
Sztem, üttesd bele "örökbe", jól néz ki.

#678
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás
Csaló volt !!!!!!!!!! Mi nem láttuk sehol sem a nyomát a sárban, ahol mindenképpen meg kellett volna maradnia. Kérdezgettük az idõket az ellenörzõ pontoknál és 1ik ellenörzõ pontról a másikra ránk vert 1,5 órát !! Na neee mááá ! Annyira nem mentünk gyengén !
SAVANYAGABESZ ! Ti voltatok ott a várnál az a 2 srác ? Valami defektszerelésre is emlékszem ! Ott fent kezdtétek csinálni. Azok aztán nem xc-marathon gépek !
NATI: 6lábú Mars-lakó is kifáradna ennyi cipelésben. Ha meg nem állsz meg pihenni, akkor olyan szinten erõsnek kell lenned, hogy az már országos szinten is elõkelõ helyezésekre jogosítana fel. Helyismert nagyon kell, viszonylag száraz legyen a pálya, mint most, 1 kicsit kevesebbet pihenni. Mi sajnos többször eltévedtünk, igaz nem nagyon dúrván de ha összeadom, pont az a kis nyúlfarknyi szakasz kijött volna belõle az utolsó Tengerszem ell. pontig. No meg lámpát is hozunk legközelebb ! Biztos, ami sicher. ;-))
Marci

#679
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ó, akkor ezek szerint nem is jártatok annyival messzebb. :) Én nyolckor indultam Vágáshutáról.

Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy csaló volt. Mert meg lehet ezt 11 óra alatt csinálni, ha erõs vagy és sehol sem állsz meg.

Ja, tényleg nagyon brutál volt, és emiatt nagyon szuper is!
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#680
marton

marton

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.654 hozzászólás
Itt a Corratec-es + 1 Magellán-os fiúk. Jelentem, mi 20.30kor voltunk az utolsó, Rákóczi-fa ellenörzõpontnál, de utána vak sötét lett az erdõben. A Tengerszemhez már nem tudtunk menni, kimentünk Károlyfalvára és be a célba. Ott gulyásevés és usgyi haza Pestre. Ha lett volna lámpánk, végigmegyünk.
Az elsõ helyezett az egy csaló kis fasz volt. Csomó helyen biztosan nem ment terepen, hanem aszfalton vagy dózerutakon rövidített. Mikor találkoztunk vele, mondta, hogy jól ismeri a környéket.
Azt kell mondjam, ez brutál kemény volt. Cipelõs, fán emelgetõs, köves, sáros, meredek,..... HÚÚÚÚ
Ez a legkeményebb magyar túra !!!
De !! Jövõre visszajövünk és megesszük !!!! :-))))
Marci