Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#221
Udine

Udine

    újonc

  • fórumtag
  • 6 hozzászólás
Ilyen rövid távért kevesen fognak 50-100km-t utazni.
A helyiek meg bármikor megtehetik a kört.
A kiszolgálás viszont szimpatikus , példa lehetne egyéb rendezõnek is.

#222
vilee

vilee

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok , a mai napon részt vettünk Zsizsivel a Békásmegyeri "Vándor" Kerékpáros Klub szervezésében megrendezett : "Békás kerékpáros teljesítménytúrán". Mi szokás szerint (2008 óta indulunk ezeken a TT-en ) a "nagy távon" 104 km-en álltunk rajthoz. Szerintünk most sokakat vissza riaszthatott a bizonytalan idõjárás, de így is többen álltak rajthoz . Néhány képet azért kattogtattam a TT-rõl , amit a "képeim" között találtok. Bõvebb képes beszámolót majd a BVKK honlapján lehet találni (elõbb-utóbb felrakják...). A szervezés jó volt, akárcsak az idõ (csak néhány esõcseppel találkoztunk egyszer, meg némi szembe széllel a Duna közelségében ...). Jó "buli" volt, kellemesen el is fárasztott ...

#223
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Már hatodik alkalommal rendezték meg, én meg - helybéli létermre - elõször teljesítettem. Bár tény, hogy bringások részére nem kezdettõl fogva hirdetik meg.

Jó az útvonal, és szorgalmasan szalagoztak is. Igaz, hogy alig látható lila szalaggal, de a gyalogosok azt is észreveszik, a bringások pedig megoldják, mint mindig. A 300 méteres szint nem tûnik soknak, csakhogy az három emelkedõbõl jön össze.

A szervezés egészen kiváló, a 800 forintos nevezési díjból költenek rendesen a szolgáltatásra: fényes papírra nyomott színes térkép, tea, csoki, pogácsa, gyümölcs, virsli cigánybandával (na, azokat nem enni, hanem hallgatni kellett a Kiskuti csárdában, de jó volt), a végén pedig pofás elismerõ oklevél és kitûzõ. A sör már nem ingyen volt, de a bringás - ugyebár - megoldja. A mennyiségére és hõmérsékletére most sem volt panasz.

Ahhoz képest, hogy 1700 megtekintést ért meg a honlap, méltatlanul kevesen, csak százhúszan jöttek el. Bringás pedig pláne alig volt.

Én legközelebb is eljövök, és azt hiszem, azok is, akik velem voltak. És gyertek ti is!
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#224
Darts

Darts

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Debrecen környékérõl erre a kerékpáros túrára jön valaki?:Egri B

#225
Dózer

Dózer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.361 hozzászólás
Tanúhegyek országúti:
Tanuhegyek ker

http://www.badacsony...hegyek_2010.pdf

#226
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Változott a képek linkje. Az új link itt.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#227
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
És még van a MTB Piknik is, ami egy verseny, teljesítménytúra keveréke. MTB Piknik 2010 | MTB piknik


A sebesség mindent megold.

 


#228
Tinca

Tinca

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás

Legfõbb ideje lenne, hogy valaki csak bringásoknak teljesítménytúrát szervezzen a Vértesben.

Vértesi kerekezés?
Én ugyan az aszfaltos verzión voltam (tavaly volt 110-es), de az rendeben volt, nem zavarta a gyalogos tt-t, csak a frissítés volt egy ponton.

#229
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Ideális bringás idõ volt, járható terep, barátságos rendezõk, hideg sör. Kényelmes 6 óra alatt megvolt. Az új vas is jól vizsgázott. Hja, és ilyen vonattal még nem utaztam, pontosabban: itthon még nem.
Néhány kép a túráról, de inkább az új vasról itt.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#230
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém
Igen erõs Kozma 60 fílingje volt, de az útvonal leírásából ezt elõre lehetett sejteni. Az ígért 30,9 kilométerbõl a végére 39 lett, de ez nem a rendezõ hibája. Szintemelkedés volt rendesen, mint mindig. Sokat kellett a gyalogosokat kerülgetni. Legfõbb ideje lenne, hogy valaki csak bringásoknak teljesítménytúrát szervezzen a Vértesben.
Ideális bringás idõ volt, a sör hõmérsékletére, a zsíros kenyérre és az úti társaságra nem lehet egy rossz szavam sem. Jó volt. Jövök máskor is.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#231
gazloman

gazloman

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
  • LocationVeszprém

Szombaton lessz Pakson egy tt,tavaly is voltunk szép dombos tájon megy ajánlom figyelmetekbe.
Demeter


Szép idõ volt, klassz társaság, hideg sör. Jó volt.
gazloman
www.gazlo.hu
"Ésszel bele, ész nélkül kifele..."

#232
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Szombaton lessz Pakson egy tt,tavaj is voltunk szép dombos tájon megy ajánlom figyelmetekbe.
Demeter

#233
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás
Ott voltunk, megraktuk! Reggel kissé hûvös -3C volt, de egész nap csodálatosan sütött a nap, úgyhogy délelõtt már a +2-3C-t súrolta. :) Nagyon frankó túra, fõleg ahhoz képest hogy csak második alkalommal rendezik! Ki volt szalagozva az útvonal, nem kellett minden keresztezõdésnél a térképet bambulni. Útközben volt tea, zsíroskenyér, alma, csoki, pogácsa. A célban gulyás, fánk lekvárral, kávé, forralt bor, pálinka!!! Nem is értem hogy hozták ezt ki 600Ft-os nevezési díjból! Ezúton is gratulálok a szervezõknek! :cool:

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#234
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Pedzettem már nekik,majd még újra feldobom.
Ketten megyünk Kerekrõl.Összehozhatjuk.

#235
_Alex_

_Alex_

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.086 hozzászólás

Hétvégén Mizse tt:http://www.jarofold.hu/


Ezt le kéne nyomni! Kecskeméti különítmény várható?

Balance a bike right, keep the pedals turning, forget about everything except right now...
Picasa _Alex_


#236
duzmath

duzmath

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 354 hozzászólás
Hétvégén Mizse tt:http://www.jarofold.hu/

#237
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Roger That!

#238
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás

Nem, biztos nem megyek a Fórum Talira, mivel akkor már nem leszek Mo.-on. A Barcika 65-öt is csak, mint példát írtam.


mindegy, hová mész, csak fotózz!

#239
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Kikérem magamnak én vállalom a nevem :). már csak egy kis alkoholt kéne magamba döntenem, de ahogy ismerem magam ezzel meg várom a fórum talit ott más úgy se lesz:D
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#240
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

MÁN megen sárga vok:)


A májad mi?:D
Próbáltad itt?