Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Please log in to reply
1257 replies to this topic

#1061
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
nekem már most nagyon mehetnékem van!
nem tudom meddig tart még ez a kietlen idõjárás... :'(

#1062
Ranger

Ranger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 748 posts
Egyetértek...
De jön a március, vele az elsõ túrák, tekerések, napsütés, madárcsicserfés, zamatos levegõ ;D
Hjajj! :D

#1063
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
én most v.hogy nem kívánkozom ki a szabadba. MERT nagyon szar idõ van... :'(

#1064
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Ez velem is így van. Múlt héten elmentem egy szokásos hatvanasra országúton az SS-sel (42/16-os áttétel), s ami eddig megvolt 2 és 1/2 óra alatt, az most eltartott 3 és 1/2 órát.
Nem hittem a szememnek és még így is k*b*aszottul elfáradtam. :P

#1065
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
ez egy jó ötlet mert most itt Sopronban olyan szar idõ van ,hogy nem igazán tudok kimenni egy kicsit bemelegedni ebbe akerékpáros dologba :)
szal ami tavaly simán ment az most még csak álom...

#1066
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 posts
Na, én is bejelentkezek elsõ TT-mre, persze a bringás szekcióban. Részemrõl okés a hazatekerünk formula, bár Kõbányáról nekem is ki fog jönni a 130 km, de hát edzõdnöm kell a marcikra. Azonban szerintem is majd Dömösön döntsünk. És az is jó, ha a szokásos bmft-s közös tempót nyomjuk. Ez tényleg nem verseny, és ha a leglassabbat is megvárjuk, akkor is simán idõn belül vagyunk.

#1067
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
viszont én ebben a hóban a radiátort választom... ;)

#1068
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
Jó hát persze, ha a téli sár és a nyári sár között kell választani, akkor egyértelmûen a nyári! Viszont ha a téli sár és a között kell, h. nem megyek tekerni, akkor torony magasan a téli!

#1069
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Ennek örülök. Akkor mint egy BMFT-s túra? 40 km egy nap alatt? (Ez csak vicc volt.)

Én a nyári sarat jobban szeretem, mint ilyenkor a hideg pocsolyákat. Brrr. Csak gubbasztok a lakásban ilyen idõben.

#1070
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
Én speciel szeretem a sarat is. Egészen másfajta tecnikát igényel, nagyon jól lehet havas-sáros lefeléken gyakorolni!
Ha együtt megyünk, akkor természetesen mindenkit bevárunk, és nem csak a célban. Szvsz egy TT még annyira sem versenyszerû mint egy maraton.

#1071
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Jó jó, csak amikor annyira mennék és nem tudok (mármint tudnék, csak nem szeretem a sarat) akkor mindig depresszióba esek.

Na nem, asztat hittem elõbb van.... mér hittem, hogy március eleje???
Hülye(már én)
Kössz a felvilágosítást, az utóbbi idõkben kicsit keveset aludtam, de nem magyarázkodom, tényleg elveszett az idõérzékem
:-[ :P

#1072
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Phil: A Téry-ig még van egy hónap. :D
Vagy most másik TT-rõl van szó ???

#1073
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,651 posts
  • LocationRákosmente
Nem tudom máshol mi van, de nálunk (Rákoskeresztúr) tegnap reggel óta esik az esõ (most épp zuhog). :'(
Ilyen idõben nem valószínû hogy bevállalom a TT-t.

#1074
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Én is amondó vagyok, hogy a célban, akiket tudtok várjatok be (ha lehet, engem is) és akkor megszavazzuk a hazajutás módját! A vacsi azért jó ötlet.

A tévedések elkerülésére szeretném megjegyezni azt, hogy én is lelkes túrázó vagyok! Akár gyalog is. És az, hogy az erdõben tekerek pedig mutatja, hogy imádom a természetet. És szerintem így van ezzel a többi CC-s is. A gyalogosok riogatása csak vicc volt a részemrõl. :-[

#1075
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
Igen most költöztem ide cirka 6 hónapja...


#1076
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
Szerintem ez úgyis majd ott fog kialakulni fixre! Kár is lenne elõre eldöntött merev tervekhez ragaszkodni!
Egyébként te soproni vagy?

#1077
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
hmmmm.
engem meggyõztél jó kajálós helyeket nem is merek arra, mert egyedül Esztergomban vagyok ismerõs arra felé, de az szvsz elég nagy kitérõ lenne...

#1078
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
Én is az 1.-t preferálom, de azér traktorgumin nem szívesen tekernék onnan hazáig! :)
A kajálást pedig szerintem opcionálisan akármelyik lehetõség mellé beiktathajuk!

#1079
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,555 posts
az elsõ tünik nekem a legjobbnak fõleg a kajálás dolog fog jól esni egy ilyen kis túrha után.
persze ha gond lesz az erõnléttel mindenképpen számításba kell venni a 2.3. lehetõséget.

Thx


#1080
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 posts
Erre több variáció is van.
1. Ha jó az idõ, és nem halt ki a banda, akkor visszatekerünk. Light-os, majdnem sík (enyhe lejtõ) tekergetés, esetleg össznépi kajálással egybekötve.

2. Komppal átkelni a pesti oldalra és onnan vonattal, ami megálll Újpesten.

3. Letekerni Szentendréig és onnan hévvel Aquincumig, majd át Újpestre.