Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Please log in to reply
1257 replies to this topic

#961
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
áhh...

...elvette a kedvem az, hogy senki sem akart eljönni velem.... meg pénteken csak késõn tudtam volna indulni...

szóval nem mentem :-\ ::)

majd télen!
- ha úgy alakul... ::)

#962
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
Na?szederturmix??
tourtúra??

Masszív volt??
Vasnap egerben lógtam, ott meg zuhogott, na mondom qrva nagy mákja volt tegnap-szo.-n a tourtúrásoknak- ehhheehee
Voltak bicósok is??

#963
Irvine

Irvine

    újonc

  • fórumtag
  • 7 posts
Üdv Mindenkinek!

Mountain bike túrák Ausztria különbözõ régióiban. Egy kis iroda csinálja, két haverom már volt és azt mondták király helyekre vitték el õket.

Akit érdekel info itt: 70/385 9238, bike@vodafone.hu

Üdv:

Irvine

#964
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
ja-ja, a két tábor nem szereti egymást, ezt én is hallottam, meg vmi olyan vita is volt (van?) hogy most akkor kié is a tortúra joga meg ki találta ki stb...

..de ez mind mind1, mert a lényeg anniy,h ogy jövõ szombaton lesz, még mindig 65 km, és idén már 2500 szinttel! (148 mtsz pont asszem)

..így, hogy 1 tábor csinálja remélem még korrektebb lesz, és hát annyi az egész, hogy végig kell menni!


sajnálom, hogy nem jösz sav.gabi :'(

ne mondjátok már, hogy egyedül kell mennem!!


...jó utat gabi, aztán az asszonnyal jó ..... ö.. csavarásokat;)

#965
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
Ahoj!
Ugy néz ki, nem tudok menni sajna a torturára- árbájt van nappalosba'- :-[
Én ugy hallottam, hogy most csak Eger-eger kör lesz, nem toom mé' eddig is olvastam rála egy-két cikket a neten, hogy a két klub nem igazán szivleli egymást, de nem akarok fogadatlan prókátorkodni.
Viszont, ami senkit sem érdekel, viszont nekem tuuti jó hír: jul 2-3-4 CSAVAROK ASSZONNYAL A MAGAS TÁTRÁBA!! JUHHÉÉÉ ;D ;D

#966
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
sgabi: akkor jössz a tortúra-körre??

vagy vki más?

(gyalogos - nekem)

#967
Scele

Scele

    vendég

  • fórumtag
  • 28 posts
Sziasztok!


Jön valaki a holnapi Tési-Fennsík 50-re???

Scele

#968
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
épp tegnap néztem, hogy idén változott a menet, de úgy gondlom, hogy mindenképp megyek :P azaz nem mindenképp, de most úgy gondolom, hogy megyek, mert nemtom miért, de most úgy gondlom, hogy megyek... igazából télleg nemtom miért.... mondjuk azért a végén jól esik leülni... igen, talán ezért :-)) vagy nem is tudom miért, de most úgy gondlom, hogy megyek... és talán azért megyek, amit itt fentebb említettem. vagy nem is tudom miért, de úgy gondolom, hogy megyek.
asszem.
:-)

nem jövöl?

#969
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,707 posts
brúsz,adod be idén a -nyári-tortúrát? úgy olvastam, körtúra lesz eger-eger start/ziel-lel..

#970
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,653 posts
  • LocationCsömör
Na de én nem a pontokért csináltam ... :P :P

#971
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
ezért volt könnyû a 90es ano:

MTSZ 89 pont

150 alá nem szabad adni!!

(ez komoly)

#972
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,653 posts
  • LocationCsömör
EZT a TT-t senkinek nem szabad kihagynia, aki már tekert párszáz kilcsit idén!

Mi tavaly voltunk és a 90-es távon mentünk ... igaz kissé elfáradtunk, de beérve a célba azon tûnõdtünk, hogy miért is nem a 130-on indultunk ... annyival nem lett volna nehezebb! Kb 9 tájékán indultunk és 3-4 körül már be is értünk ... pedig nagyon lazán adtuk elõ!

Idén mindenképp megyek megint ... természetesen a hosszú távon ;)

#973
Greg

Greg

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Van egy kis infóm.

A tavalyi gyõztes nem indul (úgy néz ki, hogy pontõr lesz), úgyhogy én fogom megnyerni vagy valaki más...

#974
Greg

Greg

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
Mi végigdagonyáztuk múlt héten a Zemplén 50-et. Nem zavart a sár, a tolás, finom volt a zsíros-mustáros-erõspistás kenyér, sütött végig a nap, de célban az öreg kiakasztott.

Ugye egy TT-én vannak pontok amiket érinteni kell. Mi a dágvány ellenére kétszer is feltoltuk a Sátor-hegyre, minden pontot igazoltunk. Igy szintidõn kivûl 20 percet csúsztunk. Nem tudom, de lehet, hogy csak mi voltunk ilyenek, mert sokakkal találkoztunk akik mûúton körbe mentek (õk nem érintették az utolsó két pontot).

Örült a májunk, hogy mi végigcsináltuk. Aztán meglepetés, a célban, nem kapunk kitûzõt, mert szintidõn kívül értünk be. De nem is ez fájt, hanem az, hogy szinte semmibe vették az erõlködésünket és az öreg (valami Nyíregyházi) majdnem lekezelõen viselkedett, hogy késõbb értünk be.

Én úgy gondolom egy TT a teljesítményrõl szól (az idõ csak másodlagos), aki végigcsinálja megérdemel egy pár dícsérõ szót. És kellemes szájízzel távozik.

És akkor egy ellenpélda. Bükk 75. Nagyon szuper volt! Ha megérem a Bükk 100-ra is megyek (amikor 100 éves lesz a diósgyõri természetjárás).



#975
tocsa

tocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 206 posts
Kössz.
Hétvégén gyõrben kajak marathon OB, úgyhogy nem érek rá.

De rákövetkezõ héten máj.22. lesz viszont Budapesti kerékpár 5próba, Zöldgömb szervezésben, HHH környékén. 40 km a nagypróba (80 és 100 al ellentétben), úgyhogy szerintem lesz benne jó sok mászás. :D :D


#976
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,247 posts
Hát bizony ez jó idõ, hát még ha mondjuk olyan idõfutam bringán mehettél volna mint nem egyen nyomták! Síkon az oúti verhetetlen. Külön is lehetne értékelni az MTB-seket, mint ahogy szokták. Mostani hétvégén lehet próbálkoznod a Békás TT megrajzolni az oútisokat a Pilisben, a Két-bükkfáig (persze csak a gyengébbeket)! :D De lesz elõtte való nap hegyi idõfutam is Kiskovácsitól Dobogókõig (állítólag).

#977
tocsa

tocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 206 posts
Sebaj. Vegul Bekas II-re mentem. MTB-vel (26" x1.75"-es kerek, full SKS sarvedo, kosaras klipsz) es 46/11 attetellel sikerult mennem egy 32:05-os idot.

#978
tocsa

tocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 206 posts

Most vasárnap Zemplén 50! Ki jön?


Emberek! Aki esetleg megy Budapestrõl kocsival a vasárnapi Balassagyarmati 5próba kerékpárra, és van egy szabad helye, és hajlandó bevállalni még egy (vagy kettõ) embert, az léci kontaktoljon velem levélben, priviben vagy telón.

Mert nem megy mégse az, akivel kocsival mentünk volna le :( és nincs kedvem reggel 6:45 környékén a Keletiben lennem, majd több mint 2 órát és 100-nál több km-t utazni a Bp-tõl 50 km-re lévõ Balassagyarmatra.


#979
M.a.s.H.

M.a.s.H.

    újonc

  • fórumtag
  • 4 posts
M.a.s.H. megy a zemplén 50-re és visz magával egy embert mert "sokan vagyunk de nem elegen.." ;D

#980
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 posts
Most vasárnap Zemplén 50! Ki jön?