Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj

Teljesítménytúrák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1257 hozzászólás a témában

#641
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Nyugi, Egert nem hagyjuk ki! Szóval ha OK, akkor reggel legkésõbb 7-kor "gazadságos" bevásárlóközpontnál talizunk.
Szóval kimarad a bemelegítés?! :D

#642
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
Nem hangzik rosszul!
Honnan jöttök? Mert ha a hegyek között mentek át, királyság. /lillafüred felé/
teszkónál be tudnék gangolni.Bár, most látom, Bp-rõl jöttök, így gondolom pályán nyomjátok le.
Mindegy, azért:
savanyugabi@freemail.hu

70/2871658

#643
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Savanyugabi! Ha jössz, felvegyünk a fedélzetre reggel Egerben? Akkor nem kell áttekerned! Bár bemelegítésnek kiváló!:D

#644
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Köszi! Az országútinál maradok, ha törik ha szakad végigmegyek vele. Majd vastagítok a gumin!

#645
tbo

tbo

    újonc

  • fórumtag
  • 2 hozzászólás
Hali, A Bükki utak szerintem elég jól, Igaz van olyan amin nem árt kicsit vigyázni. Ha a 80 v, 110 est választod akkor lesz olyan rész amit nem fogsz túlságosan élvezni orszáágútival. De nem vészes. A legrosszab talán az Olaszkapu elõtt lévõ 2 km.

#646
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Na jó, de a lep nem mûkszik!

#647
toxictom

toxictom

    vendég

  • fórumtag
  • 41 hozzászólás
sziasztok

szeretném veletek is megosztani az ídei évi túráinkat.
A Komáromi kerákpáros túraszakosztály avagy a tekerõ Tsi@ák egyik elnöke vagyunk.
A célunk, hogy a fiatalokat kirángassunk nem csak ahétköznapokból, ha nem a számítógép elõl és megísmertessük velük Magyarország szépségeit építészetét, jelentõsebb látni valóját.
Így junisba az útunk Kõszegre vezetett és környékére, bele értve Lochkenhause és környékét..fantaszti8kus volt e túra, majd agusztusba a Balatont néztük meg és végúl , mosz szeptemberne Komáromból letekerve felmásztunk az ország tetejére, Kékesre.Ez is sikerûlt.
Számos cikk jelent meg rólunk és egyre többen látják értelmét, szülõk is, hogy a srác sokkal jobban becsüli így a nyaralást, hogy saját erejébõl éri el annak célját..Remélem lesz még több ilyen szépnapunk az ídén, hogy csak ugy bicózunk és vissza emlékezünk az ídei év nyarára...kívánok nektek is hasonló jóket..Toxictom

#648
Nagy Tibor

Nagy Tibor

    vendég

  • fórumtag
  • 38 hozzászólás
Sziasztok!


Szombaton lesz a Tolna 50 gyalogos és MTB KERÉKPÁROS telj. túra. A táv 50 km 1000 m körüli szinttel, mindez a Szekszári dombságban, egy Bonyhád-Bonyhád kör, kellemes dimbi-dombis terepen. Részletesebben a www.ttt.tr.hu weboldalon.

#649
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
80% megyek.
Bár, nekem kicsit korábban kezdõdik, át kell gurulnom Egerbõl a rajthoz, ha megyek.

#650
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Jómagam+egy haver. Én országútival nyomom - lesz ami lesz - haver monti+véknya gumi. "Eshet esõ, fúhat szél, bringás ember sosem fél!"

#651
apx

apx

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Hétvégén nekem a Bükk lesz végül a program, 2 ismerõsöm országútival jön...õk reménykednek a jó utakban :)
Végül ki jön innen?

#652
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Akkor a montira ugrik a slick gumi. Bár sokat árok a Bükkbe, de nem biztos hogy az országúti tekergõmmel mennék neki a távnak. Ismerve egy-két út minõségét. Vagy vannak olyan bátrak akik azzal nyomják?

#653
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
http://www.kerekparostura.fw.hu/
inkább ezt ...
Ralph kollega linkelte fentebb...
A 110km-es tetszeni fog, két combisabb mászókát vélek benne felfedezni, /jávorra fel, ill, olaszkapu szilvás felõl/ de azok se teljesíthetetlenek.végig aszfalt, ha jól látom. Slickkel is nyugodtan küldhetõ, egy-két szakasz igen csak gyors.

#654
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Amennyiben ez kerékpáros teljesítménytúra :D akkor megyek! Minden ami tekerhetõ érdekel. Sár ide vagy oda.

#655
Nitr-O

Nitr-O

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.122 hozzászólás
Szeptember 30-án páran mennénk a Bükk 50 teljesítménytúrára. Esetleg vaalki csatlakozna?

"De én most megiszom a sörömet és vidám leszek!!"
/Fabian Cancellara/


#656
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

hát, igen a túra hosszán minden évben vita van..nemtom mennyi pontosan..a 72 a kiírás. Tavaly gyalog nyomtuk ugyanezt a távot..és igen, az esõt mi is megkaptuk...finom volt! :D
Majd kereslek, my number 30/2879026



Gratula a gyaloglásért.
Sajjna, Én nem vagyok egy nagy gyalogos. :/

Recumbent trike forever!!

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#657
apx

apx

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
hát, igen a túra hosszán minden évben vita van..nemtom mennyi pontosan..a 72 a kiírás. Tavaly gyalog nyomtuk ugyanezt a távot..és igen, az esõt mi is megkaptuk...finom volt! :D
Majd kereslek, my number 30/2879026

#658
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás

Szeptember 16-án éjszaka lesz az Emer a gáton címû túra...jön rá valaki rajtam kívül? Indulás: Csongrád, Érkezés: Szeged..72 km



Kösssz a témát!
Azért ugrottam fel, hogy írjak ajánlót, ahogy tavaly tettem! Asszem, 62-63 Km körüli a táv!

Úgy néz ki, hogy a Zasszonnyal és pár kamperral, Csubee, Gyóni Gabi, PéKu, indulunk és kicsit késõbben mint az átlag, hogy jó setét -vagy sötét?- legyen. Ha van kedve valakinek hozzá, Huj-huj Fafalva!!

Kicsit megáztunk Algyõ körül a tavalyin, de még az is jól"esett" ;) az idén, talán jó lesz az idõ, ha nem, SERÁFÜTT!

Jó hangulatú, tutti buli lesz!!

Léccci keress, ha jönnél: Vass Laci +3630/9439-398

Üdv.: tyito a nem hegylakó! Peace ;)


#659
apx

apx

    vendég

  • fórumtag
  • 15 hozzászólás
Szeptember 16-án éjszaka lesz az Emer a gáton címû túra...jön rá valaki rajtam kívül? Indulás: Csongrád, Érkezés: Szeged..72 km

#660
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Legjobb, jó hangulat, egész szép útvonal, jó kaja ( :P) jó társaság.....ott a heje minden Miskolc-környékinek.....