Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

DH/4X/DS versenyek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
11827 hozzászólás a témában

#11801
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ha jól emlékszem akkor Mariborban voltak ilyesmi versenyek (nemzetközi, sok magyarral). Murauban is volt már a snowboard OB-val egyidõben ami annyival durvább, hogy a BX pályán van, tele ugratókkal (Nyugati téri kivetítõ).

#11802
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
thommey tlta a linkel-õ-ben és eszembe jutott eszembe ilyen mér nincs nálunk... :-[Tök jó lenne!!! :)

http://www.upsolut-e...ts/snowking.wmv

#11803
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Hogy mindíg elbotolsz mindent aztán nem marad semmi... :-\

#11804
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ja, egy talicska... de azzal nem megyek sokra ;D ;D ;D

#11805
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Ott a váz és ado a talót!!! ;) Tavaszra már csak lesz valamid ami gurul!!!

#11806
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Na, nekem meg ilyenkor nincs bringam.... :'(

#11807
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
freeride verseny? uhh..elobb meg versenyhiany volt most meg freeride..lassabban gyerekek tulfejlodunk magunkon ;D ;D

#11808
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
Én megyek mindehova ;D

#11809
Mester14

Mester14

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.353 hozzászólás
Lesz Kazincbarcikán is csak még az idõpont nem biztos!
ÉRDEMES ELLÁTOGATNI A HTTP://BARCIKADH.UW.HU HONLAPRA MERT OTT LESZ LÁTHATO LEGHAMARABB.
EZamugy DH/freeride verseny lesz.
Ha lesz bármi más is akkor közzé teszem.

#11810
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Király!!! Már nagoyn várom!!! ;)

#11811
bob29

bob29

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás
Egy kicsit átszablyuk a pályát! 2002 õszi elit fele fog menni! nem tul lankás! :o

#11812
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Kánc nélküli? ? ? :D KIRÁLY!!! ;D

Bár a gödör átugrás kcisit bajos lesz úgy, de majd megoldjuk valahogy!!! ;)

#11813
bob29

bob29

    vendég

  • fórumtag
  • 116 hozzászólás
Sziszstok! Az idei dh.versenyek közt lessz 2 Tokodi dh. is! A tavaszi az lánc nélküli,az õszi pedig hagyományos! Azért nem hagyuk ezt a sportágat elveszni! ;D Remélem sikerûl! Ja ha tudtok sponzorokat szoljatok! Üdv Tokod team!

#11814
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Fontos, hogy minden versenyrõl írjanak a szervezõk egy levelet a mmtbsz-nek mert akkor berakják a naptárba rögtön és gy talán kissebb az eséje, hogy üsse egymást 2 verseny!!!

#11815
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Sala: ha megnézed a tavalyi mátrai, tokodi, bp-i DH-t, akkor láthatod, hogy nem az volt rájuk a jellemzõ, hogy kevés lett volna az induló... Sõt, a Mátrában már lassan kezdett sötédeni, és még mindig mentek a versenyzõk az idõmérõn (jó, volt egy kis idõmérés-kollapszus is), a BpDH-n szintén azért kellett menetközben kvalifikálni a döntõben indulókat, mert túl sokan voltak, illetve Tokodon is 100 fölött volt az indulók száma. Tehát nem versenyzõ van kevés, hanem verseny.

Bigcsocso: az MMTBSZSZ hivatalos versenynaptára: http://www.hunbike.h....php?szakag=MTB <- itt olvasható. Hogy ez mennyire fix, és részletes, azt nem tudom, de hivatalosnak mindenképpen az. Hajrááá a szervezõknek, toljátok az infót, és megyünk bringákkal, versenyszellemmel, és persze fotómasinákkal és diktafonokkal, hogy az újságban is nyoma legyen az ilyen fasza kezdeményezéseknek. ;)

#11816
Bigcsocso

Bigcsocso

    törzsvendég

  • felfüggesztett
  • 467 hozzászólás
Hi Mindenkinek!!!!!!!

Ha versenyeket akartok akkor kaptok!!!!!!!

Mi itt Komlón a DÖKE egyesület az alábbi versenyeket rendezzük 2004-ben:

I. Forduló: Dual/DH Áprilisban, Komló mellett Magyarszéken vadonatúj pályán.

II.Forduló, júliusban, mely valószínûleg Magyar Kupafutam vagy OB ha megkapjuk, meg ha van elég szponzor, de a verseny az tuti: 4X/DH, A DH csak házi verseny

III.Forduló: szeptemberben 4X/DH

A pontos idõpontokat mihamarabb közzé tesszük, csak várjuk az idei naptárat, hogy ne ütközzön ezzel azzal, de sajnos sehol nem találkozunk rendesen kiírt naptárral. EZ SZOMORÚ, PEDIG NEM TARTANA SOKÁIG ÖSSZEHOZNI!!!!!!!!!!!!!!
üdv Mindenkinek

#11817
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
Én is rábeszéltem magam, hogy indulok minden versenyen ,igaz a társaság miatt (Krikk tím rulez) gurultak még kategóriában.
Akkor ebbõl semmi nem lesz?Amúgy osztom Jorus fater észjárását a dh társadalom népességnövekedésével kapcsolatban.Ez a sok ember nem lehet vitrinbicajos? ???Akkor meg miért vannak kevesen a versenyen?Biztos jobb a hangulat nézõi szemszögbõl mint egy xc vagy maraton versenyen.Remélem ez csak egy kis év eleji álmos hozzáállás.......

#11818
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Pl Bükkben miért nincs az utóbbi idõben verseny? Ugye, ott volt a szilvásváradi pálya...
Pécsen meg lehetne olyan versenyt rendezni, hogy a pálya vége "épített környezetben" legyen. Persze én nagyon messze vagyok Pécstõl és talán rosszúl tudom, és nem is lehetne ilyet csinálni ott sem, csak elgondolkodtam...

#11819
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Érdekes tendencia, hogy egyre többen vesznek DH vázat, DH telót, építkeznek, költenek, és bizony mennek is vele, ahogy a fogasokat elnézem néha felfelé. Tehát igény lenne versenyekre, mégsincsenek. Jó, nincs a DH-nak olyan tömegbázisa, mint egy maratonnak, ahol a terhes nõtõl a matuzsálem faterokig mindenki elindul, mert jó (és tényleg az), de valahogy nem értem a dolgot. Pedig ezt még nézni is lehet... Értekezni HP-ékkel, hogy tkp mi az ami kellene a versenyekhez, és mi az, ami ezek közül nincs meg. (Pénz, engedélyek, emberek, akik szerveznek, nemtom.)

Ezek szerint nem is lesz idén hivatalos idény? Mert gondolom azért lesz Tokod, Szexárd, Sauh. Ugye...?

#11820
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Ezeken az itthoni versenyeken majd jól elindulunk, aztán megyünk külföldre:

http://www.uci.ch/en..._2004/index.htm