
CSá Qmbulumbu riderek, ismét a hálon rémkedek. MÁRIO: mocskosul nem érdekelt, hogy a filmvetitésen csak a fejedet láttuk, mert nem azzal voltam elfoglalva. Különben is a 4 sokkal jobb volt, semmi ujjat nem mutattak,- a csaj aki mellett ültem AZ gen!!! ;D

. Jakesz: nem volt nálam kamera, de igérem legközelebb viszek magammal, így majd te is látsz végre nõi testet(vicc!

).De az nem, hogy jó nõ az már bisztos!

Rocsi: mi van rég írtál valami szépet. Elfelejtettél magyarul, vagy annyira elhíztál a JENKIkoszt-tól, hogy nem tudsz felkelni. De el tudom azt is képzelni, hogy összetörted mag a nagy tekerésben.

;D >

Sonka_Zsuzsi: zavarba hozol,hogy zavarba vagy, legközeleb megpróbálok csukotszemmel 8) zuhanyozni. Az a baj, hogy akkor kihagyom a szép látványt, amit TE nyújtottál. Mindenkinek: ha lessz gépem én is ott leszek Tatabányán!

:'( .Remélem esni fog, ha nem majd fog! 'Hozzuk a halottakat, visszük a hullákat' Csá QKY voltam ;D