Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Bûnbarlang-áthelyezés

- - - - -

  • Please log in to reply
282 replies to this topic

#121
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

HANGEMBER:) Mé nem gyüttél a tlehódra?

Hehe, nem is tudtam, hogy lesz :P Me' nem szo'ta'? :D Majd vmikor egyszer benezek, de majdnem ke't hete jol elestem, s azota nem tudtam tekereszni o.o

Ja, s me'g Buvar log nekem ke't kement ezressel, remelem, hogy nem felejtette el ;) :P

#122
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 posts
HANGEMBER:) Mé nem gyüttél a tlehódra?
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#123
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts
Reszkessetek Posted Image vmelyik nap erot veszek magamon, s beugrom Posted Image

#124
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Jujjdeszupiii :bananadan Nemtom, h holnap be tok-e ugrani. De vmiko csak elmaszok erte. Ja, hetvegen allitolag kiralysagos ido lesz, ugyhogy mennyunk tekerni! Mer eltunyhulok itt esazbizonynemjo! :no:

Mosolyogj a vilagra es a vilag visszamosolyog rad :w_morde:


#125
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 posts
Holnap itt lesz:)
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#126
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Gagyi bacsi, erkezett mar 30.4-es nyeregcsovecske? =) Vmikor beugrok mostma, csak ez a het eleg kaosz... tulora suxx!

Mosolyogj a vilagra es a vilag visszamosolyog rad :w_morde:


#127
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Ja, engem asszem senki nem tudott telibe lekapni. hihi. Nem is baj, ugyis olyan rusnya vagyok. ;) :D

Vannak meg valahol kepek? Kerek meeeg!

Mosolyogj a vilagra es a vilag visszamosolyog rad :w_morde:


#128
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts
hehe, babik lada plusz egy fe'l rotten:

Posted Image


tobbi kep: foto.granc.hu/kerekpar

#129
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts
A monociklin ugyan ki a poccs lehet :hahaha:


Posted Image

#130
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

Ma itt vannak a kónuszaid! Tegnap a Mikusszal Írtunk egy párat:)

Megjottek mar, vagy hijjjalak fel ujra? o__O :D

#131
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Blash: Szerintem akkor ott vmi kontakt hiba lehet. Mind1, ha megint elsz*rodik, akkor dobd ide, oszt lecsekkolom... Egyenlore meg mindig a BETA verzio van a lampicsekbol, majd Ze bacsi mar neki vmi lampatestet eccer. (remelem) Kisebbet nem lehet beszerezni ilyen izzobol (min. 20Watt), ahhoz meg sajna kell az ekkora Zakksi, kulonben csak 1 maxi 2 orat fog vilagitani, az meg edes keveske. De egyeb felet epithetek neked, mondjuk 6V rendszerut (6-8Watt korulit) ,ahhoz akkor kisebb akksi kell, de a fenye is joval kisebb lesz. Szal nemtom, majd megduma, ja meg TÕTÕ is kell hozza. Azt en meg szinten epitettem magamnak. :P

Ize, lesz ma a massza utan iccakai tekergeles? Mer itten cipelem a Zakksit meg reflektort, hogy ne kelljen hazamasznom. :D

Mosolyogj a vilagra es a vilag visszamosolyog rad :w_morde:


#132
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

Ma itt vannak a kónuszaid! Tegnap a Mikusszal Írtunk egy párat:)

Ezt penteken jooool leelllenorzom :D Csak tudnam, hogy melyik bicajjal menjek: a konuszossal vagy a torott vazuval Posted Image Posted Image

#133
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

Hozd le luongoba, majd meglesem =) Vagy, ha oda tod adni, akkor beviszem melohelyre, ott azert jobban at tom vizslatni. Biztos vagyok benne, h meg lehet csinalni....

Ma delutan, kezratetel segedelmevel meggyogyult o__O Fura. Ket napot nem piszkaltam, me'g az elemeket is kivettem, s megjavult :D Aze' koszonom az ajanlkozast, :chin: csinajjj nekem is olyan brutal fenyu lampiont, mint amivel multhet penteken Janoshaztunk :D Csak kisebb, konnyebb zaksikkal ;)

#134
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
gagyenkov!

asszem jó lett a kupak...legalábis be tudtam tekerni..:)

köszi
Van állásom...:bananadan

#135
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 posts

:koniobijc Yoshizo Shimano bekaphassa a konuszait, mert atneztem tobb nagy sihano bibliat (2000, 2002, 2003; regebbi nincs, ujabbat meg minek), de sehol sem talaltam konuszt :hahaha:

Aze' se fogom kidobni a '95-os RC es LX elsoagyaim, aze' me momentan nincs hozza konusz :nonono:


Ma itt vannak a kónuszaid! Tegnap a Mikusszal Írtunk egy párat:)
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#136
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Hozd le luongoba, majd meglesem =) Vagy, ha oda tod adni, akkor beviszem melohelyre, ott azert jobban at tom vizslatni. Biztos vagyok benne, h meg lehet csinalni....

Mosolyogj a vilagra es a vilag visszamosolyog rad :w_morde:


#137
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

En meg tulorazok, meg tulorazok.... argh. Na mind1, holnap asszem lemaszok enis 1-2 cuccert haver bringajahoz, meg zevel is kene beszelni, meg mittomen. =)

Penteken Critical mass utan lesz iccakai tekeres? Vagy ido fugvenyeben?

Nekem tegnap este beszar a HL-EL200-as lampam :\ Csereltem elemet is benne, birizgaltam az elem erintkezoit is, de az sem segitett :faxom:

#138
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
En meg tulorazok, meg tulorazok.... argh. Na mind1, holnap asszem lemaszok enis 1-2 cuccert haver bringajahoz, meg zevel is kene beszelni, meg mittomen. =)

Penteken Critical mass utan lesz iccakai tekeres? Vagy ido fugvenyeben?

Mosolyogj a vilagra es a vilag visszamosolyog rad :w_morde:


#139
blash

blash

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 875 posts

Igen, azt latom, hogy az agymutet nem sikerult. :chin: ;) De orulok, hogy a feket sikerult beloni... =)

A feket me'g lusta voltam kiprobalni... Es le is kene mar takaritani, csakhogy Babik is oruljon :hahaha:

#140
rott3n

rott3n

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Igen, azt latom, hogy az agymutet nem sikerult. :chin: ;) De orulok, hogy a feket sikerult beloni... =)

Mosolyogj a vilagra es a vilag visszamosolyog rad :w_morde: