Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bûnbarlang-áthelyezés

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
282 hozzászólás a témában

#81
Dig

Dig

    maximus

  • fórumtag
  • 10.884 hozzászólás
Remek lett minden, viszont a következõ alkalommal viszem az egészségpénztár kártyát:bananadan
Vedd be a piros kapszulát, és kitágul az univerzum.

#82
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Na ma végre nyertem a rikiki-ben:) És készûl végre a honlapunk:bananadan
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#83
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás

A varionak lesz de neked NEM:bananadan

azért erre ne fogadjunk, de amit meséltél az alapján elég drága a vario, maradok a wheelernél vagy a reign2-nél. (giant gy.k.)
a héten lehet még bemászok, fõleg hogy kellene nekem valami félelmetesen jó ár egy selle italia slk/slr-re vagy egy selle sanmarco aspide titaniumra.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#84
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
A varionak lesz de neked NEM:bananadan
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#85
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
és a nap híre/történése az, hogy bennt jártam. :D mert amugy ahogy elnéztem, a kutya nem megy arra :D
cserébe már nem csak a harckocsizás megy hanem a kártya is! bûnbarlang tényleg :)
2006-ra meg lesz 130-at mozgó vario cc váz is, fenn van a honalpon: www.vario-bikes.com

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#86
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Na ma bent járt Rob bátyó:) Nézett, méricskélt,dumált és gondolkodott:bananadan
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#87
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Emberek! Nagyon TÉL van!! És ezt úúútálom:mad:
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#88
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
repjegy oda-vissza 25k de csak oda megúszható egy tizesbõl ha gyors vagy és 3-4-5 hónapra elõre foglalsz. (illetékkel)
lakás: igyekezz haverokat találni kinn, egymagad nem kapsz albérletet fõleg ugy hogy munkád sincs.
papirok: már itthon neki kell állni, nem tudom pontosan mi mindent töltöttek ki és irtak alá, de hivatalosan vannak kint. ott is bementek valahová, regisztráltak, stbstb.
100k min. kell, ha van hova menni (lakás) ha nincs akkor én ki se mennék, vagy csak sok pénzzel, mert ha elkérnek 2 hónap foglalót, akkor az egy ótvar lakásban is 4-500 font.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#89
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
Mennyi dellával érdemes nekivágni? Gyüjtsek fél millát, vagy elég 2 kiló is?
Simán beengednek dolgozni? Parpirok? Munkavállalási? ilyesmi?

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#90
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
öcsém véleménye az, hogy ha nem beszélsz JÓL angolul anglia teljesen felejtõs. mondanak valamit (természetesen nem az irodalmi angol nyelven) nem érted, szia.
õ bement egy boltba pénteken, hétfõn már kezdett. azóta is egyre jobban alakul neki kinn. nem volt egy nagy szerelõ, de felsõfokúja volt angolból, ez sokkal többet nyom a latban néhol...
a lakás drága, a kaja árban mint itthon, tömegközlekedés mint pesten csak ott zónákra van osztva és ha csak 1-2 zónára veszel bérletet ugy tûrhetõ. ellenben gyorsabb, tisztább és sûrûbb.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#91
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás
De most komolyan mennyire könnyû/nehéz odakint boldogulni? Mondjon már valaki valamit. Mennyi esélyem lenne jó-közepes angoltudással, és fogjuk rá értek a bringaszereléstõl kezdve a kenyérsütésen át gyártosorikarbantartáson keresztül a számítógépig mindenhez?

Valaki irjon má akinek van ilyen tapasztalata, vagy linkeljetek nekem iilyen forumot.
Meg valaki hozzon egy kávét!

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#92
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Na persze az hogy nem tudnak kereket épiteni túlzás:no: Csak inkább fûzött kerekekkel dolgoznak:)
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#93
Spalya

Spalya

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 301 hozzászólás

...és képzeljétek, Õ a király szerelésben(pedig nem egy profi szerelõ:D ) odakint mert még kereket sem tudnak füzni


Hol is van ez a sziget, izé hogy is hiják? Anglia?
Nem mintha tudnék kereket fûzni.... :P

"A patentzár nem 1 erõviselõ szempont" Semetei Rándor


#94
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nem ugy jött össze :D de ettõl függetlenül besasolok még januárban, lehet rajtam röhögni megint (lesz rá indok, higgyétek el ;)) én meg legalább átvizslatom a vario bicikliket.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#95
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Persze rob bátyó nem járt erre felé! De sala emlitett valami balesetet szilveszterkór:) Búvár viszont hazajött angliából karácsonyra és képzeljétek, Õ a király szerelésben(pedig nem egy profi szerelõ:D ) odakint mert még kereket sem tudnak füzni:bananadan
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#96
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
nagyon szivesen tenném, de nem vagyok pesten....
azért karácsony elõtt lehet benézek, lesz kis dolgom arrafelé (is)

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#97
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Ugorj be ha a bolt felé jársz most sajna úgysincs sok munkánk:scared:
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#98
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
alig, de igen.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#99
gagyenkov

gagyenkov

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 502 hozzászólás
Hát te még élsz:)
Gondod van a bringáddal? Dobd be a DUNÁBA! DUNA kerékpárbolt

#100
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
öcsém is dec. 23-án jön haza :D

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.