Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

viharsarki rájderek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
627 hozzászólás a témában

#601
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hmmm... az nem rossz... Tõlem lehet hideg, csak ne essen!

amúgy fotókat nem készítettetek még a siratónál?

péef

#602
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Hideg és száraz :-)
Tegnapit tudom mondani: rövidujjúban kellett tekerni, és nem fáztam meg! :) :)

#603
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
;D ;D ;D

már nagyon mennék... csak az idõ is kegyes legyen hozzánk... amúgy odahaza milyen az idõ perpil?

::Péef::

#604
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Áááá, én teljes elfogult vagyok a témában! :-))) Tegnap sem sikerült elesnem...

;-)

#605
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
kémünket hallhatták... ::) ;D

#606
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Era&Péef: tegnap voltunk kint tegnap a siratódombnál, vannak nagyon királyos helyek. Amire lehet számítani:

- bombatölcsérekbõl kialakított árkok, gödrök
- meredek dombok, amik felfele 2 méteresek, majd ahogy felérsz, lefelé gurulhatsz is kb. 10 métert, szintén merdeken persze, ami ráadásul laza talajon mókás is tud lenni :-)) Fék nélkül jóóóóóó! ;-)
- tüslás gaz mindenfelé van, tehát foltkészlet és pumpa nem árt (legalább 1 :) )
- a motocrossosok szoktak itt örjöngeni fõleg, emiatt néhol szét van küldve a pálya.... azért lapátot nem kell hozni! :-)

Üdv: Pigi

#607
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás

Már csak azért is, mert egy garnitúra cucc lesz Nálam hétvégére tekerésre, és ha elázok pénteken benne, szombaton már nem biztos hogy lesz kedvem benne tekerni... :(

Na nekem is ez a gondom... De én sztem elindulok a Boszin, mégha dagonya lesz is... ::)

Alföld, síkság... Arra olyan is van? ::) ;D

#608
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Era: isten igazából a lehetõ legsíkabb területre fogsz jönni, ha jössz ::)

van két terület(volt katonai gyakorló, és a volt cécé verseny pálya) ami igazán terep...

általában katlan-tekerés, technikai fejlesztõket tudsz tekerni...

Megmutatjuk Neked a Gyopáros-tavat, meg a várost, és be melegedsz a másnapira ;)

péef::

#609
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Ha esik, akkor szvsz sztornó a tali... :(
Már csak azért is, mert egy garnitúra cucc lesz Nálam hétvégére tekerésre, és ha elázok pénteken benne, szombaton már nem biztos hogy lesz kedvem benne tekerni... :( amúgy ha cahar idõ lesz szombaton, még a BosziKupás részvételem is meggondolás tárgyát képezi :(

Ahogy az elõre jelzéseket figyelem, elég nagy esély van rá, hogy sár elsz...dagonya... :(

10szer meggondolom most, hogy két hétvégét is dagopnyáztam, majd takarítottam a lovam... :-\

de nagyon jó lenne legalább Orin tombolni kicist ::)

péef

#610
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Én is szeretnék menni bringázni!
Milyen terep ez? Dimbes-dombos? Mennyit tekernénk?

Most nézem, hogyan menjek, pénteken hogy is járnak arra a vonatok. Majd még jelentkezem. :-* Era

#611
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Ha esik és qrva hideg van akkor is megyünk? ???
(Jelen esetben erre elég nagy az esély...)

Ja, most jutott eszembe, hogy ez egy nappal a Boszi elött van... Így egy kicsit bonyolultabb a helyzet, mert azt még nem tudom, hogy mikor megyek Szegedre... Szvsz az lesz, hogy majd smselek otthonról Parának, hogy akkor mi a helyzet... (otthon nincs netem... :( )

#612
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
Hiya!
Vasárnap, ebéd után 1-2 körül meeting lesz a Siratónál! Kamerázunk is, szóval aki tud, jöjjön! Kergeegér, Csubee, Gabi - gyertek!
Üdv: Pigi

#613
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Nem is rossz ötlet! Csabára úgyis bicajjal megyek, mert hülyén megy vonat Gyuláról... Útközben meg beugrok Póstelekre, hátha találkozom Ferivel... ;D ;D ;D

De szeretek ottan lakni... ::)

#614
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
obsidian mennyél ki póstelekre , biztos találkozol vele mert azt írtad feszt ott van a gyerek ha kimész. ;) 8)

#615
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Van a csabaiak közt egy Feri nevû srác, autószerelõként melózik, most egy mongoose dual vázra épített bicaja van... Többet nem nagyon tudok róla, csak azt, hogy egyfeszt kint van Pósteleken, amikor én is ott vagyok... :)
Sztem õ jönne, ha ismeri vki és tudja az elérhatõségét!

#616
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
not in alphabetic:
GyóniGabi
DaniGergõ
Csubee
Obsidian
Kergeegér
PigOne és Tsai
Parafericus 8)

8-9fõ? plussz ha vkit sikerül rávennem a csabai csapatból... ::)



#617
PiGonE

PiGonE

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 316 hozzászólás
YIIIHHHAAA! ;D
A végén még tán hivatalos rendezvénnyé válik a buli :-)))

Hányan is lennénk akko'? ;-)))


#618
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
francba.................

;D ;D ;D ;)

KIIIIRÁLY! jövõhét pénteken(addig még bithibásra hallgatom Neo bá' albumát) széééétzúzzuk Orit... ::) ;D ;D ;D

#619
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Nah, szerelés in progressz... 6kor mindenre fény derül... efesá ultimaksz kromó iparicsapágyas... Meg egy kacat simanó hajtókar átmenetileg (végülius nem rosszabb, mint volt... ::) ) Sz'al mind a vasárnapi, mind pedig a jövõ7 pénteki rájd általam történõ meglátogatásának valószínûsége konvergál a lokális maximum felé... :o
ÉÉted!?!?! ;D

#620
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
okidoki...

96,97%? ehhh... túúúl sok ;) ;D

lehet, hogy csabai kollegákat is meginterjúúúvolom addig, és akkor tarthatnánk egy haaaatalmas pusztataposást... ;D ;D ;D

::Péef::