Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

IV. Bükk Hegyikerékpár Maraton

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
655 hozzászólás a témában

#621
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Beef: ha nem alkalmas nagy sebesség mérésére, tegyétek alkalmassá a befutót rá... ::) egy lassító pölö...

MX: köff... vmi ilyesmire gondoltam, csak nem akartam egybõl hüjének kinézni ::) ;D



#622
xian

xian

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.280 hozzászólás
  • LocationTahitótfalu (ritkán Ózd)
Én a jobbikra voksolok...

#623
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
nagy ;)
de akkor már melléférne a kicsi is nem?

#624
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Para!
Bocsi kimaradtál az elõzõbõl:

MX = maraton cross-country (MX)

#625
Beef

Beef

    vendég

  • fórumtag
  • 173 hozzászólás
Bors! Szerinted ki fizetne ki kb. 12000 jó magyar forintot? Igaz abból 10000-t visszakapna... de akkor is nem mindeki idul el ennyi plusz pénzzel otthonról.
(ezt nem kötekedésnek szántam, csak szerintem azért ez így elég sok lenne)

Külföldrõl lehetne bérelni ezt a rendszert (mármit a bicajost és nem a futósat, ugyanis az nem alkalmas akkora sebesség beolvasására tudtommal) viszont mivel még nem vagyunk teljsekörû EU tagok ezért a VÁMnál gondok lehetnek (plusz pénzmag, stb.)
De azért dolgozunk az ügyön. :)

Ja és még valami: a www.nse.hu -n olvasható (magyarul) a UCI maratonok szervezésére vonatkozó ajánlás, ha valaki szervezni akarna esetleg :)
Lesz még más is...

És persze ha idõm engedi a BM3-ról készült egy 3 és fél perces kis klip. A kérdésem, milyen formátumban tegyem fel (kicsi, de ronda - kb. 10MB - vagy nagy de szép - kb. 40MB)



#626
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Bruce: futóversenyen szerinted hogy van ez?...

#627
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
na neeeeehogymáááá... ha vki végig az elején megy, akkor úgy is küzdenie kell... és amúgy meg, ha lehetek kicsit önzõ: lesz*rom...
a lényeg, hogy reális idõk szülessenek...
és ha vki az elején megy végig, és teklert idõben megelõzi az, aki a végén indult, magára vessen...

#628
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás

húúúúú... ezt nem lehetne kölcsönözni??
olaf! nem próbáljátok ezt meg??
basszus ez nagyon állat lenne, hogy hiába a végérõl indulok, valósidõm mérnétek... ahhhh...
péef

Ez viszont szerintem gáz lenne.

Gondolj bele, vki végig az élen megy, aztán kiderül, hogy mégsem õ nyert ::) Nekem, mint a mezõny végén bringázónak, tényleg jó lenne, de a helyezésekért keményen küzdõknek szerintem nem.

#629
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
engem az érdekelne hogy az UCI minõsítés milyen idõmérésbeli követelményeket von maga után.....

#630
adirem

adirem

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Bors: Absolute igazad van, kevertem a számokat. Bocsi bindenkitõl!!! :-\ :-\ :-\

#631
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás

A Budapest Sportiroda rendezvényein a chipért (cipõfûzõre fûzhetõ) 5000 Ft letéti díjat kell fizetni és ezt egészben visszakapod. A nevezési díjak nem különböznek a montis maratonoktól - a Kaisers Maraton 3500 forintba került.


húúúúú... ezt nem lehetne kölcsönözni??
olaf! nem próbáljátok ezt meg??
basszus ez nagyon állat lenne, hogy hiába a végérõl indulok, valósidõm mérnétek... ahhhh...

péef

#632
bors

bors

    vendég

  • fórumtag
  • 202 hozzászólás
Adirem: igaz, hogy 45 eurot kértek a chippért, de 40 (!)-et adtak vissza. Tehát a kölcsönzési díj 5 euro volt.
A Budapest Sportiroda rendezvényein a chipért (cipõfûzõre fûzhetõ) 5000 Ft letéti díjat kell fizetni és ezt egészben visszakapod. A nevezési díjak nem különböznek a montis maratonoktól - a Kaisers Maraton 3500 forintba került.


#633
adirem

adirem

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
A chip egy "kicsi" drága dolog. ausztriába azt mesélik 45 euró volt a költsönzési díj, ebbõl 5-öt visszaadtak. mindez a 39 eurós nevezési díj mellett. de ezt Olaf jobban tudja. szerinted fizetne valaki itthon ennyit, hogy elindulhasson? ??? ??? ??? olcsóbbat + biztosan nehezebb is keríteni...
a kamera, mintha az idén is ott virult volna a befutónál. de csak a szemem sarkából láttam. viszont azzal nehéz idõt mérni.

de egy tény: az idõmérést mindenképp jobban meg kell szervezni!!! bár itt legalább a sorrend biztos volt. ;D ;D nem úgy mint a mátrába... :'( :'( :'(


#634
Lovas_Gabi

Lovas_Gabi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.725 hozzászólás
Ígérem, fejlõdni fogok!
Nem a csalánosba, hanem szakadékba lökdösöm az embert! >:(
Bár a másik variáció az, hogy nem egy, hanem két emberkét lökök bele. Reszkess sportminiszter! (elvégre Nagy halakat kell fogni!) ;D ;D

A pálya útvonalán fogtok változtatni, vagy marad ez a jól bevált terep?
Idõmérés milyen megoldással lesz? Kamera, vagy chip? Egy ilyen rangos versenyen már az utóbbi illene!
Ezen mindenképpen javítani kell!
A szervezés meg ha ilyen szinten marad, akkor a legjobb Maratont csináljátok országos szinten!



#635
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Gratula a részemrõl is! 8) Fejlõdés a sportban!!! Mos már lassan nekünk (magamból indulok ki) kell felfejlõdni a rendezvényhez!
Ez szól a csalánosba másokat letaszító embereknek is! ;) ;D

Üdv,
Baliba

#636
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
nem mintha az a veszély fenyegetne, hogy UCI pontot fogok kapni, csak úgy kérdeztem...
sokkal jobban kell 60 + 42 pont azon a k..va nyelvvizsgán, mint 1 UCI a bükkmarcin

#637
enté

enté

    titanium freak

  • fórumtag
  • 7.605 hozzászólás
Elismerésem határtalan! Jövõre még többen megyünk. Meg kellene dönteni a magyar maratonokon indulók eddigi rekordját. Ha jól tudom a Duna vezet 1200 bikerrel.

#638
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
mi az a MX? ::)

#639
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Az UCI honlapján ez van rólunk. 8) szal nem vak lárma. ;D

08.08.2004 08.08.2004 Bükk Maraton Eger HUN E2 XC MX Women Juniors

08.08.2004 08.08.2004 Bükk Maraton Eger HUN E2 XC MX Women Juniors

08.08.2004 08.08.2004 Bükk Maraton Eger HUN E2 XC MX Men Under 23

08.08.2004 08.08.2004 Bükk Maraton Eger HUN E2 XC MX Men Elite

08.08.2004 08.08.2004 Bükk Maraton Eger HUN E2 XC MX Men Juniors


#640
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Nos UCI pontokat csk az kaphat akinek van érvényes license (Vagy hogy a fenébe írják) A többiek nem. Hétvégén beszélek Ádámmal meg tudok remélem egy-két részletet a versennyel kapcsolatba.

Igen várhatóak komoly versenyzõk is. Az idén ha emlékeztek rá voltak. Tudomásom szerint nagyon tetszett nekik a versenyünk, és remélhetõleg egyre többen lesznek

Úgy veszem észre nagyon lelkesedtek. Aminek örülök és kérlek támogassatok minket azzal, hogy minnél többen jöttök.