Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

PreMecsek Maraton "Avagy túlélni Tyito haláltúráját"

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
124 hozzászólás a témában

#21
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Az õzeket csak a dh-s kartársak értenék. A lényege, míg toltuk felfelé a bringákat a pályán 1x csak csörtetést hallunk. Mi azt hittük jön vki bringás, aztán "csak" 1 csapat õz volt, amint õk is bepróbálták a pályát, csak keresztben. Az meg jó, ha ilyen simán lehet õket látni.

Ágasvár nem tudom merre van a pályához képest, de amit gorgo is mondott, az patent szállás volt, ahol szundiztunk. Hatalmas társalgó, emeleti terasz, tv az esti meséhez, szoli ;D , 2 csacsi, hinta!!, sütögetõ rész kint és ha nem férnénk el a házban, akkor sok kis kulipintyó is vagyon!!! És mind nagyon közel mindenhez. A patent vacsihelyünk :P , emlékeztek gyerkõcök? Na, az tök jó hely. Csak elfeledtem az árat, de meg lehet kérdezni. Megkérdem a skacokat, hogy télleg 1200 volt-e. De, ha sokan megyünk biztosan lesz kedvezmény és tündéri a háziasszony!És télleg minden komfort van! Na??

#22
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ja azt kiizomkodtam belole!
nyugi!
meg a gyartja es forgalmazza pvc asztalteritot is megigazitottam rajta!
mert jo fel vagyok...

#23
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Azért el tudom képzelni a takarító arcát, mikor meglátja az asztalt a szekrényben…! ;D ;D ;D
Amar

#24
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
sztorno!!!!!!!!!!!!!!
farok vagyok
meg lama is!
csak egy helyen nem neztem meg a kis hatizsakomban!
de ott volt.
vegulis elfelejtettem, hogy hatizsak a hatizsakban-t jatszottam.
no mindegy...

#25
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Nálam nincsen, de sztem a házban sem hagytad... Én úgy emléxem, hogy megnéztük egy párszor, hogy hagyunk -e ott valamit, de emlékeim szerint üresen adtuk vissza a házat...
Hopsz, asszem az asztalt is bennehagytuk a szekrényben... ::) :-X

#26
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
nem talalt vki egy sarga szinu bondhus imbusz kulcs keszletet?!
csavarhuzo meg imbusz is van rajta kis kotelkevel.
el van hagyva alltalam.
nemtom, hogy kolcson adtam-e vagy elhagytam-e!

koszike


#27
gorgo

gorgo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 649 hozzászólás
Ebben az évben voltunk a mátrai dh-n és sikerült egy igen jó szállást találniuk Mátraszentimrén Begbiéknek.Úgy emlékszem hogy nagyjából 1200/fõ/éj ,és volt fûtés.

#28
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Nekem mindig muszáj volt valamit megülni. Korábban rengeteget lovagoltam (minek is tagadjam), most meg bringázom. De egybõl tudnék két olyan lányt mondani, aki szintén igy van ezzel! Ez szerintem valami kényszer a nõkben ;) ;D

Ágasvár: télen nem vállalnám be, mivel se villany, se viz nincs ott. Jól tudom?

#29
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás

Tudjuk Lens! Tudjuk! :D
http://vigo.uw.hu/kozma/DSCF0020.JPG

naja ;)
http://www.freeweb.h...ft/img_0250.jpg

#30
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
:D Ágasvár... már itt is a válasz... :D

#31
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
Mátra: Ágasvári turistaház !
ott sztem nagyon király lenne egy hétvége
bár nemtom milyen közel van a dh pályához, de Ágasvárról lefelé is nagyon meredek


#32
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Tudjuk Lens! Tudjuk! :D
http://vigo.uw.hu/kozma/DSCF0020.JPG


#33
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Obsidian: rágó! Sima PATIKAI tiszta benzin a lelke! Nyom nélkül kiszedi

#34
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ó igen, legyen istálló! Imádom a lovakat meg a lószagot! :)

Ezeken a településeken amikor ottjártam, nem láttam olcsóbb szállás. Gondolok itt arra, hogy se koleszt se iskolát. Magánszállást lehet olcsón találni vajon? Mondjuk ha sokan vagyunk, csak odaadják fejenként 1200-ért?!

#35
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
mátrai szállás: mátraszentiimre, mátraszentlászló bármelyike szóba jöhetne... a faluban valszeg lehetne olcsó szálást találni... pölö egy nagyobb házat... istállót... ::)



#36
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Az õz hogy jön be a képbe? Ez valamiféle utalás a vacsira? ;D

Ja, Mátrában hol lenne érdemes megszállni, ami közel van a dh pályához?

#37
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Én gyerkõc koromba jól beáztattam az ominózus rágós felületet és kikapargattam a körmömmel. Kicsit hosszadalmas meló volt, de célravezetõ.. :-\

Jövõre mehetnénk a Mátrába. Ottan még nem voltunk 1ütt talizni - maratonozni már igen. És akkor megint lenne mindenféle pálya. Legalább mindenki belekukkanthatna a legdurvább dh pályácskánkra és megnézhetnétek, mire mondta azt Para, hogy Õ nem megy le ott többet :P :P :P
És õzek is biztosan járnának arra.

#38
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Grrrrh.... >:( SENKI NE DOBÁLJA SZÉT A RÁGÓKAT!!! Már 3 napja fagyasztom, de nem keményedik az a trutyi... >:( De a fagyasztó már büdösödik... ::) Sztem az lesz a vége, hogy ki fogom vasalni egy nedvszívó papírt közbeiktatva...

Azon a kis kutas falun azóta is sokat gondolkodom... Valahogy beitta magát a kis patyolattiszta lelkembe... ::) De komolyan! Mit csinálnak télen? Hogy fürödnek? Hóban? ??? Az buli! ;D

Bocs, ha hülye vagyok, de már harmincvalahányórája nem aludtam, és még a monoblokkom használhatósága is kétséges a nagy kattogások miatt...

#39
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
era: ;D ;D ;D no igen... ("engedjünk le egy lámpát!" ;D )

obsidian: a rágót általánosságban a szövetekbõl úgy tudod kivenni, ha lefagyasztod... próbáld ki...

::Péef::

#40
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Lensver:Ezer kösz a képekért :-* :-* :-* :-*