Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Cyclo-cross

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
441 hozzászólás a témában

#1
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Ultegra RX tényleg létezik.


  • zeezoltano kedveli ezt

#2
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Végre van/lesz ilyen is.

Hátha ezzel együtt megjelenik az egytányéros változat is mert szükség lenne rá, le vannak maradva a konkurenciához képest (vagy én vagyok lemaradva és létezik már?). Egyébként a hátsó váltót ki lehet váltani XT váltóval és a megfelelő Wolftooth alkatrésszel.  



#3
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Ultegra RX

 

Remélem nem bolondok napi tréfa. Jól jönne rázósabb terepen.



#4
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Rocket ron... Xone allround.

De azt nezem, hogy a schwalbe egy komplett uj szeriat csinalt g es x sorozathoz.

arn módosította - 2017. szeptember 30. - 11:41


#5
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Igen fontos ez lenne a versenyzős guma és a szabály ezt engedi max. Mintázat mint a conti crossride ne legyen apró gyémánt mintás hogy sárban se haljon meg rögtön . Aszfalton a sebesség harmadlagos mindig egyedül tekerek rajta.


zeezoltano módosította - 2017. szeptember 29. - 22:23

Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#6
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Fontos, hogy epp 33as legyen? A mindenes alatt mit ertesz? Mennyi aszfalt, terep, sar?

#7
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás

Sziasztok 33 -as Tl-ready lözepes ( mindenes mintájú cx gumit keresek.  Ki , mit ajánlana?


Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#8
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
Nekem is ez ugrott be, a vilag vegen az ember tobb erzessel kozlekedik, hogy haza is erjen. Meg egy koskormanyos monti :D

Nekem ez a kategoria mar a 35mm kornyeki gumival es merevvillaval marad arany kozeput a vegyes terepre, amugy ott a monti.

#9
sisqo

sisqo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 884 hozzászólás

Micsoda videó!
Most adtam el a sajátomat, hiányzik...


Jó a beépített sörnyitó. 1-2 hátsó gumi és felni azért biztos ment a levesbe.

#10
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Micsoda videó!

Most adtam el a sajátomat, hiányzik...



#11
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

ezt nem probalta vki?

https://roadcyclingu...peed-tyres.html

 

30as, tubeless - hogy ossztelosrol atnyergeltem konnyu ht montira, igy nagyobb az atfedesem a cxbringaval. arra gondoltam, hogy kellene vmi lightosabb gumit keresni, ami jobb aszfalton, de az erdei osvenyeken azert elmegy meg.


arn módosította - 2017. július 26. - 11:15


#12
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Az R24-et az alább ecseteltek miatt nem érzem feleslegesnek jelen helyzetben. A Canyon volt versenyben még ősszel, de tengely, fék és ár miatt lett ez.

#13
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Update a Giant TCX SLR2 UK bringához 1900km elteltével. A Giant SX-2 kerékszettet lecseréltem egy DT R24-re, mert az SX-2-n az első kónusz időnként kilazult, a hátsó agy meg elkezdett kotyogni, amit nem tudtam beállítani. Vagy szorult vagy kottyant egy picit.

Az R24 könnyebb is 470g-mal (SX-2 1019/1226g) 1775g vs 2245g és mervebb is. Ezen nem tudom belehajtogatni a tárcsát a betétbe. Ennek van racsnihangja végre, nem az a lopakodó fajta.

Meglátjuk mit mutat majd hosszabb távon.

 

Ettől eltekintve jó gép. Tiagra működik.

 

Giant Bike Spares oldalt ismeri valaki? Rendelnék egy váltótartó fület és egy kormány csapágyat innen.

 

Szerintem jó kis kerék, én is ezt használom CX-re. Racsnihang van rendesen, nem nagyon szeretik a kutyák :) Én leszedtem a matricákat a felniről, úgy szebb.



#14
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

es a kerekszett? :) en is total feleslegesen koltottem ra, kb 1500 eurobol jott ki, akkoriban a canyon sem volt tobb, mint 1600.


arn módosította - 2017. május 24. - 11:27

  • eddie1978 kedveli ezt

#15
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás
Cyclestore.uk-nál 376k volt. Még jó vagyok. Tudom nem ultegra...

#16
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Update a Giant TCX SLR2 UK bringához 1900km elteltével. A Giant SX-2 kerékszettet lecseréltem egy DT R24-re, mert az SX-2-n az első kónusz időnként kilazult, a hátsó agy meg elkezdett kotyogni, amit nem tudtam beállítani. Vagy szorult vagy kottyant egy picit.
Az R24 könnyebb is 470g-mal (SX-2 1019/1226g) 1775g vs 2245g és mervebb is. Ezen nem tudom belehajtogatni a tárcsát a betétbe. Ennek van racsnihangja végre, nem az a lopakodó fajta.
Meglátjuk mit mutat majd hosszabb távon.

Ettől eltekintve jó gép. Tiagra működik.

Giant Bike Spares oldalt ismeri valaki? Rendelnék egy váltótartó fület és egy kormány csapágyat innen.


A vegen eljutsz a canyon araig :)

#17
eddie1978

eddie1978

    vendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Update a Giant TCX SLR2 UK bringához 1900km elteltével. A Giant SX-2 kerékszettet lecseréltem egy DT R24-re, mert az SX-2-n az első kónusz időnként kilazult, a hátsó agy meg elkezdett kotyogni, amit nem tudtam beállítani. Vagy szorult vagy kottyant egy picit.

Az R24 könnyebb is 470g-mal (SX-2 1019/1226g) 1775g vs 2245g és mervebb is. Ezen nem tudom belehajtogatni a tárcsát a betétbe. Ennek van racsnihangja végre, nem az a lopakodó fajta.

Meglátjuk mit mutat majd hosszabb távon.

 

Ettől eltekintve jó gép. Tiagra működik.

 

Giant Bike Spares oldalt ismeri valaki? Rendelnék egy váltótartó fület és egy kormány csapágyat innen.



#18
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

10.25-nél látni, hogy csak simán megkezdi azt a kis dombot és reccccs.



#19
karakoram

karakoram

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.540 hozzászólás

Még azért lehet csiszolni a hibákon igaz rá is léphettek: https://www.youtube....B1rwpw&t=11m24s


karakoram módosította - 2017. április 22. - 17:17


#20
FRIZ 22

FRIZ 22

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás

Hmmm...........nem is rossz, sőt!!

 

https://www.favorit.cz/en/bigboss