Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

PreMecsek Maraton "Mocsok Maraton"

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
275 hozzászólás a témában

#21
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ööö... hát a sárral nincs gond, csak az agyaggal... ::) aztat inkább kihagyogatnám :-\ már boccccs...

DE EZ NEM AZT JELENTI HOGY NEM VENNÉK RÉSZT A TÚRÁN!

csak qrvára nincs kedvem agyagozni... ennyi...

::Péef::

#22
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
zengõ nekem ok...
de mondjuk nem szívesen saraznám szarrá megint a bicót (most zsíroztattam a középcsapit ::)), úgyhogy nálam mindenféle túra erões talajállapotfüggõ

#23
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Tyito: én benne vagyok ... ha már 1szer arra járunk ...

Para: szerintem fölösleges nézegetni mennyi esett ... a lényeg, hogy 7végén ne essen!! Ha meg mocskosak leszünk ... néz a topik nevét és nem fogsz csodálkozni! A lényeg, hogy lehessen majd normálisan fürdeni/tusolni is! ;D

#24
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
hát Én a tervezésnél kicsit abba is belegondolnék, hogy vajh, mennyi folyadék hullott az utóbbi nap...
::)

mert ha annyi mint erre (tegnap éjjel 30, elõtte 10mili) ::) :-\ :-X



#25
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Cigány kút.
És közben a romadonn együttes jácccik! ;D

Sajjna a ZENGÕ (682 m) nehezen kivitelezhetõ egy napon, viszont oda fel kellene menni, ha már MECSEK!

VASÁRNAP ??? Összehozzuk ???

#26
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Cigány



rokonok jövööööööööööööööök ;D

#27
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Túraútvonalterv: Sikonda- Vágotpuszta- Bános- Orfü- Abaliget- Petöczpuszta- Jakabhegy, Zsongorkõ (István-kilátó, Pálos-kolostor rom,) Cigány kúti vízvételezés után sztem Lapis- Tubes- Kis-Tubes- Misina (innentõl DHszekció elõnyben ;D) Dömörkapu- Rábay-fa- Árpádtetõ és onnan akár aszfalton, akár a bandától, kedvtõl függõen....

Vasárnap: Vidák Sanyi Barátunkkal a DH szekció kiruccanhatna Komlóra a DH, DS pályákra.

#28
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tyito: Hát, ha a MÁV is úgy akarja 19:30-ra érünk Magyarszékre. :-*

#29
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

azért a rettenetesnek tûnõ árért pénteken is flamolhatunk valamit.


szerintem is... ha még megoldható...

#30
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Kaja: a bizonytalan érkezések miatt a kaja szombatra téve (brassói) viszont azért a rettenetesnek tûnõ árért pénteken is flamolhatunk valamit.

Era: Léccci szóljatok, hogy mikorra érkeztek!

+3630/9439-398

#31
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
mivel no eszköz így én nem vállalom a paprikáskrumplit...

#32
amar

amar

    vendég

  • fórumtag
  • 191 hozzászólás
Sziasztok!

Sokáig nem voltam net közelben, de most újra itt vagyok! Szóval péntek du. a vonatos csapatot erõsítem ahogy már korábban jeleztem! De vmi okos ember mondja már meg nekem, h. most akkor pénteken brassói és szombaton paprikás krumpli, avagy fordítva??? És ha pénteken lesz a brassói, akkor a vonatosok odaérnek még vacsira?

Amar


#33
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
ÁÁÁÁÁÁIÁIÁÁÁÁ...
Horvátországban havazik... Belgrád-Zágráb környéken dugók alakultak ki... bazzz... no nem akarok Én vészmadárkodni ::) :-X de elég közel van ugyebár a határhoz Pécs... :-X

obsi: a wc elõtt? ;D ;D ha lovat viszek vhogy mindig csak ott akad hely :( még jó, hogy a máv vagonjaiban az európai színvonalú és tisztaságú wc-k ajtajai zárhatóak, így a megfoghatatlan, de annél jobban szagolható vmit benn tudjuk tartani... ::) :-X

::Péef::

#34
obsidian

obsidian

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.038 hozzászólás
Magyarszék az Komló elõtt, vagy után van? ???
(még életemben nem jártam arra...)

Én sztem megveszem elõvételben a jegyet, mert pénteken annyian lesznek, mint égen a csillag! A sok diák menni haza víkendelni... ::) (legalábbis a keletiben mindig ez a helyzet, igaz Para? ;D
off:::
Mondtam, hogy múlt7n a 13:10esen Bp-Bcsaba álltam a wc elõtt, mer' csak ott volt hely??? >:( )
:::on

#35
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Tyito: Lehet, hogy igénybe vesszük a felajánlásod a csomagok szállítására. Kb 5-8-an leszünk a vonaton és este felé érünk le. Akkor Magyarszékig utazunk. öszi.

Szerintem a Déliben érdemes lenne már fél 3-kor gyülekezni, a jegyvásárlás idõigényes dolog lehet.
:-* Era

#36
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
"Az érettségik, a fehér blúzok, a boros kólák, a vodka-dzsúzok, kövér lányok kényeztetnek, sosem láttam náluk szebbet."

Notehát...

9. Offiziell BMFT Találka+móka&kacagás Mecsek Y2k3 10.10-12.

Jelentkezõk nem sorrendben, hanem csak ahogy jelentkeznek.

1. Ors
2. [rob]
3. Merlin
4. Rás
5. Erika és Jorus
7. Paraferee
8. lor
9. Lorkaa tücsök és egy könnyezõ kérdõjel és Kala
11. Rózsi
12. Don Lovas "Albareghia" Gabi
13. Begbie
14. tamaskaa
15. Lensver+Zed
17. gorgo
18. Thommey
19. Setike + 1 fõ
21. Tyito
22. findli
23. era
24. tomidny
25. Ano
26. YOci és állatai
29. mrc + 1 vagy 2 fõ
32. manka mama és fityisz papa - mostmáakkó 100%
34. I-boy
35. Csubee
36. kergeegér
37. obsidian
38. Mellon
39. Ági és zOrg (<-- Õ az Admin!!!)
41. cAb
42. csipezz
43. Kahlesz Robi
44. Kahlesz Zoli

Ez a megfogyva bár, de törve nem címû epizód. 44-en maradtunk, mínusz, aki jelentkezett, ám mégsem nem tud jönni, de elfelejtette lehúzatni magát.

Aki nincs és jönne, vagy van, de nem, az visít.

#37
Ano

Ano

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.653 hozzászólás
  • LocationCsömör
Ha jól emléxem akkor valaki feszegette a jóidõ kérdését a talin ... nos ITT megnézhetõ az elõrejelzés ...

Ui.: Angol nyelvtudás elõnyben, bár az ábrák valamelyest érthetõek anélkül is :)

#38
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Jóóó ez a kétszálúdolog. (B.M.F.T.-Megmozdulás)

Telszámom: +3630/9439-398

Ha Magyarszékre begurultok és többen vagytok, a csomagokért letudok ugrani, mivel Kergével és Csubeeval már dél körül ottleszünk!

#39
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én megértelek Sopron, mindent bele! ;)

#40
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Tudom, hogy ez inkább a Bringa avagy Nõ topicba tartozna, de mivel nagyban érinti a talin való részvételemet inkább itt osztom meg veletek. Megismerkedtem egy hölggyel, akivel viharos gyorsasággal alakulnak a dolgok, és a vihar - a jelek szerint - most hétvégén fog legvadabbul tombolni.

Tehát - bízva megértésetekben - ezúton kérném, hogy próbáljátok meg krokodil könnyek hullajtása nélkül túlélni szerény, de jelenleg annál boldogabb személyem távollétét a hétvége során, és tekerjetek helyettem is sokat.

Mindenkinek nagyon jó mulatást, esések nélküli vidám hétvégét kívánok, és remélem, hogy a következõ talira már két személyt jelenhetek be.

Nõ vagy Bringa? Én a fent említett hölgy miatt buktam be a 24 órást, most a talit. Talán túl egyértelmû a válaszom?

A Mátra Túrhára viszont tutira megyek. Addig is kíponrájdin'!!!