Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

PreMecsek Maraton "Mocsok Maraton"

- - - - -

  • Lezárt topik Lezárt topik
275 hozzászólás a témában

#261
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
okt 11-12 nekem oxa... 8)

#262
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
Najjjjo!

A progi úgy tûnik, hogy okt 10-12re datálódik!
Remélem sok kedves és mégkedvesebb Kamperkának +felelõ ez az idõpontosság!

Túrázás, evés, ivás.... izé... fordítva ;) ;D

Úgy-é mindönkinek jjjó ???

#263
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
:-))))))))))

#264
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Arra meg megy Setike is, nélküle meg nincs olyan nagy buli (lásd: páleszhiány, stb..) úgyhogy akkor bizti nem lesz.

#265
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
Szasz'

Részemrõl is OXA a téma, csak ne kelljen hozzá szabit kivennem, mert hát az nincs :(

Októberbõl részemrõl nemOXA hétvége: 25-26 BosziKupa...

PéeF voltam 8)

#266
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Eggyértelmü az ajánlat áll csk neked csak most... ;D

#267
ors

ors

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.533 hozzászólás


engemet is érdekel, ha nem ütközik a szürettel :D /okt közepe/
és ha fenáll még az ajánlat Setike !?? ::)

#268
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Én benne vagyok ezerrel, szabad hétvégéim a következõk:

Októberben: mindegyik, kivéve okt.4, mert akkor van a Kozma60 szuper TT a Vértesben, ill. egy másik hétvége, amikor borászkodni megyünk VBB-vel a Zemplénbe 2 napra. De nélkülem sajnos nem mehettek a Mecsekbe, igy meg kell várnotok a pontositásomat! ;)

#269
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Hello Mindenki

Itt a pre mecsek a lényeg nem a versenypálya végig tekerése hanem egy közös hétvége a mecsekbe haverok bringa pia mi ujság stb.. A zengö megmászása tekergélés a mecsekbe este részeges szlalom meg minden. Na egyenlöre ennyi . Sianis a mecseket elmesélem majd telcsin .

üdv mindenkinek SETIKE

#270
Zed

Zed

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.693 hozzászólás
Hozzáteném még:
ha abroncsfékes vagy lehetõleg Shimano, vagy más ultrakemény pofával indulj. Nekem hátul a csaknem zsírúj pofám kopott el fémig, ezután kikötöttem a hátsó féket, mert fékezni már nem lehetett vele, csak a felnit ette...
Vagy javallott a trágyafék full szinteres pofával, ami sokáig tart és vizesen is fog.
A verseny uán az indulók jelentõs része mehetett telót generálozni, páran agyar is cseréltek, mert aki a saras mocskot bemosta gõzborotvával és utánna nem pucolta ki, az rövidesen élvezhette a következményeket.
Ja és szerencsére nem kellett tolni a bringákat, az lehetetlen lett volna. Csak vállon cipelni lehetett, ami egy a sártól 30 kilóra hízott gép esetén órákon át elég kaki. Tedd még hozzá, hogy a pályakijelölés elég gyenge volt, így eltévedni gyerekjáték lett volna.
Ez a mecsek marci fíling. Most, hogy így beparáztattunk garantált, hogy sütni fog a nap és 20 fok lesz, tökéletes pályakijelöléssel.

#271
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nos Sianis:
A mecsekben igazi agyagos-ragadós sár van nem ilyen lucskos féle.
És hát eddig mind a két megrendezett maratonnon szitáló esõ+elötte két nep zuhéé volt, így a pálya kellõen saras volt .
Kb a 25 km körül kezdõdik addig semmi extra olyan mint a többi verseny, de onnan....
A bringa 30 kg a sártól arról ne álmodj, hogy a kerék elforog, a sár gyülik minde fordulatnál....
Aztán 5 kilcsi szenvedés után átérsz asártenger végére és egy kis lazitás... majd ujjabb sártenger újabb szívás...
tavaly Findlivel 8:30-alatt mentünk 55 kilcsit....

#272
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Most ez ennyire saras téma vagy micsoda? Mert itt mindenki mondja, hogy ilyen sár meg olyan sár, de mitõl van ez? Meg azt is hallottam, hogy gépgyilkos is, de az miért? Szakadékokba kell leugrani vagy micsoda? Légyszi írjatok már róla valamit köszi...


Üdv...Sianis

#273
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 hozzászólás
na igen
az egyik barátom elrángattam eme neves eseményre... nem tudtuk mit vállalunk be... 7,5 óra alatt nyomtuk a rövidtávot. durva volt. hazafelé végig szidtuk magunk. én már akkor tudtam hogy jövök idén is. karácsony táján még hülye gépgyilkosnak tartott barátom ezért. márciusra úgy álllt vele, hogy ha nem esik talán jön. május körül azt mondta hogy tuti lejön, csk ha nagyon esik nem indul... július 13. án azt mondta hogy vesz virsli sárgumit és nyomul mint áááálat, ha özönvíz is lesz.
na ehhez szóljatok. beérett mint a jó bor!

én személy szerint nagyon remélem hogy idén is dzsuva lesz!

#274
sianis

sianis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 323 hozzászólás
Én meg jelzem, mondom jelzem, hogy nem tudom még, hogyan lesz, mert eza téma nekem az ország másik végét jelöli, ami röviden annyit tesz hogy ku...ja bocs...nagyon messze van... és a leutazás és a visszautazás vonattal legalább 7 órát vesz igénybe, ami azért nem kis isõ, tehát az máris egy fél nap, plusz még suli is lesz, tehát egyenlõre a NEM felé hajlik válaszom....


Üdv...Sianis

#275
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Akkor itt is jelzem, hogy szívesen mennék. De ezeket az említett községeket nem ismerem. Nem úgy lesz a túra, hogy Pécs és Harkány? Na mindegy. Ahol a csapat lesz, ott szándékozom én is lenni. :-X

#276
Setike

Setike

    vendég

  • fórumtag
  • 133 hozzászólás
Hello mindenki !

Most hétvégén lent voltam Komlon a 4cross futamon és találtam ideális szálláshelyet Komlo mellet egy Sikonda nevü településen. Az 5 személyes faház ára 6000 huf./éj. a településen Kb ugy 300 ház van + egy tó amibe ékszerteknösök és egyéb állatok usznak körbe meg csak a Mecsek szerintetek ménk vagy nem ménk?