Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bükk Bike Fesztivál 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#41
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
majd korbeallunk! ;-)
ma viszem kepek boon.

#42
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Tegnap délután voltam kint a pályán. Nagyon jó, végig lehet tekerni a nagy dombot. Annyi hátránya van viszont, hogy nem volt olyan "forgalom" mint a hétvégén. (Sajnos) :D

#43
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
mi haverral sátraztunk, ott voltunk mind a három nap, megnéztünk mindent, és a vasárnapi cc-n indultunk...
a fesztivál király volt, leszámítva amit az "mc" srácok mûveltek "freestyle" néven...na meg hogy csak forró víz volt a zuhanyzóban....
kaja szuper volt, szervezés is, sátrazni is jó volt, versenyek, bulik, sirály :D
csak így tovább, és sok ilyen bulit mééééég ;D

#44
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
engem is ott elõztél meg :(((

#45
XC_Rider

XC_Rider

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.218 hozzászólás
Azért az Xc verseny is király volt a meleget leszámítva. Jó volt a pálya is, lehetett küldeni ezerrel. És jól is mentem, középtávon 4. lettem. Külön tetszett a tolós rész, mert itt mindíg egy csomó embert elõztem meg. A rekordom egyszerre 8 ember a második körben. ;D 8)

#46
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás

Lori a képeket mikor adod ide, és a boon.on mikor lesznek fent?

#47
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
gubi-d es kernudli egymasra talalasanak lehetunk szemtanui!!!
:-)))))

tenyleg jo volt keszult vagy sok kep!

a lenyeg, hoyg meg van a bukas!
ugye kernudli?! ;-)

#48
kernudli

kernudli

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Szevasz Gubi-Mester!
Nekem is nagyon tetszett az egész hétvége! Fõleg amikor vasárnap este a megmaradt italt el kellett fogyasztani ("sajnos" :)). Köszönöm a segítségedet, nélküled ezt a hétvégét nem tudtam volna végbe vinni. Mégegyszer KÖSZI!!! ;D Egy remek csávó vagy!

#49
LG

LG

    vendég

  • fórumtag
  • 12 hozzászólás
Szombaton kinéztünk a 4cross és dirt versenyre.
Mit mondjak, - le a kalappal a versenyek lebonyolítása elõtt.
A 4cross pálya nagyon igényes lett bár egy kicsit tekerõsre és könnyûre sikerült, ezért a bmx crossosoknak kedvezett a pálya /Prájczer, Deli, Koczka/ de azért nagyon jó, ritmusos pálya lett. Voltak is szoros küzdelmek a kategóriákban, és hobbi szinten rengeteg nevezõ volt. Szerintem ez is igazolja azt, hogy a pálya nagyon frankó lett!

A DIRT pálya egy kicsit furára sikerült de azért jót lehetett ugrálni rajta. És a dirtverseny nagyon hangulatos lett. A miskolci közönség mindenkibõl kihozta a maximumot. az MTB mezõnyben szerintem nagyon szoros volt a végeredmény, ezért lehet hogy az eredményhirdetés egy kicsit meglepõ volt.

Szóval összességében szerintem nagyon jól sikerült a Bükk bike fesztivál nagyon hangulatos versenyek voltak, ritkán van ilyen verseny...

#50
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Hello Mindenkinek!

Mi a véleményetek a fesztiválról és a versenyekröl?