Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Bükk Bike Fesztivál 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#1
kernudli

kernudli

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Ez így igaz, de mindenkinek van saját véleménye, ezért is lett ez az oldal létrehozva. ;D

#2
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Hû ha valaki ilyen elfogult ott nincs helye a vitának meg felesleges is. Csak hát kár. :'(

#3
kernudli

kernudli

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Én most értem haza egyhét után azért csak most tudok válaszolni! :P
ADIREM: én voltam kinn az amatõr VB és ott minden nap a bulizásról szólt! :) még a "nagyoknak" is. Kint, olyan szponzorok vannak akik bele mernek nyúlni MÉLYEN a zsebükbe, nem úgy mint itthon. (Ja és egyszerre többen is vannak, mármint szponzorok.) De ha neked jobban menne a szervezés és a szponzorkeresés, akkor én szívesen meghívlak hozzánk és megrendezheted!(Így legalább nem lenne benne patka :o)
Lor: a fotók mestere!

#4
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
buli idezojelben ertendo!
tehat elso 'buli'
nemcsak a tenyleges bulira ertettem.

#5
adirem

adirem

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
lor: egy magyar kupafutamra nem csak azért megy el az ember, h. bulizzon. arra ott van az év 359 másik napja. /vagy az egyéb versenyek.../

Te is tudod, hogy ha egy szimpla versenyt rendezel, az rizikós, mert vagy eljönnek vagy sem. egy magyar kupafutamra ninimálisan is eljön az a pár ember, akinek ez fontos. /pl az öszzetett miatt/. nekik pedig nem az a fontos, h. mekkora buli volt elõzõ nap, milyen jó koncertek voltak, stb... hanem pl. hogy hogy ment a nevezés, a verseny lebonyolítása, vagy a díjazás.



#6
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
azert azt is kell nezni, hoyg elso buli volt!

#7
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Teljesen igazad van, és ahhoz hogy változás legyen az összes bringásnak össze kell tartania...
Ha egy-két ember hallatja a hangját és a kritikáit az nem elég...
Meg aztán nagyon sokan csak a pénzért csinálnak versenyt: "Fizessék be a nevezési díjat, aztán szarunk bele!"
Na ez ide nem kell, kinek hiányzik?
Sztem senkinek, ezért se szeretek Mo-n versenyezni...

#8
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Hû micsoda vérremenõ vita megy itt. Szegény adirem jól kiosztottátok. Pedig tisztelt rendezõség a negatív kritikából lehet a legtöbbet tanulni. Én inkább átgondolnám a kritika okait és legközelebb medpróbálnám kiszûrni azokat.

Te milyen kategóriában indulsz? Nem tudom milyen versenyhez hasonlítottad a miénket, de biztos hogy nem nemzetközi szinthez kéne mérni.


Na ez tetszett. Hát hová tartunk? Ezek a szavak a szocializmusban nagy sikert arathattak volna de az régen volt. Szemléletváltásra volna szükség azt hiszem. Igen is nemzetközi szinthez kell mérni egy versenyt. Külföldre kell kimenni tapasztalat szerzésre, megnézni hogy ott hogy csinálják, és itthon ugyanígy vagy jobban csinálni. Ez a lényeg!!!!

Van hazánkban egy két kritikán aluli verseny, de ebben is mi vagyunk a ludasok, mert attól függetlenül hogy szar elmegyünk rá. Mert jó a társaság és jót bicajozunk, stb. De egy verseny nem erõl szól ezt ingyen is megteheted. A kulcs szó TÚRA.

Ha már kifizeted egy rendezvény nevezési díját akkor nézd azt kritikus szemmel is, (Hogy miért fizettél) és csak azért ne tetszen mert jó a pálya. Azt bejárhatod versenyen kívül is. De ha az idõmérés rossz a díjátadáson érem hajigálás van, nem veszik észre, hogy beért az elsõ helyezett. Ott komoly gondok vannak. Gondoljatok bele. Érdemes ilyen versenyre eljárni? Megéri azt a szervezõ bandát támogatnod pénzeddel akik ennyire törõdenek a vesenyzõkkel? SZERINTEM NEM.

Félreértések és anyázások elkerülése végett én most nem errõl a fesztiválról beszéltem!

#9
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.710 hozzászólás
nekem is bejött ez a cucc, király volt, ott voltam minden nap, a szervezés is cool volt, a progik is o.k. egy sátorban aludtunk haverral, siráály volt az egész rendezvény..bárcsak több ilyen lenne....

cc-ben indultam, bár nem értem el semmi király helyezést, a verseny jó volt, nekem nem volt gondom a pályával, sem a szalagozással, bár én voltamelõtte nap pályát bejárni...
a pálya végén a lépcsõsor nagyon tetszett 8)

szal hajrá és kéééész

#10
Kiskemo

Kiskemo

    vendég

  • fórumtag
  • 195 hozzászólás
Ez az!!
Isten verseny volt... a pálya nagyon cool volt...
Odamentem, minden okés, semmi többértelmû keresztezõdés... nagyon fain volt...
Aki meg a patkán defektet kap, az ne a versenyt szipulja, hanem tanuljon meg biciklizni, nem Magyar Kupán kell megtanulni biciklizni, vagy ha mégis, akkor szálljon le a biciklirõl az illetõ és emelje át a kerékpárt a patka felett...
ha nem az a lényeg hogy hanyadik leszel, akkor az az 1 perc körönként nem is lényeges...
A versenyen volt nekem egy kis gond.. eltévedtünk... nem volt szalag, valaki a profik közül eltépte, én voltam a 2. bolyban és akkor már simán száguldoztam egyesnesen a bal kanyar helyett... :)
Ez sem a szerzvezõk hibája volt, hanem azé aki elszakította... pedig pályát is jártam 3-szor is, és mégis egyenesen mentem.. :D
Ha valaki engem ezért lefikáz... az elõbb menjen jobban mint én...
És aki lefikázza a versenyt és a rendezõket... akkor hajrá és jövõre lehet jobbat csinálni....
Ennyi

#11
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Te milyen kategóriában indulsz? Nem tudom milyen versenyhez hasonlítottad a miénket, de biztos hogy nem nemzetközi szinthez kéne mérni.

Ha már dobogós helyre készülsz vedd a fáradtságot és járd be a pályát.

Én hobbiba tekerek már egy pár éve, de engem nemigazán izgat hogy hanyadik leszek. Amúgy én is rendezõ voltam és érdekes módon, többen is jöttek hozzám azért, hogy mutassam meg nekik a pályát.

A versenyzõkröl pedig nem mondtam, hogy rosszak, de elõbb tanulják meg megemelni a kereket.

#12
adirem

adirem

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
Örülök, ha neked tettszett a verseny, és nem találkoztál a problémáimmal. :D lehet, h. én vártam túl sokat...

ja és akik felütötték a kereket, nem biztos, hogy rossz versenyzõk, inkább kezdõk. nem hiszem, h. neked, vagy nekem gond lett volna, de próbáld ugyanezt átélni egy lelkes hobbis, vagy kezdõ fiatal szemével...

a rendezõket + hiába keresed, h.:"bocs, de az elõzõ elág.ban nem volt szallag..." nekem talán épp ezen múlott a dobogom. azt hiszem ezért érint olyan érzékenyen.

#13
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
taps-taps

#14
Gubi

Gubi

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
adirem: a szalagozással nem volt semmilyen gond, arról nem tehetünk, hogy a parasztok leszedik, mert nem tetszik nekik. A pálya már csütörtök délután ki volt szallagozva olyan szinten, hogy végig lehetett menni rajta.
A másik, hogy voltak már olyan versenyek, idén és az elõzõ években ahol sokkal rosszabb volt a szervezés. pl. szombat délután még a pálya sincs kitalálva, nemhogy kiszallagozva.
A harmadik, pedig aki már az útpadkán defektet kap, mert felüti, az ne is menjen be az erdõbe, mert a végén még ott ragad.
A rendezõket pedig neked kellett volna megkeresni, nem arra várni, hogy téged keressenek meg.

Végül a versenyt nem a szervezés miatt nem lehet megrendezni.

#15
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
:)

Akkor jövõre XC-t csak aszfalton szabad szervezni... mondjuk a hungaroringen!
Ott eltévedni sem lehet+ a bringának sem lesz semmi baja! ;D

#16
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
ez egy ahhh!

ezt mi nem tudhatjuk!
nem versenyzunk!
mi lamak vagyunk ehhöz.

#17
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
haggyámá... az luxus. Meg én igazából azt sem értem, hogy az miért a szervezõk hibája, ha valaki felüti a kerekét. ha nem megy a bunny, akkor lassit, kerék emel, továbbmegy. Figyelni kell csak. ::)

#18
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
palyabejaras?

#19
adirem

adirem

    vendég

  • fórumtag
  • 52 hozzászólás
B._Szabi: Abban igazad van, h. nem ismerjük egymást. úgyhogy foggalmad sem lehet arról, h. hol és mit csináltam eddig, de ez most nem is tartozik ide! ;)
a pályával nem volt gondom, mint nehézséggel, de én rögtön az elsõ körben fél percig arra vártam, h. hátha vki jön és megerõsít abban, h. merre kell menni. és nem egydül voltam spec... ez pedig eléggé lehangolóan hatott rám... /én se két kört mentem.../ és nem ez volt az egyetlen gondom vele, de mindegy. lehet hogy más szinvonalat szeretünk...
én csak a verseny miatt mentem el. és az is igaz, h. csak az XC-t láttam. lehetséges, h. lemaradtam az "ultra gut " részekrõl?! sajnos nekem ott kezdõdik egy jó verseny, ahol törõdnek is a kerékpárosokkal, és nem veszik el az EMBER. de ha neked tettszett, akkor már megérte megrendezni...

#20
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
adriem, nem tudom te ki vagy, de elég magas lóról beszélsz!
Csak le ne essél! :)

Amúgy szerintem cool volt az XC pálya idén Komlóstetõn!
Érdekes módon a kategóriámnál fogva elég sok kört mentem a pályán, mégse tévedtem el egyszer se...
DH-sokkal , sem autóval nem találkoztam verseny közben....
Kezdõ montis???????
Valahol meg kell tanulni a dolgokat!
Sajnos az iszonyú könnyû kezdõ montis pályák miatt nem vagyunk sehol sem! Láttál te már külföldön XC-t????????????

Szóval szerintem ne nagyon károgj, hanem inkább csitulj el!
Te még ilyet sem szerveztél!!!!!!

Amúgy az egész rendezvény ultra gut volt, koncertek, kiállitás, ingyen Mountain dew... koncertek, téttapartyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy