Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eddzõtársat pilisbe!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
52 hozzászólás a témában

#21
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Csak, hogy még inkább rosszul érezd magad: bánhatod a tegnapot, mert tényleg nagyon jó kis csapat állt össze és jót tekertünk, meg kocsmáztunk, meg palacsintáztunk. Azért legközelebb örülnénk ha jönnél. Jövõ héttõl meg én nem leszek két hétig, mert Kapolcson leszek polgári szolgálaton, ahol - mint olvastam - lesznek montis találkozók is! Bár sajnos a bicaj marad itthon.

#22
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
10 NAPIG

#23
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Furcsa, hogy tegnap este írtam ide, és most nézem, hogy nincs itt.
Azt írtam, hogy:

Bocsánat, hogy nem tudtam elmenni és Sanyinak külön köszönöm, hogy megint hívott!!
f6-kor indulásra készen álltam a kapuban, kitoltam a biciklit az utcára és visszarohantam a bukóért, mire kiértem a géphez, lapos volt a hátsóm, na akkor nagy kapkodósan kicseréltem és ekkor vettem észre, hogy nincs a táskámban a kesztyûm, azaz csak a jobb van meg. Vad keresésbe kezdtem, amin fel is húztam magam.

Végül csalódottságomban lenyírtam a füvet, legalább apuék örüljenek, makd ha hazajönnek.
Pocsék napom volt. a kesztyû azóta megvan, ... KÉNE TEKERNI. hívjatok.

Bár holnaputántól 10-ig a Tiszán evezek és könnyes szemmeé nézek majd, még a falusi biciklikre is! :)))

ciao.


ui: én ma "is" ráérek! :)

#24
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Jó reggelt!
Én is örvendtem a tegnapi napnak, amit azért érzek a lábaimban. Fõleg azt a brutál országúti vonatozást. Szegény Armstrongék, nem irígylem õket. Egyébként fél egyre értem a lakásba. Ahhoz képest, hogy hatkor indultunk.

#25
julyus

julyus

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Csatlakozom az elõttem szólóhoz, a római part volt a legjobb, kár, h ott már csak 3an maradtunk. ;)

#26
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Kössz srácpok a társaságot, igazán megtiszteltetés volt veletek csavarni. ;D
Ismételjük meg máskor is!
Sanya: EGYÉL! :P


#27
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
Idõpont, helyszín SZUPER!

Dunamaraton, Kevély tetejéig...ha nektek az jó!

Ha nem érnek haza szüleim, akkor Ürömön vendégeim vagytok egy kis pihenésre és frissítõre...ha hazaérnek, akkor ... :( meg ez persze a létszámtól is függ.
(bátrabbak hozhatnak fürdõgatyát!:)

#28
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Szerintem is, de ha 5-ig tart a munkaidõ, akkor korábban nem megy. Az útvonalat majd kitaláljuk. Én szívesen mennék a DM. elsõ szakaszán, de végülis bármerre mehetünk.

#29
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Ja szerintem célszeerûbb lenne hamarabb indulni mert esti tekerés lesz belõle. Egyébként merre megyünk?

#30
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
A Duna parton a bicikliúton, ahol metszi a Szépvölgyi út. A rakpart és a Hév sínek között a korlátnál.Lámpa nem árt, ha van, de remélem 9-re visszaérünk.

#31
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Sebaj! Majd megiszom a tied is ;D
Akkor hányan is leszünk? ::)
Vigyek lámpát? Visszaérünk sötétedésig? Én kb 20km/h átlagot tartok. 8)
Hol is van a tali pontosan? Nem vagyok idevalósi, szögedi vagyok :D

#32
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Jogos! Bocs, de elszámoltam magam: 15-e kedd az idõpont. Én nem igazán vagyok sörös, sõt egyáltalán nem, mert semilyen alkoholt nem iszok.

#33
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
ok. én is megyek!

#34
julyus

julyus

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Én is ott leszek ha addig hazaérek.
A sört én is bírom, lehet azt kellene a kulacsba is tenni. ;D

#35
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Gyerekek! Egy gáz van: 14-e nem kedd, hanem hétfõ. Ugye azért kedden, azaz 15-én megyünk. 60 kilcsi alatt nem szoktam kaját vinni magammal, de a sört szeretem:)

#36
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Ne aggódj, bírni fogod! Végülis túra lesz nem verseny. Eszünk , iszunk, mulatunk (ez utóbbi lenne a tekerés).

#37
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Szevasztok skacok!
Lehet, hogy csatlakoznék hozzátok egy tekerésre. ::)
Egyedül egy kicsit uncsi, és félek, túl jó leszek, ha nem fognak vissza 8)
Szóval meglátjuk, hogy bírom e veletek az íramot.


#38
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Dír Sanya, Flame és Mindenki! Jövõ kedden (07.14.) 18 óra, a bicikliút és a Szépvölgyi út keresztezõdésébõl indulunk tekerni. Itt az alakalom...

#39
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Era: köszi a meghívást, de sajnos hétvégére már elígérkeztem a soproni haveroknak meg a családnak, így ezen már nem tudok változtatni, de nagyon szívesen mennék. A következõ idõpontot már figyelni fogom és ott leszek. Nektek meg jó mulatást és tekerést!

#40
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Sopron: Ezt a borulást kihagyhattad volna. A DH-zással kapcsolatban gondoltam, hátha szívesen eljönnél a BMFT talira SAUH-ra. Ott van egy libegõs remek DH pálya. Most a hétvégén megyünk. Akit érdekel, persze az MTB mindenféle ága képviselteti magát a fórumon, akinek van kedve jöjjön, ismerkedjen meg személyesen is a csapattal. Nézzetek át a BikeMag Fórum Team/8. BMFT találkozó oldalt.