Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Eddzõtársat pilisbe!!

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
52 hozzászólás a témában

#1
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Én mennék, de hétvégén hazamegyek Sopronba, mert ki kell festenünk a lakást, ill. el kell mennem röntgenre, mert már nagyon fájnak a csuklóm , meg az ujjaim a multkori esések miatt. El is adom a fenébe a polarxemet, meg a régi cc gépemet is. Már csak azért is, mert csõdbement a cég akiknél nyáron dolgoztam volna, így nem tudom kifizetni a hitelbe vett pyxisemet. Ha nem tudok megegyezni a bolttal, akkor lehet, hogy tolhatom vissza a gépet. Még jó, hogy csak 50km-t mentem vele. Amióta meg tudom, hogy nem lesz pénz rá sem merek ülni. Ha tehát valakit érdekel egy Polarx, Black elittel, Hussefelttel, Sun Mammothtal, Avid, Dx, Sram fékkombóval 100e pénzért esetleg egy Hitec CC gép STX RC szintû cuccal 50ezerért az jelentkezzen.
Jövõ héten viszont már tekerhetnénk. Hétköznap is.

#2
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
haliho mi van lusták vagytok tekerni?

#3
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Na mi van lesz valami eksön
csináljunk valami tekerést csak adjatok ötletet
Tudjátok mit gyertek Keszölc fölé a Pilisbe igazán jó részek vannak érdemes megnézni mit szóltok hozzá?

#4
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Na skacok lesz valami a hétvégén?

#5
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.462 hozzászólás
Szeva tecsek!
Néz má körül,hogy tud-e valaki ide Mag. Pyxis Team vázat odafönn(ár,hely).
Zsök!

Szutnirof ács!

#6
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
TAlán jövõ héten kedden, de nézd meg gyakran, majd jelentkezek. 8)

#7
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Bocsi Kahlesz hogy nem neteztem idöben de, dolgozok egyfolytában mert akarok egy SId-et
HA netán a hétközben mennénk tekerni akkor írjatok mert JÓ BULI!!!

#8
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Mehetünk tekerni a hétvégén! Aki jön jön, aki nem, az marad:)

#9
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Ja igen de mondjuk azt hogy jobban megyek felfelé mint egyesek de szeretnék úgy DH-zni mint te, mert a múltkor úgy húztál el a leejtõn mintha ott se lettünk volna, hát nem tudom vagy velem van a gond DH-n vagy segítsetek nekem mi a baj?
Sopron: te indúltál már DH versenyen?

#10
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Akkor félreértettük egymást a Csabával. Mindenesetre a 10. hely is elég korrekt. Pláne öt körön. Én a 2 körömbõl már az elsõn sem próbálkoztam az utolsó felfelén a tekeréssel, bár az is igaz, hogy én az ilyen durva emelkedõkön nagyon jó tempóban tudok tolni. Bár azért jobb lenne, ha bírnám tekerve is. A bringa most már adott és remélem jövõre már a kondi is. Becs szó nekiállok edzeni! És nem csak DH-ra meg 4X-ra!

#11
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Sopron: én nem a negyedik lettem hanem a tizedik nem mindegy, de azért elég kemény volt az 5 kör, rendesen elfáradtam, fõleg azon az emelkedõn amelyik az utolsó kistányéros mászás volt kinn napon, az utolsó körben az hitten leesek a bringáról de sikerült tolás nélkül végigmennem az 5 kört. Végül is csak 6 percet kaptam a gyõztestõl az annyira nem rossz.
Na de mi legyen a hétvégi tekerés útvonala skacok ötleteket kérek!!!!

#12
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Én holnaptól 2 hétig nem vagyok, úgyhogy jó tekerést nektek, és szerintem csak Bükkön találkozunk legközelebb.
Sanya: mi az, hogy rosszul szerepeltél? A Csabi azt monta, hogy negyedik lettél. Ez neked rossz? Bár én szerepelnék ennyire rosszul!

#13
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Hétvégére én is jelentkezem 8)
Bükkre még be kéne nézni ::)
Hétvégén a Tiszamaraton nem volt semmi, de legalább bekerültem a Délmagyarba ;D
Ma este SSS. Gyertek, persze, ha nem esik tovább :'(

#14
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Szevasztok!!!
Sopron: láttalak az OB-n és nekem tettszett az új bringád leglábbis "látszatra". Ami az OB-t illeti én is elindultam és nekem nagyon bejött igaz az eredményem nem a legjobb de jó poén volt.
Ami a hétvégi tekrést illeti én benne vagyok

#15
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
Jelentem alásan meg van az új biciklim. Ég és föld a régihez képest. Legalább két kilóval könnyebb, és a gördülési ellenállása nagyon tuti. Lazán lehet pörgetni ott, ahol eddig csak kínlódtam.
Apropó kínlódás : elindultam az OB-n hétvégén. Izgultam, mert utoljára 3 vagy 4 éve voltam versenyen ill. a bicajommal a pályabejáráson mentem lõször. Szívtam is a versenyen miatta jópárszor, mert még ugye nyúlnak a bowdenek, mellévált a váltó, nem jó a nyereg szöge, nem szoktam meg a gumi tapadását, nem is beszélve a más geometriáról...stb.
Az erõnlétem is nulla, mert ugye egy éve már csak déházgatok. Szerencsére csak két kör lett a táv, amit várakozáson felüli tempóval teljesítettem. Az elsõ ötven volt a célom, ami nem is olyan egyszerû a fentiek ismeretében. Fõleg, ha a 67 indulóból 66.-nak hívnak ki a starthoz. (Köszi annak az egy-két tolakodó juniornak, akiket fél perccel utánunk startoltattak, de azért beálltak elénk, hogy kerülgethessük õket.) A start tök jól sikerült - hála az spd-knek, amivel mindenki bénázott -, és a dombon már legalább tíz ember mögöttem volt, a lejtõ után meg pláne. Végülis a 38. helyig verekedtem fel magamat, ami közel a mezõny fele.
A tanulság: az ilyen technikás pályákon, ha összeszedek egy kis erõnlétet, akkor van esélyem, mert a mezõny nagy része gyenge a lefeléken, de a technikás mászásokon is. Ha ezt a kettõ dolgot meg kihagyjuk, akkor ugye már akár országúti versenyrõl is beszélhetünk. Összességében én tök jól éreztem magamat, és ismét megjött a kedvem a cc-zéshez és maratonozáshoz.


#16
sopron

sopron

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 433 hozzászólás
A jövõ héten nekem csak a hétfõ, kedd, szerda délutánok jók, mert utána aug.4-ig nem vagyok. És jelentem alásan hétvégén az OB.-n már az új bringámmal indulok. Reszkessen mindenki. És ez a tény - hogy meg lesz a gép - eldöntötte a Bükk maraton sorsát is, mert életemben elõször én is indulok maratonon.Ollé!

#17
flame

flame

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 310 hozzászólás
tartsátok életben a topicot!!
Tiszatúra után kéne menni napi szinten, mert még hátravan a Bükkmaraton!

#18
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 hozzászólás
Hi! Jövõ héten kedden leszek újra, addig egy kis Orfû, meg a Tiszamaraton is befittyen, aztán egy kis otthonlét után száguldok vissza. Így hétvégére szervezhetünk valamit. Labda feldobva:D

#19
Sanya

Sanya

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Ja jó nektek mert kajáltatok hazafelé, Én alapjártom felével jó ha haza tekertem, egyébként tényleg nagyon jó volt a tekerésilyet máskor is tényleg jó buli bár nekem az elsõ kerekem bánja ezt a túrát

#20
julyus

julyus

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Akkor még Árpád-hídtól sem kapkodtátok el a hazautat, mert én már 11 elõtt itthon voltam. Nekem bejött az országutizás is.