Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Pulzusmérõk és egyéb nyalánkságok

* * * * * 1 votes

  • Please log in to reply
3310 replies to this topic

#1201
sazoli

sazoli

    vendég

  • fórumtag
  • 60 posts
Vettem egy Ciclosport CM 4.2 HR km órát. Egy baj van csak, hogy nem akar pulzust mérni. A menüjében be van kapcsolva a pulzusmérõ. Ha kicserélem az elemet azzal, ami a km órában van, azzal se jó. De a km óra egyik elemnél se jelzi, hogy le lenne merülve. Az óra a sebességet méri, minden más mûködik rajta, csak a pulzust nem jelzi. Mi lehet a baja?

#1202
Delma01

Delma01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,247 posts

Ciclosport CM 4.2 HR tud valaki segíteni magyar nyelvü leírás kellene hozzá mert lövésem sincs hozzá a magyar forgalmazó ugyanis leszarja hogy nincs hozzá ennek ellenére forgalmazzák mindenhol



itt:
http://www.biker.hu/...mindenkinek.php

#1203
haver11

haver11

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Ciclosport CM 4.2 HR tud valaki segíteni magyar nyelvü leírás kellene hozzá mert lövésem sincs hozzá a magyar forgalmazó ugyanis leszarja hogy nincs hozzá ennek ellenére forgalmazzák mindenhol

#1204
slayer006

slayer006

    vendég

  • fórumtag
  • 57 posts
VDO X3DW

Sziasztok kerékpározáshoz keresek olyan kerékpáros órát ami pulzust pedálcsapásszámot és sebességet is tud mérni és ezt mind egyszerre objektíven látom is a kijelzõn vezeték nélküli változatba csak a polárt ismerem de több fórumon is eléggé rossz véleményeket írtak róla minden ilyen tudású óra érdekelne



#1205
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6,068 posts
Hátha neked rossz a polár akkor szerintem részedre semmi sem lesz jó.
egyébiránt a legismertebbek a sigma cyclosport cateye mind gyárt olyan órát ami neked kell olyat is ami az adatokat elmenti és számitógépere is feltudod tölteni
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#1206
haver11

haver11

    újonc

  • fórumtag
  • 2 posts
Sziasztok kerékpározáshoz keresek olyan kerékpáros órát ami pulzust pedálcsapásszámot és sebességet is tud mérni és ezt mind egyszerre objektíven látom is a kijelzõn vezeték nélküli változatba csak a polárt ismerem de több fórumon is eléggé rossz véleményeket írtak róla minden ilyen tudású óra érdekelne

#1207
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Otthon. :D És másokét is meg szoktam csinálni. Pár ökölszabály van, ha azokra figyelsz, nem lesz baj.

Köszönöm :) Egy Polar m62-rõl van szó, semmi extrás vmi :)
Még azt mondd meg nekem, hogy milyen méretû elem kell bele, mert nem látok át a hátlapon :D

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1208
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,199 posts

Amiben egyébként elemet kellene cseréltetni. Ti hol csináltatnátok a cseréltetést?A Fitness Trade kicsit messze van nekem.


Otthon. :D És másokét is meg szoktam csinálni. Pár ökölszabály van, ha azokra figyelsz, nem lesz baj.

0. Mezei órásba ne bízz. Semmiképpen sem. Vannak benne olyan dolgok, amikhez ha hozzáér, elronthatja.
1. Szatikusan töltött kézzel ne nyúlj hozzá.
2. Huzatmentes, légmozgásmentes helyen csináld (magasságmérõ membrán!)
3. Eszedbe ne jusson a port akárhonnan letörölni.
4. A hátlap leszerelése után mehet az elemcsere.
5. A hátlap visszahelyezése során figyelj a tömítésre, be ne gyûrõdjön, el ne csússzon
6. A hátlapot ne a csavarokkal szorítsd rá - hanem nyomd oda, teljes erõbõl, s a csavart csak finoman tekerd be. Ez nagyon fontos, mert a csavar mûanyagba fog belemenni, s ha a csavarral húzod össze, akkor megszakadhat a menet, vagy nem lesznek egyenlõ mértékben meghúzva, így párásodhat, beázhat.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#1209
angusfan

angusfan

    vendég

  • fórumtag
  • 10 posts
Hello!

Érdekelne azoknak a véleménye akiknek volt már dolguk Sigma Onyx Classic pulzusmérõvel. Érdemes ilyet venni? Vagy válasszak más márkát.
Köszi

#1210
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 posts
Ritka akciót foghattál ki. Ugyanaz a Sigma óra mint ami nekem van ott 58%-al drágább.


#1211
TripleB

TripleB

    bentlakó

  • fórumtag
  • 9,190 posts

Decathlonba a biciklis ruházaton kívül mást nem érdemes venni.

Majd' féláron ott vettem a Polár-omat.

Amiben egyébként elemet kellene cseréltetni. Ti hol csináltatnátok a cseréltetést?A Fitness Trade kicsit messze van nekem.

-=B.B.B.=-
"Aki nevet,azzal együtt nevet a világ.Aki sír,az egyedül sír..." Oldboy


#1212
ivory

ivory

    vendég

  • fórumtag
  • 16 posts
Szervusztok!

Polar CS200-am van, és mostanában (kb. 2 éves de sajnos nem sokat használtam :() rendetlenkedik. Bizonyos szakaszokon (mindig ugyanott) elmegy a kapcsolat a sebesség és a pedálfordulat szenzor illetve az óra között. Valaki találkozott már ezzel? Azon csodálkoznék, ha egyszerre merült volna le az elem mindkettõben, és mindig csak ugyanazon a helyen.

Elõre is köszi.

#1213
RTamás

RTamás

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 posts
Homola M![/B][/B] Köszönöm, hogy megnézted a szintet!!!
Tamás

#1214
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár

Akárhol kapsz,ha bemész a teszkóba,még ottis van :) Amúgy mediában egyáltalán nem ajánlom 2-3* annyiért adják...

Köszi.


A sebesség mindent megold.

 


#1215
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 posts
Akárhol kapsz,ha bemész a teszkóba,még ottis van :) Amúgy mediában egyáltalán nem ajánlom 2-3* annyiért adják...

#1216
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15,907 posts
  • LocationSzékesfehérvár
Polar mellkaspántba való elemet (cr2025) lehet kapni a legtöbb helyen, ahol elemet árulnak (pl mûszaki áruházak) vagy ez valamilyen speciális fajta?


A sebesség mindent megold.

 


#1217
Trek3900

Trek3900

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 305 posts
Decathlonba a biciklis ruházaton kívül mást nem érdemes venni. Úgy értve alkatrész, kiegészítõ. De pl. SPD cipõ és pedál is drágább.
Sigma cuccokat eBike vagy lánchálózatos boltokban olcsóbban lehet kapni.

Ez "picit" drágának tûnik. Akkor már a 15 EUR költséghatékonyabb.




#1218
Frenk

Frenk

    vendég

  • fórumtag
  • 37 posts
Ez "picit" drágának tûnik. Akkor már a 15 EUR költséghatékonyabb.

#1219
homola_m

homola_m

    vendég

  • fórumtag
  • 68 posts
Ez talán jó lehet hozzá. Viszont gondolom kipróbálni nem tudom, ígyhát csak megvétel után derülne ki hogy tényleg jó -e.

http://www.decathlon...41808-34932015/

#1220
Frenk

Frenk

    vendég

  • fórumtag
  • 37 posts
Ha érdekel még valakit, hogy milyen USB-s Irda mûködik a Polar s720i-vel akkor felrakom a fotót az infráról. 1 hónapja vásároltam és azóta kifogástalanul üzemel az s720i-vel. Elsõre sikerült feltelepíteni és azóta hibamentes a kapcsolat.