Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Headshok szerviz

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
49 hozzászólás a témában

#21
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
Nekem Ádám (Levadam) szereli a villám mióta megvan és én csak ajánlani tudom.
A száma: 0620-345-4237 ... Hívjátok bátran mert nem sûrûn jár erre.

#22
brumbie

brumbie

    vendég

  • fórumtag
  • 143 hozzászólás
Nekem egy Super Fatty Ultra DL-em van Cannondale F500-ban.
Engem is érdekelne a szervíz.

#23
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Húvazze,azt nem is figyeltem :D

#24
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás
közel három év távlatából 1 hozzászólással :rolleyes: tuti a gyors válasz ;)

#25
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.413 hozzászólás
Levadam,Lefty-hez is van cuccod?Tûgörgõsor,esetleg tömítések,meg az a körmös cucc amivel ki lehet csavarni a belsejét

#26
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Talán 144 tûgörgõ van benne...

#27
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
nagyon köszönöm a seítséget.
Vidéken lakom, bár közel a fõvároshoz, mégis +oldodott itthon a problem.
Nekiláttunk 1 szakértõvel, és 1szerûbben ment, mint hidtem.
Levettük a fejcsõrõl azt a tekerõt, amivel lock-olod, az alatta lévõ vékony kis furatba pont belillik egy 3as imbuszkulcs, ami ha megtalálja a helyét a rúgó keménységét állítja. Ez volt az, ami max.ra ki volt csavarva, ergo hajóhintaként mûködött. Álítottunk rajta, és lám, csodásan "bekeményedett". Ugyan nem lett egy SID WorldCup-szintû csodateló,de CC-versenyzésre kiválóan alkalmasnak látom.

Fine Thank's!!!

#28
levadam

levadam

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Szervusztok.
Nekem van majd' mindenem a headshok-hoz es javitani is tudom.Egy '99-es olaj levegos, sima Fatty-t nyuzok mar lassan 3 eve,volt vele gondom telen,a zsir megkemenyedett benne es lelassitotta,zsir csere megoldotta, de trukkos volt az bizti.A tobbit egyszeru javitani,de csak celszerszammal.Ha segitseg kell ,irj.

#29
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
cserelni rugora?!

#30
rofi

rofi

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Az még a poén, hogy a rugó is flikk-flakkos benne, nem olyan egyszerû cserélni...

#31
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Röfi:Csak saccra mondtam:)nem számolgattuk,de nagy szívás volt:)
Keményíteni nem is lehet az elasztomereken, de talán keményebbet venni bele igen!

#32
rofi

rofi

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Közellenség:Ha nem értesz hozzá, akkor nem kell okoskodni... :P
thommey:számoljátok újra a görgõket, mert Ti akkor többet raktatok bele... (50 egyébbként sem osztható 4-el!) ???
Nekem is van Headshok villám (elasztomeres) és nem tudtam keményíteni rajta. Ha levegõs a cucc akkor + pumpájjj!!! Van egy Cimbim aki 11-12 bar-al használja! A kerékvárt megkérdezheted, de szerintem nem nagyon szivesen csinálják meg neked,mert elég nagy kínlódás õsszerakni az egészet... ;)

#33
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Közellenség:a hülyeségeidet inkább tartogasd másoknak >:(
Tpresident:a 99a legérdekesebb év volt, mert ha jól tudom,akkor még létezett a rugó elasztomeres verzió is, meg már a piacon volt a levegõs. Ha neked az elõbbi van, akkor szerencséd is van meg nem is.Ugyanis elasztomeres rendszert cserélni könnyebb, és egyszerûbb,mint a tömítésekkel játszani.Viszont hozzávalókat szerintem legegyszerûbben a netrõl tudsz rendelni, vagy kiutazol Bécsbe, és ott megveszed, de az valszeg többe lesz,mint postaköltséggel együtt a rendelés.De én is a kerékvárt tudnám ajánlani, ha szétszedni összerakni kell.Mi az elasztomerest alig tudtuk 4-en összerakni.Van benne vagy 50db tûgörgõ ::)
Üdv:Thy

#34
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás
A Kerékvárban (Vadász utca) szedtek már szét (és raktak is össze) Headshock-ot, szerintem náluk érdemes kérdezõsködni.

az meg, hogy nem kiforrott a villa az baromság...minek marhaságokat irogatni? ::)

#35
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
a Cannondale nem ma kezdte az ipart, elég régóta csinálják a Headshock villákat ahhoz, hogy kijöjjenek a gyerekbetegségek. A BIKE-ban rendre jól szerepel, össz bajuk általában annyi, hogy kevés rugóút csiholható ki belõle. (8-9 centi) Amiben viszont igazad van, hogy pölö ámerikában vannak erre a telóra specializálódott mûhelyek, szakszervizek. Itthon meg még ált. nem is látott közelrõl ilyet a boltos ergo nem tudja megszerelni, és nem tud alkatrészt szerezni hozzá. Szal csínján vele!

#36
Közellenség

Közellenség

    vendég

  • fórumtag
  • 11 hozzászólás
Nem értek sokat azokhoz a villákhoz, de szerintem nem az az egyetlen hátránya, hogy puha. Szerintem csak akkor érdemes megvenni a gépet, ha arra számítassz, hogy a villa rövid idõn belül behal. Hallottam pl:.(bár nem biztosra mindom, hogy igaz, mert nem a legmegbízhatóbb forrásból) hogy a villanyakba a becsúszórész még nem igazán kiforrott technolóciával lett megoldva, úgyhogy rendesen fog járkálni, ott akár el is szállhat. És ezekkel a cuccokkal kevés helyen foglalkoznak...
De ez csak egy észrevétel, szóval másokat is kérdezz meg ezzel kapcsolatban.

#37
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Vehetnék jó áron egy Cannondale-bikeot, '99es modell, leinformálható(ismerõsök használták), keveset nyúzott, de a telója valami rettenet puha.
Amit nemtudok: Hogy mûködik ez a headshock téma, miként lehet orvosolni a problemet, mi lehet az anyagi vonzata?

Ha érted a témát, segíts please!!!!!

#38
rofi

rofi

    vendég

  • fórumtag
  • 148 hozzászólás
Behatoltam!!!

Eljutottam addig a pontig,hogy bent vagyok az olajpatronban.Ahol kicseréltem az olajat,de innen fogalmam sincs,hogy jutok el a tügörgõkig...
Már így is lényegesen javultak a villa reakciói!
Köszönöm az infókat!

#39
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Katt http://www.cannondal...99h_mownman.pdf!
Ez a max. amit találtam róluk!

#40
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
:-)