Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Tour de Flúgos 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
36 hozzászólás a témában

#21
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Ha azt megelõzõ héten végig okosan készülsz rá (pl. táplálkozás) és nem szúrsz L semmit,akkor letekerhetõ,akármilyen komoly-"komolytalan" bringás vagy Olyan,mint amikor pl. zsinórban tanulsz 2 napot alvás nélkül :)

#22
Buzz

Buzz

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
Királyos!!!

Én már korábban is indulni akartam. Állítólag a tempó az lájtos, csak a seggével kell inkább bírni az embere fiának.

Én ott leszek!!!

Még infót adjatok...



#23
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Ez 24 óra megállás nélkül? :o Te jó ég.. ;D Ezt le tudja tekerni egy normál bringás?

#24
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Én mindenképpen indulni szeretnék! (remélem nincs 18-as határ az életkorra) Ez talán a legfontosabb megmozdulás számomra az összes verseny/túra közül az évben.Múlt évben a beszámolót látva a Bringában,azonnal felspanolt a gondolat.
Az érthetõ,h nincs +kötés a bringát illetõen,de volt már olyan,h valaki egy kb. 14 kg-os montival ment volna végig?Mert 24 óra azért nem kispite.Puffancs,írhatnál az eddigi tapasztalatokról,h milyenek voltak a túrák a 18. órát követõen! :)

#25
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Hát akkor lehet hogy jobb volna az országútimon indulni. ::)

#26
puffancs

puffancs

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Sziasztok!

Örömmel olvastam, hogy ekkora az érdeklõdés a "flúgos" iránt! Márcsak azért is mert az elsõ kettõt én találtam ki, és szerveztem meg. Az útvonalat fel fogom rakni ide, ha konkrét lesz a dátum. Kb. július elejére várható. MINDENKI indulhat bármilyen típusú kerékpárral, ami mûszakilag kifogástalan!! Az a lényeg, hogy a kuncsaft bírja a kb. 23-25-ös átlagot
közel 20 órán keresztül. A túra teljes egészében országúton halad. Szeretettel várunk mindenkit, a Bakony Bike K.E. rendezvényeire!!
Tisztelettel:
Puffancs

#27
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Vki egy versenykiírást igazán felrakhatna!

#28
Prefi

Prefi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 802 hozzászólás
tehát akkor montisok nem is indulhatnak?

#29
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Ki kellene próbálni.... ::)
csak országútival lehet

#30
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Ez azt jelenti, hogy az 500km folyamatosan kell tekerni, nem két nap külön-külön? Erre azért nagyon kevesen lehetnek felkészülve...

#31
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
A pénzért elõzõ éjszakára (indulás elõttre) kapsz szállást (a következõt nyeregben töltöd ;D).
Autókiséret, enni-innivaló, diploma, póló, szerviz. ennyi. Kell legyen elsõ-hátsó lámpád is.

#32
olaf

olaf

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 718 hozzászólás
Mit adnak ennyi pénzért?

#33
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A teljesítés kivitelezhetõ, de versenyszerûen...? Az 500km -ért a 7000-et nekem fizetik, vagy nekem kell??? ;D

#34
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Full országút. Elöl autó - azután a boly - záró autó, nem éppen versenyfelállás, végig együtt van a mezõny.

#35
vBalu

vBalu

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ösvényen vagy országúton megy?

#36
tpresident

tpresident

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 898 hozzászólás
Gondolkodom a dolgon, foglalkoztat a kihívás, de:

1 héttel késõbb 2napos versenyem lesz tatabányán, amire azért jó lenne nem "féllábbal"(átvitt ért.ben) odaállni.
Mennyi idõ kell a regenerálódáshoz 1 ilyen Xtreme táv megtétele után???

#37
lcs

lcs

    vendég

  • fórumtag
  • 160 hozzászólás
Hali

Gondolkodik-e valaki közületek az idei flúgos tour-on? tudjátok, az 500 kilcsi a Dunántúlon, tavaly volt leírás a Bringa magazinban. Idén Július 5.-6.- án lesz, 7000 pengõforint az ára. Még szíveseben venném, ha olyan embert találnék, aki megtette. Hm???