Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Max. sebesség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
632 hozzászólás a témában

#41
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Haverom a szélárnyék lovaglásért volt régebben oda. Neki a csúcs,alföldön montival busz mögött 79 volt izomból. Azt mondta,hogy ott a 42-11 es áttétellel már hiába tekert semmi többet nem bírt kihozni. :) Szerintem egy állat. De ha a busz fékezett volna ....

#42
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
én mennyi rendszámot írhattam volna fel...:D
pedig nem vagyok az a száguldozós(vagyis de...:D), de mindig van valami érdekes a városban. legjobban az tetszik, amikor a bicikliúton jön szembe ótó...meg csak úgy bokrok mögül hirtelen elõtûnik, és még arra sincs idõ, hogy az életed leperegjen(nem vagyok valami öreg...), de már el is suhantál elõtte.:)

másik nagy kedvenc, amikor gyalogosok(tizenéves hülye picsák általában) a csakis kizárólag kerékpárúton (a táblán csak egy szerencsétlen bicaj van), egymás mellett másznak elõre...aztán ha elmegyek mellettük a füvön: "cíveszeeen!!!".
ez aztán igazán felbssza az agyam, mindig. kivétel nélkül. pedig az a rohadt járda ott van 2 méterre se...

Mindegy, legnagyobb mért sebességem még mindig 71, akárhány. Matrix Mistral, Logan 860.:)

Izomtéridõninja-geológus!


#43
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás
Síkon is szokott menni. Volt, hogy egy fasz takszis genyómódra le akart szorítani. Utánamentem, és elkaptam :D Megijedt és elhajtott :P Igaz, azért mert a rendszámát írtam fel :D

Ride everywhere.

.


#44
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
nekem is mindennapos volt. volt... de lesz megint.

lefele könnyû:P

egyszer ladából kiszóltak: "haver, nem lesz ez sok?"-40-nél... katt és uzsgyi.:D viszont ott már volt egy enyhe lejtõ.meg slick gumi...

a vigyor nálam sem marad el, az biztos.:)

Ótókat elõzgetni sirály.:D

Izomtéridõninja-geológus!


#45
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Látni kéne az autósok képét, amikor bicajos a városban 45-50-nel elõz rájuk, vagy a lámpától kilõve szépen halad velük.:D
Vagy amikor 30-cal tötyörögnek bicajos meg zoom-zoom.:D


Ezt minden nap eljátszom :) (pedig kisáttétel streetgép, igaz van benne lefele.) Én jobban vigyorgok mint õk ;) .

Ride everywhere.

.


#46
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás

Én János-hegyrõl lefelé, 57km/h-nál kaptam elsõ durr defektet. na az nem volt jó. A gumi
leesett a felnirõl az egyik oldalt. Felkészültem rá, hogy összetöröm magam, de nem estem.


Az azért szép mutatvány lehetett...


Látni kéne az autósok képét, amikor bicajos a városban 45-50-nel elõz rájuk, vagy a lámpától kilõve szépen halad velük.:D
Vagy amikor 30-cal tötyörögnek bicajos meg zoom-zoom.:D

Izomtéridõninja-geológus!


#47
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás

még egészen fent, a kopár részen, vagy a korlát melletti etapon, a forrásnál?
Az elég gáz azért, attól függetlenül ,hogy "aszfalt"
nekem max eddig murányi fennsikról "rakottan" Murány felé 82km/h de már nem éreztem túl biztopnságosan magam /1.9 traffic 4.5 bar, monti/


A korlát melletti rész volt!
(ekkora sebességnél veszedelmes)

A forrás:

Feltöltött kép

A forrás környéke:

Feltöltött kép

A kopár rész:

Feltöltött kép

Az útburkolat minõsége vitatható.
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#48
savanyugabi

savanyugabi

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.707 hozzászólás
még egészen fent, a kopár részen, vagy a korlát melletti etapon, a forrásnál?
Az elég gáz azért, attól függetlenül ,hogy "aszfalt"
nekem max eddig murányi fennsikról "rakottan" Murány felé 82km/h de már nem éreztem túl biztopnságosan magam /1.9 traffic 4.5 bar, monti/

#49
Kkrisz

Kkrisz

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.236 hozzászólás
Én János-hegyrõl lefelé, 57km/h-nál kaptam elsõ durr defektet. na az nem volt jó. A gumi
leesett a felnirõl az egyik oldalt. Felkészültem rá, hogy összetöröm magam, de nem estem.

#50
Ralph

Ralph

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.093 hozzászólás
Szlovákiai Király hegyrõl (Kralova Hola) lefelé a felsõ betonos részen 73,1KM/H.
De nem is ez a lényeg,hanem az,hogy egy miskolci kerékpáros barátom ennél a sebességnél zúgott el mellettem.
Az aljában bevárt és mutatta az óráját:89.8KM/H.
nem kaptam levegõt egy darabig.
Persze mire én leértem az aljába,addigra megadta magát a teleszkópom.
:-(
"Ínség és meggyõzés - ez az a két erõ,mely tettekre bírja az embereket. Támassz ínséget,kormányozd a véleményeket és felboríthatsz minden meglevõ rendszert,bármilyen szervezett is legyen az."

#51
sylverdevil

sylverdevil

    vendég

  • fórumtag
  • 91 hozzászólás
Nekem a max montival 72,1k km/h, ez valahol Bükkszentkereszt környékén egy erdei aszfaltúton, országútival pedig még csak síkon jártam, ott önerõbõl 54 az eddigi csúcs.
A napokban pedig "derékigérõ" hátszélben, 32:11-ben 51-et pörgettem montival.

#52
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

istenhegyin 68, 2,1es conti trafficen. nyereg mögött pucsítva. kanyarodni szar volt vele, meg úgy egyébként is, remegett az eleje, szar volt, na. azért az pozitív volt, hogy audi s4 nem ment el mellettem kanyarban, és még egy ilyet is mutatott: :ok:

Az nagyon nagy. :D, viszont a rosszabb az ha utóléri az ember a szabályosan 50-el közlekedõ autósokat :(
Lófarok József

#53
rbalint88

rbalint88

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.387 hozzászólás
istenhegyin 68, 2,1es conti trafficen. nyereg mögött pucsítva. kanyarodni szar volt vele, meg úgy egyébként is, remegett az eleje, szar volt, na. azért az pozitív volt, hogy audi s4 nem ment el mellettem kanyarban, és még egy ilyet is mutatott: :ok:

#54
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Természetesen ez tök igaz ezért is megyek bukóban. A haverom a múltkor beleakadt a villamossínbe mert nem engedték be az autósok - ja szóval a sinek között mentünk:D - és ~7-el esett el sisak nélkül lett is egy kis agyrázkódása. Nagyon kemény a beton.
Lófarok József

#55
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
Ilyenkor jó minél nehezebbnek lenni.:D
Lefelé nem érzõdik a bukó fékezõ hatása, csak zoom-zoom.:D

De inkább legyen rajtam bukó, és inkább -10 km/h, mint -1 fej.

Izomtéridõninja-geológus!


#56
Iceshark

Iceshark

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.036 hozzászólás
ja igaz, de ha leveszed,
rossz esetben az életed
is elveszted ;)

"Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát!"

hegyi kecske ; zõdcség ; városi vadász

a bringaszállító


#57
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Ki mit mért lefelé a Normafától az Istenhegyin? Nekem ott max 69 volt acél trekkinggel 28 széles guimikkal nem tekerve csak bedõlve. A fastest ever meg 74,8 valahol ausztriában. Amit még észrevettem, hogy a bukó levesz rendesen a sebességbõl.
Lófarok József

#58
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
(van ilyen topik is?) nekem a max sebességem Sárospatakon volt a Király-hegy legtetejérõl lefele... csak az volt a gáz, hogy a terep köves-murvás volt, ezért csak szerény 60km/h-t sikerült összehozni...
mostanában itthon, aszfalton(pl. tegnap) 38,9km/h jött össze.

#59
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
nekem fixivel városba megszokott az 50-52 km/h, durva köves terepen 68,7 itt már annyira elmosodótt a táj szemuvegben a rázkódástol, h jobbnak láttam már nem gyorsitani :)
Betonon meg volt már 73. 2,3as gumikkal. terepezés után elszállt velem a ló, de itt rájottem h nem aszfaltra valo a kerom :) féktávom kb 5x akkora volt mint országutis barátaimnak. :)

#60
Timer

Timer

    vendég

  • fórumtag
  • 18 hozzászólás
Rendben, lehet benne valami, mert kicsit magasabb pulzusszámon dolgozok, és bár nem fulladok be, érzem, hogy a "megugrások" nehezebben mennek, mint montival anno. Pláne egymás után többször.

Egy gondom van: nem tudok úszni!:lol1: