Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Max. sebesség

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
632 hozzászólás a témában

#21
kotomi007

kotomi007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 557 hozzászólás
2008 12.28. Enyhén havas terepen Katlanhoz vezetõ úton 48 km/h
"Ne adj igazat.
Neked túl sokba kerül;
nekem meg épp van."

#22
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Ez durva!

#23
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

Theo Bos, holland pályakerékpáros, volt világbajnok 140 km/h-val autó mögött:



Iiiiiiiiiiiigen !
Tecc.
:D

You can never have "enough" bikes.


#24
Zoomstag

Zoomstag

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.046 hozzászólás
ez nagyon beteg:wtf:

Izomtéridõninja-geológus!


#25
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Theo Bos, holland pályakerékpáros, volt világbajnok 140 km/h-val autó mögött:



#26
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás
Az igazi max speed rekordot a haverom érte el bringával, ugyanis amikor vitte fel a lépcsõn és az elsõ kerék elõre-hátra mozgott az érzékelõnél pont akkor a jó minõségû km órája meghülyült és 314 egész valamennyit írt be, szóval azóta azzal dicsekszik, hogy a hungaroringen a célegyenesben sikerült elérnie ezt a sebességet.:)
Lófarok József

#27
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
A tapadása már nem olyan tuti a hevülés miatt szerintem. Hála az égnek az én gumijaim a kocsin 220-ig vannak hitelesítve! :)

#28
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Van rá esély hogy felrobban de ebben az esetben is igaz a túlbizositás.,
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#29
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
nekem autoval 190, de csak azért mert a gumi csak addig jo :D féltem h elrepülök. :)
Tényleg mi van akkor, ha a gumi csak 160 ig jo, te meg mész vele 180al? :)

#30
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás
egyszer(najó többször:)) énis kipróbáltam ezt a szélárnyékosdit. Itt a budaörsi lejtõn beálltam a busz mögé( a lejtõ tetején van közvetlen a megállója szal élmény volt úgy gyorsulni a 1.5/2.0bar os gumikkal meg a 20/20al) aztán egyre közelebb mentem aszittem fékez, de csak olyan közel kerültem h kb nulla szembeszél és gurulva gyorsultam. Kicsit kimentem mellé de úgy megcsapott a szél hogy egybõl lelassultam:)

#31
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás

A nagy öregek megmondták már :) , úgy kell autó, busz, stb után menni, hogy szinte hozzáérjen az elsõkereked a hátuljához és akkor csak elég kirakni a kezed ha fékez.


És akkor csak a karod törik :D.
"Imádom ezt a száguldást!"-mondta a csiga a teknõs hátán.
Nekem országútival a maxom 40 volt,de az csak úgy natúrban. Nem vagyok az a száguldozó tipus bicajjal. :D Bár az is igaz,h az oúti csak nem régóta van meg és még irtó keveset tudtam használni. :(
Kocsival 195 volt eddig a maxom. :D Ott a tiltás.

#32
AGA

AGA

    AGA

  • fórumtag
  • 2.353 hozzászólás

Talán Õ lenne az?: http://p1.pinkbike.c...bpic2034074.jpg

Lehet hogy ebbe a maskarába nem érezte a pofaszelet:D


Markus Stoeckl ;)

Ride everywhere.

.


#33
Rémhörcsög

Rémhörcsög

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.108 hozzászólás
Jah, a régi Merci csapatbusz hátsó lököse is mûanyagig le volt koptatva végig :D
(Outival kezdtem ugye)
Volt hogy emelkedõn nem bírtam már busz mögött, (kicsi voltam meg gyenge is) és a rendszámtáblatartó-világítás felett van ilyen kis perem, abba kapaszkodtam. Kicsit fájt a kezem, meg már síkabb szakaszhoz értünk, elengedtem, kihúzódtam balra picit és 1 sec sem telt el, középen egy nagy (döglött) kutya a busz alatt elsuhant. Ha még fogom, arccal alapozásig koptatom a betont az tuti...
Amúgy montival a max az 79,4 busz mögött, országútival 85 felett :) Akkor még rá mertem nézni:D, a edzõbringámon csak ilyen Velo 5, vagy milyen volt, az meg nem jegyez maxot :D
High5 ->A világ leggyorsabb sportitala

#34
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
A nagy öregek megmondták már :) , úgy kell autó, busz, stb után menni, hogy szinte hozzáérjen az elsõkereked a hátuljához és akkor csak elég kirakni a kezed ha fékez.


A sebesség mindent megold.

 


#35
Oxigén_Max

Oxigén_Max

    vendég

  • fórumtag
  • 112 hozzászólás

fixivel rekordom 57, lábam fent volt a vázon leejtõn. Fékezni esélyem se volt :)

Az vicces lehetett :D
Lófarok József

#36
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
nekem fixivel szokott gond lenni városba... megyek, megyek, megeloz a busz, mondom ha ilyen jol nyomja neki akkor rácsatlakozom aszerverre :) észrevette... elkezdett fékezgetni... Aztán hát egyszer mikor nagyobbat fékezett és nem volt mellete hely h betegyem két auto közé akkor nekicsusztam :D de nem volt baj. Látta h nem adom fel, igy elkezdett 40el menni, hát mondom akkor megelõzõm. :) aztán természetesen megint nyomta neki.

meg volt olyan le akart szoritani egy ifa az utrol... Pirosnál utolértem eléálltam és csak mutattam neki h király vagy a nagy ujjammal. Olyan ideges lett huzta a légkürtöt, aztán meg el akart ütni... :D

Egyszer egy taxis rámhuzta a kormányt, szerintem nem látott, felmentem járdára, boltos meg pont akkor rakta ki az ilyen jégkrémes táblát, olyan 30al uthettem el, repült vagy 10 métert és 3 felé szakadt. Csomagot vittem ki, igy nem volt idõm megállni elnézést kérni. :D Meg amugyis, minek rakja járda közepére? :)

fixivel rekordom 57, lábam fent volt a vázon leejtõn. Fékezni esélyem se volt :)

#37
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Anno a nyolcvanas években ouiztam 3-4 évet ha könnyíteni akartunk az edzésen bevártunk valami távolsági buszjáratot vagy ha szerencsénk volt valami normálisabb sofõr által vezetett teherautót. Beálltunk mögé és semmi mást nem néztünk csak a féklámpáját, sohase volt gond. Egyszer annyi történt hogy hozáért az elsõ gumim a busz lökháritójához mert egy hülye RÉSZEG biciglis kikanyarodott elé és egy kicsit fellöktte a busz, amikor az utasok rájöttek hogy semmibaja nem lett a részegnek jól meggyepálták mert jónéhányan megsérülek a buszon a kapaszkodoktól. A részeg kifejzetten örült amikor kijöttek a rendörök mert utána már csak 2 maflást kapott a zsaruktól.Velünk tehát nem történt baj a busz mögötti vonatozásból ,de azért nem ajálanám senkinek.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#38
kboross@t-online.hu

kboross@t-online.hu

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.931 hozzászólás

Haverom a szélárnyék lovaglásért volt régebben oda. Neki a csúcs,alföldön montival busz mögött 79 volt izomból. Azt mondta,hogy ott a 42-11 es áttétellel már hiába tekert semmi többet nem bírt kihozni. :) Szerintem egy állat. De ha a busz fékezett volna ....


101.3 km/h. Debrecen- Hajdúszoboszló, olasz birkaszállító kamion után stéherezve, edzésrõl hazafelé.
A hajtókarfordulat valami horror volt, akkoriban számolgattam, már nem emlékszek rá. 622x23-mas gumi, 52x11 áttétellel.
Nem tudtam, és nem is akartam megismételni.
Abban az évben 19 ezer kilométerem volt...
Ez kb. 13-14 éve volt... :-(
(Hibás paraméterek javítva: a szerk.)


Ezt kikérem magamnak (az Õ nevében is ... !:oczko: )

Anno elõttem az említett folyamat mûvelése közben fékezett LÉGFÉK !!! :D feliratú teherautó füstölgõ gumikkal, de nem volt gondom sosem...
Ha figyelsz, nem lehet gáz.

You can never have "enough" bikes.


#39
DéBé

DéBé

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.716 hozzászólás

Megsúgom, hogy a sebességi világrekord lejtõn (gleccseren) jóval 200km/h felett van - Intense DH géppel (ha jól emlékszem M3).:)


Talán Õ lenne az?: http://p1.pinkbike.c...bpic2034074.jpg

Lehet hogy ebbe a maskarába nem érezte a pofaszelet:D

#40
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás

aztán ha elmegyek mellettük a füvön: "cíveszeeen!!!".
ez aztán igazán felbssza az agyam, mindig. kivétel nélkül. pedig az a rohadt járda ott van 2 méterre se...


OFF Szokásos... vissza is szoktam nekik szólni... pl.: "Elõbb ne menjél a bicikliúton" Erre egymásra néznek, és elkezdenek röhögni. Inkább száguldok tovább;):)
OFF vége