Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Szombathelyi riderek

- - - - -

  • This topic is locked This topic is locked
7341 replies to this topic

#1901
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Gratula az új bicajhoz Trueman.
Most vettem észre, hogy túl vagyok az 1000 hozáászóláson. Mennyi kell a következõ szinthez?

#1902
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Udv! Nalunk is mi volt! hatalmas jegeso meg minden durvulas...Es pont akkor amikor az UJ BRINGAT teszteltem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D

#1903
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Jól van Hulp! Akkor pénteken megyünk Kpszegre!

Hát én nagy valószínûséggel csütörtökön is kimegyek DH pályára, megnézni milyen állapotok uralkodnak...

#1904
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Biczó, most az NS az az, ami a katlan elõtt volt, ahonnan be lehet ugratni a katlant? Mert ha az, akkor az jó szar, mert nem jó irányba dob, és még rendesen rágurulni sem lehet. Összetörni meg nem szeretném magam. MIndegy, én majd mindent kikerülök.
Boci, szerintem mi egész hétvégén Kõszegen leszünk, igaz Maul. Persze csak ha nem lesz ilyen szar idõ.
Bocs Maul a mai miatt, de benn kellett maradni a munkahelyemen. Most egész nap továbbképzésen vagyok, aztán utána kellett egy kicsit a szokásos teendõimmel is foglalkozni. Talán holnap majd már el tudok szabadulni, de nem garantált ez sem. Pénteken meg remélem el tudok jönni délben, és akkor mehetünk a fél 3-as vonattal. Az egyes az túl korán lenne sajna, de akkor tudunk maradni jó sokáig. Természetesen mindez attól függ, hogy elengednek-e a munkahelyemrõl.

#1905
Maul

Maul

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,462 posts
Basszus Kornél!! Majd akkor szóljál azért.....



Biczó! Most a dH pálya mennyire van elbaszva? Mondjuk holnap úgy is kimegyek, aztán megnézem...

#1906
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Mcclane ki lehet kerülni!de nem is nagy-->1m<--szerintem könnyû..persze ha nem verseny akkor...
de azok az ugratók...
na menek haza..
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1907
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Bocc akkor te nem mész este tekerni?
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1908
FreeStyler

FreeStyler

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,036 posts
MaTT, ma valami kutyabemutató lesz felétek, tudsz róla valamit? Cindyvel lemegyünk, az uncsitesója is szerepel..:chin:
Maul, este nem tudom mikor érek haza, rádcsörgök, ok?

#1909
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
Hulp a péntek délután valószínüleg nekem is jó lenne
Come on! It's on

Korn

#1910
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
ns-rõl mekkorát kell ugrani?
vagy le is lehet gurulni másik ágon?
Come on! It's on

Korn

#1911
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
Bocs Hulp, hogy nem vittem vissza a sityakot,, jövõ vasárnap hazamegyek majd átviszem , mert egy 7ig szabin leszek...

Matt mond meg Milánéknak hogy inkább sok NSt csinálljanak a lassú szakaszokra, mint amilyet a katlan elötti részen, ott úgy is lassan lehet menni, jól jön a technikás rész...persze gondoljanak az amtõrökre is, és inkább ne építsenek ugratót!!!
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1912
biczaj

biczaj

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,017 posts
DH-pálya----Háát a jó isten áldja az ilyen ugrató építõket,, ritka szar lesz így...csak mert az ugrató fél méter széles, szóval el lehet menni mellette-de akkor minek????!!mart ha ugyebár el lehet menni mellette akkor senki nem megy rá egy ilyen ugratóra, viszont lesz bent jó NS darab-azt lehetne tovább fokozni, menjenek inkább ilyesmire rá-mint a vaccak ugratókra!Matt közvetíts!!!
Mcclane nem érdekes, elmentem egyedül-óra szerint 110km-ert mentem, voltam mindenhol Rohonc, Léka, irott 4x.táborhegy, velem, kalaposkõ, Bozsok, meg minden szuper volt, mert ött néhány srácOsztrákiából és bevittem õket a málnásba,-olyanokat pusztúltak hogy jó volt nézni....:) de tetszett nekik...gondoltam lefelé akkor a Lúd legyen kövér, és megengedtem a cc-gépet ..

majd holnap küldök nektek egy linket --nézzétek meg jól-ISTEN-KIRÁLY!!! idén elössszõr MO-n!! 4x250km (4 kül. hétvégén..) túléló verseny-monti, kajak, hegym,ereszkedés, futás, úszás ,lovaglás és minden egyéb a cél 2nap 250km 4fõs csapatban-és lehet csak egyre is menni,majd holnap adom alinket!! idén sajna nem jön össze a LEogang miatt, de majd jövõre-ha lejöttök!mert háát rátok gondoltam....:)
JA és apályák is nagyoon jó helyen vannak-Kõszeg tõl a viharsarokig...
Óvakodj a részeg AutóStohl !!!

#1913
bocika

bocika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 posts
Hi!

Szombaton meg vasárnp hogy tervezitek a kõszegi kiruccanást, mer 1eztetni kéne.
nekem valamelyik nap jó lesz csak mondjátok meg mikor aztán rászervezek.
persze én nem fogok dhzni, csak olyan izi rider öcsém.

t
"ezek ám a gondok, nem a faláb!"

#1914
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ha el tudok szabadulni pénteken délután korábban, akkor már pénteken délután is akár, egyébként meg szombaton, meg vasárnap mert akkor már lesz felszállítás is.

#1915
McClane

McClane

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,710 posts
ismételt kérdés, immár ikszedszer: mikor megyünk dh pályára egy kicsit gyakorolni?
Come on! It's on

Korn

#1916
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Ma van Maul? Akkor én is boldog névnapot. :D

#1917
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Majd' elfelejtettem. Boldog Nevnapot Maul! :winko:

#1918
hulp01

hulp01

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,667 posts
Tegnap beszéltem a Krisztiánnal, és azt mondta, hogy volt a DH-pályán de szerinte jól elcseszték az egészet a szar ugratókkal. Nem tudom minek kell erõltetni ezt az ugratóépítést azoknak, akiknek nem megy. Meg egyáltalán minek kell a DH-pályára még ugrató? Jó kis pálya volt ez anélkül is, nem technikás, de jó kis zúzós.

#1919
Trueman

Trueman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,302 posts
Jaja. Bar szerintem faktor is begyujti elobb vagy utobb.

#1920
MaTT

MaTT

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,649 posts
konatalit mi kihagytuk.
Cornel, Ti voltatok? szereztél gatyát? :D meg mien volt? street contest?
ha van nyomass képeket pls )